Wykorzystywanie w pracy

kuki167771

Nowicjusz
Dołączył
6 Listopad 2012
Posty
14
Punkty reakcji
0
Witam.Od jakiegoś czasu jestem zakochany w koleżance z pracy. Ostatnio uświadomiłem sobie, że ona to wykorzystywała dla własnej wygody tzn.jak jej sie nie chciało czegoś robić to przychodziła do mnie a ja leciałem jak głupi i robiłem to "dla niej".Ona wie o moim uczuciu i jestem pewien, że robi to świadomie. Czy mogą grozić jej za to jakieś konsekwencje? Proszę o porade
 

Adek02

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2012
Posty
14
Punkty reakcji
0
Raczej nie sądzę, gdyby była nad Tobą (szefową) to wtedy chyba można mówić o jakimś molestowaniu, ale tak to nie sądzę, przeciez nie zmuszała Cię do tego żebyś jej pomagał. Tak mi się wydaje :) nie znam się za bardzo.,
 

EmiEM

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2013
Posty
32
Punkty reakcji
2
Natępnym razem, jak poprosi powiedz stanowcze Nie ;) nie musisiałeś tego wykonowyać, karanie jej nic tu nie zmieni.
 

jurikis

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2013
Posty
4
Punkty reakcji
0
Niestety, ale to jest prawo moralne, które nie jest prawem spisanym, czyli w skrócie mówiąc powinno jej być głupio, że Ciebie wykorzystuje, ale żaden organ ścigania nie pomoże Ci.
 

kaziuziuta

Nowicjusz
Dołączył
1 Grudzień 2011
Posty
95
Punkty reakcji
2
Ona ma odpowiadać za to, że ty jesteś kalesony,a nie chłop ? Zlituj się facet, i nie pisz więcej czegoś takiego, bo nie wiesz nawet jak bardzo się osmieszyłeś
 

Anna.K

Nowicjusz
Dołączył
13 Luty 2013
Posty
7
Punkty reakcji
0
Porozmawiaj z nią, rozmowa na pewno pomoże. Jeśli nie zgłoś mobbing.
 

ernest_debesciak

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2012
Posty
580
Punkty reakcji
5
Zgłaszać mobbing??? A co ma piernik do wiatraka? W pierwszej kolejności dojrzej! Nie ma przepisów i leków na tzw. jelenia. Dałeś się więc... do kogo masz pretensje? Śmiechu warte dosłownie!! Bądźmy poważni!! Ludzie, ile macie lat?? 10,15?? Czego Ty od niej chcesz? Tak trudno przyznać się do tego że byłeś "jeleniem"? Miłość miłością lecz... o rozsądku zapomniałeś. Rozsądek idzie w parze z dojrzałością. Zapomnij o temacie chłopino
 

Aker_85

Nowicjusz
Dołączył
18 Luty 2013
Posty
39
Punkty reakcji
0
Zgłaszać mobbing??? A co ma piernik do wiatraka? W pierwszej kolejności dojrzej! Nie ma przepisów i leków na tzw. jelenia. Dałeś się więc... do kogo masz pretensje? Śmiechu warte dosłownie!! Bądźmy poważni!! Ludzie, ile macie lat?? 10,15?? Czego Ty od niej chcesz? Tak trudno przyznać się do tego że byłeś "jeleniem"? Miłość miłością lecz... o rozsądku zapomniałeś. Rozsądek idzie w parze z dojrzałością. Zapomnij o temacie chłopino

Zgadzam się z tym postem. Niestety wykorzystała to na Twoje własne przyzwolenie i to bez grożenia Tobie czy santażu.
 
Do góry