PROMOCJE, PRZECENY, KODY PROMOCYJNE, RABATOWE itp.

Male World

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2012
Posty
485
Punkty reakcji
23
Wiek
37
Tak jak w tytule, post ma służyć do dzielenia się wiedzą o promocjach, przecenach, wyprzedażach, kodach promocyjnych i rabatowych zarówno w sklepach stacjonarnych jak i internetowych.
 

loniasek

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2011
Posty
261
Punkty reakcji
8
Wiek
30
Miasto
Malbork
Albo mi się wydaje, albo było to zapoczątkowane przez ten mój temat :D ale dobre to. :)
 

Male World

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2012
Posty
485
Punkty reakcji
23
Wiek
37
Po części było zapoczątkowane przez Twój temat, a po części też kiedyś ktoś mnie prosił jak będę wiedział o jakiś wyprzedażach żebym dał znać, więc teraz wspólnymi siłami myślę, że post będzie fajnie funkcjonował. W końcu święta za pasem więc liczę, że tych promocji będzie się pojawiać sporo.
 

Male World

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2012
Posty
485
Punkty reakcji
23
Wiek
37
Levis -40% rabatu dla studentów od 13 do 15 listopada 2012 (po okazaniu legitymacji studenckiej).
 

1ma717

Nowicjusz
Dołączył
10 Listopad 2012
Posty
4
Punkty reakcji
0
w Realu jest akcja narodowy dzień zakupów https://www.facebook.com/NarodowyDzienZakupow jak się zapiszesz do niej na fejsie to uzyskuje się rabat na duużo rzeczy akcja trwa do 15.12
 

The Immortal Salas

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2011
Posty
40
Punkty reakcji
1
Wpiszcie sobie "kody rabatowe" w google, wejdzcie na pierwszą wyświetloną stronkę i tam wyświetli się okno do, którego jak wpiszesz email będziesz dostawał na pocztę najświeższe promocje. Zawsze to mniej przeglądania stron sklepów z ciuchami:) obecnie w C and A jest promocja 21% na wszystko jak komuś nie chce się tam zaglądać.
 

Basti00

Nowicjusz
Dołączył
2 Wrzesień 2012
Posty
73
Punkty reakcji
1
Darmowa wysyłka kurierem na majesso + 3% zniżki na wszystko (KOD: MSU3)
 

l_g

Nowicjusz
Dołączył
26 Marzec 2011
Posty
182
Punkty reakcji
8
Miasto
Łódź
Świąteczny weekend cenowy marki Bytom http://www.bytom.com.pl/swiateczny-weekend-cenowy-51-k
 

Male World

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2012
Posty
485
Punkty reakcji
23
Wiek
37
Ja bym się jeszcze wstrzymał, prawdziwe wyprzedaże zaczną się po sylwestrze i wtedy warto polować bo wtedy będą najkorzystniejsze ceny.
 

O.N!

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2009
Posty
263
Punkty reakcji
2
jeszcze świąt nie ma a przeceny teraz to zwykły chwyt marketingowy.
 

audia4

Bywalec
Dołączył
9 Maj 2007
Posty
841
Punkty reakcji
44
Wiek
31
Miasto
Kolbuszowa
Szkoda, że w H&M koszulę którą kupiłem 3tyg temu za 79zł teraz widziałem za 39zł ;PP
 
Do góry