Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
- - - - -

leki na uspokojenie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
30 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#21 Guest_maalamy_*

Guest_maalamy_*
  • Goście

Napisano 29 September 2015 - 09:14

Mi się zdarza czasami brać nervomix, pomaga mi zasnąć jak mam ciężki dzień i dużo stresu.

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna
smartgames

#22 Guest_nianiaSweet_*

Guest_nianiaSweet_*
  • Goście

Napisano 29 September 2015 - 13:54

a jak często go bierzesz, właściwie jak często można, czy to jest jakaś silniejsza wersja?

• 0

#23 Guest_Aleksa24_*

Guest_Aleksa24_*
  • Goście

Napisano 24 October 2015 - 21:54

To zalezy czy jest to lek czy suplement. Ja osobiście stosuje suplement revitasens. Jego cena to tylko lekko powyżej 10 zł, więc naszego budżetu nie zaburzy, a może nam jedynie pomóc, bo dostarcza potrzebnych składników diety, które w dużej mierze odpowiadają za nasz nastrój. Dlatego aby nie popaść w jesienną chandrę zdecydowanie polecam zacząć jego użytkowanie. Aby być w 100% gotowym na kolejne działania :)

• 0

#24 Guest_ItaliaAmore_*

Guest_ItaliaAmore_*
  • Goście

Napisano 25 October 2015 - 11:09

ja również bylam zadowolona z revitasens, tylko, ze to nie jest środek uspokajajcy, raczej poprawiajacy nastrój. Suplementy uspokajajce zazwyczaj maja bardzo podobny sklad (jak to środki bez recepty) dlatego sugeruje wybrac najtanszy:)

• 0

#25 Guest_michasia90_*

Guest_michasia90_*
  • Goście

Napisano 02 November 2015 - 20:54

ja również bylam zadowolona z revitasens, tylko, ze to nie jest środek uspokajajcy, raczej poprawiajacy nastrój. Suplementy uspokajajce zazwyczaj maja bardzo podobny sklad (jak to środki bez recepty) dlatego sugeruje wybrac najtanszy:)

Tak, to prawda, revitasens głównie poprawia nastrój, chociaz ja zauwazylam ze po regularnym zażywaniu łatwiej mi było uspokoić się, zrelaksować, nie odczuwałam tak silnego napięcia w stresujących sytuacjach.

• 0

#26 Guest_Amber27_*

Guest_Amber27_*
  • Goście

Napisano 23 December 2015 - 21:34

Ja zazwyczaj dobrze radzę sobie ze stresem ale ją dni gdy nerwy sa napięte jak struny. Ja osobiście uzywam nervomix i dla mnie jest idealny, uspokaja, nie otumania. Zawsze mam w szufladzie w pracy.

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#27 Agne

Agne

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 163 postów

Napisano 25 December 2015 - 17:24

Po co się faszerować lekami? O wiele lepsza będzie herbatka na uspokojenie. :) Jeżeli jednak stres towarzyszy nam w bardzo nasilonym stopniu to radzę udać się do psychiatry. Od siebie nie polecam stosowania leku chlorprothixen zentiva.

Jest to lek i silnym działaniu uspokajającym. Jednak ma według mnie same wady. Stosowałam go na wieczór, a na drugi dzień ledwo mogłam ustać na nogach. Było mi bardzo słabo po nim.

• 0

#28 Guest_ItaliaAmore_*

Guest_ItaliaAmore_*
  • Goście

Napisano 04 February 2016 - 20:15

wiadomo, ze lepiej sie nie faszerowac, jednak czasem jakies suplementy to "szybsze i skuteczniejsze wyjscie niz np dieta, ruch, odpoczynek. Po prostu czasem chce sie uspokoic szybko, natomiast naturalne metody, sa oczywiscie dobre, tylko na efekt trzeba poczekac:)

• 0

#29 Olanzapine

Olanzapine

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 113 postów

Napisano 10 February 2016 - 16:26

Polecam Deprim, ziołowy, uspokajający, na jesienne i zimowe smutki, ale także przewlekły stres. Uwaga tylko na słońce - dziurawiec (w składzie) plus słońce działa uczuleniowo (czerwone plamy). 

• 0

#30 Guest_maalamy_*

Guest_maalamy_*
  • Goście

Napisano 09 May 2016 - 09:58

a jak często go bierzesz, właściwie jak często można, czy to jest jakaś silniejsza wersja?

Biorę to w zalezności od potrzeby, wersji jest kilka, ja zazwyczaj kupuję control albo sen i biorę przez kilka dni, nie jest bardzo mocny i ma bezpiecnzy skład, ten control to chyba głównie melisa, magnez i jakieś jeszcze zioła chyba.

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#31 Guest_nianiaSweet_*

Guest_nianiaSweet_*
  • Goście

Napisano 10 May 2016 - 10:17

nervomix control to głownie zioła, więc spokojnie można łykać w każdej sytuacji i w sumie o każdej porze dnia.

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0