KAWASAKI KX 85

S

szymekmistrz

Guest
Witam.Mam zamiar przesiąźć się z rieju mx 50(zakładany był temat o części) na Kawasaki KX 85.
Jedyne o co chcę zapytać to max. prędkość i czy warto kupić kawasaki!
 

Xavor

Nowicjusz
Dołączył
5 Grudzień 2009
Posty
20
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Gdańsk
kawasaki warto kupic tak samo jak yamahe lub honde czy ktm'a.

vmax ...no niewiem , nie jezdzilem, wiem ze jak mialem KX'a 125 to jechal tak max 90-100, ale to zalezy od przelozenia. Jednak wiecej niz 90 raczej nie pojedzie
 

sandal_wood

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2013
Posty
34
Punkty reakcji
0
mój chłopak ma taki motocykl, ale niestety nie orientuję się z jaką prędkością jeździ, ale właśnie coś w granicach 90 km, możesz popytać się na forach motocyklowych -z tego co wiem to na kilku działają eksperci Kawasaki, więc będziesz miał info z 1 ręki
 

adamu

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2015
Posty
13
Punkty reakcji
0
ja zamierzam własnie kupić Kawasaki KX 85, Xavor, możesz napisać coś więcej o użytkowaniu?
 

narqus

Nowicjusz
Dołączył
27 Luty 2015
Posty
1
Punkty reakcji
0
Osobiście uważam, że Kawasaki to jedna z najlepszych marek motorów. Kupiłem KX 85 synowi. Co do prędkości on pojedzie 90 km/h ja niestety jestem cięższy i tyle nie pojadę. Motor bardzo dobrze się sprawuje. Nie trzeba przy nim dużo dłubać. Fajnie się prowadzi, odpala bez problemu. Wole go od auta jak muszę coś załatwić bo nie mam problemów z parkowaniem.
 

hltaj

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2015
Posty
1
Punkty reakcji
0
Powiem ci szczerze, że ten kawasaki i 100-tke pojedzie. Ale jest to w pewnym stopniu uzależnione od opon (szosowe czy terenowe) oraz od wagi syna.
 
Do góry