deweloperzy w Polsce

N

nianiaSweet

Guest
Zastanwiam się właśnei nad zakupem mieszkania w Warszawie bądź okolicy, czy moglibyśmy się powymieniać swoimi doświadczeniami nt. deweloperów, jak układała się Wam współpraca, u kogo kupiliście swoje mieszkania, kogo polecacie a a kogo omijać, jaki mieliście problemy. mam nadzieje że będzie to dobre miejsce na wymianę takich informacji.
 

eddekk

Nowicjusz
Dołączył
24 Listopad 2012
Posty
45
Punkty reakcji
0
jestem na świeżo bo dopiero co podpisałem umowę z deweloperem i w poniedziałem mam mieć już kredyt. Szukałem mieszkania w rodzina na swoim, znajomy polecił mi jw construction i spośród kilku deweloperów których odwiedziłem wybrałem właśnie ich. Na razie wszystko jest ok, jedyne problemy miałem z bankiem ale to już inna historia

jestem na świeżo bo dopiero co podpisałem umowę z deweloperem i w poniedziałem mam mieć już kredyt. Szukałem mieszkania w rodzina na swoim, znajomy polecił mi jw construction i spośród kilku deweloperów których odwiedziłem wybrałem właśnie ich. Na razie wszystko jest ok, jedyne problemy miałem z bankiem ale to już inna historia
 

apra

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2008
Posty
975
Punkty reakcji
3
Wiek
45
Teraz z tymi kredytami to trzeba się spieszyć, ale jeśli chodzi o jwc to oni maja swoje doradztwo kredytowe i biorąc poprzez developera kredyt można uzyskać niższą marżę, prowizję i szybciej załatwić wszystkie procedury.
 

kometon

Nowicjusz
Dołączył
9 Grudzień 2009
Posty
203
Punkty reakcji
1
JWC jak widze na stronie ma ceny swoich mieszkań na poziomie 5-5,7 tys zł co jak na Warszawę i ceny konkurencji wydaje się być dość rozsądną propozycją.
 

apra

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2008
Posty
975
Punkty reakcji
3
Wiek
45
No ceny mają kuszące, do tego dochodzi ta wyprzedaż mieszkań na Górczewska Park i Bursztynowym Osiedlu.
 

apra

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2008
Posty
975
Punkty reakcji
3
Wiek
45
Pięknie się prezentuje, widać, że zadbano o każdy szczegół, nie byłby to JWC :)
 

eddekk

Nowicjusz
Dołączył
24 Listopad 2012
Posty
45
Punkty reakcji
0
myślę, że teraz deweloperzy naprawdę mają ciekawe oferty dla klientów w myśl zasady "dla każdego coś miłego". U tego u którego ja kupiłem są oferty dla studentów nawet :D,
 

Zanzibar

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2012
Posty
121
Punkty reakcji
1
Miasto
Kraków
No a jak ma być jest ich tyle, że jakaś konkurencja jest z korzyścią dla klientów:) Ja dopiero co kupiłam mieszkanie od Gant Development, a wierzcie mi, ze naoglądałam się chyba tysiąca mieszkań zanim się zdecydowałam, atrakcyjnych ofert było mnóstwo, przynajmniej dla mnie:)
 

Zanzibar

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2012
Posty
121
Punkty reakcji
1
Miasto
Kraków
No jasne, że tak, przy kupnie mieszkania raczej nie zadowala powiedzenie: "Jak się nie ma co się lubi, to się lubi, co się ma":)
 

zlota-raczka

Nowicjusz
Dołączył
8 Lipiec 2009
Posty
130
Punkty reakcji
0
no wiesz jak tyle kasy się płaci, większość ludzi spłaca prawie całe życie kredyt na mieszkanie
 

eddekk

Nowicjusz
Dołączył
24 Listopad 2012
Posty
45
Punkty reakcji
0
Myślę, że konkurencja konkurencją i tak wszyscy wiedzą, że jest kilku poważnych deweloperów na rynku warszawskim którzy istnieją już kilka dobrych lat i są w czołówkach sprzedaży. Ja kupując mieszkanie dużą wagę kładłem na to, żeby deweloper był pewny, sprawdzony a nie jakiś "świeżak" co dopiero jeden blok zbudował.
 

Zanzibar

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2012
Posty
121
Punkty reakcji
1
Miasto
Kraków
W stu procentach się zgadzam, że dobrze sprawdzić czy deweloper to dobry gracz, w Warszawie to wlasnie Gant i JWC:)
 

eddekk

Nowicjusz
Dołączył
24 Listopad 2012
Posty
45
Punkty reakcji
0
Gdzieś widziałem ranking deweloperów pod względem sprzedaży to właśnie wymienieni na pewno byli w pierwszej 10tce
 

eddekk

Nowicjusz
Dołączył
24 Listopad 2012
Posty
45
Punkty reakcji
0
no właśnie zacząłem szukać ale wydaje mi się że było to albo na wyborcza.biz albo money.pl, jak mi się uda znaleźć to wrzucę link
 

apra

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2008
Posty
975
Punkty reakcji
3
Wiek
45
Daleko nie szukaj, JW Construction to dobry wybór, mają teraz sporo promocji na ostatnie lokale z ukończonych już inwestycji
 

aifoza

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2010
Posty
534
Punkty reakcji
5
Widziałam te promocje, a mieszkania są bardzo ładne, fajna lokalizacja. Widać, że wszystko jest dokładnie dopracowane.
 
Do góry