Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
- - - - -

Dekoracyjne płytki do łazienki

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#1 prosiaczek1999

prosiaczek1999

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów

Napisano 08 listopad 2012 - 12:17

Na początku chciałam, aby moja łazienka była cała w białych, ewentualnie kremowych płytkach ceramicznych. Jednak zaczęłam przeglądać różne nowoczesne aranżacje łazienek i zachwyciłam się tym, jak ciekawie można użyć kolorów, jak piękne dekoracyjne można mieć w swojej łazience. Naprawdę warto korzystać z nowoczesnych możliwości. Ja wykorzystałam płytki ceramiczne Glazura Królewska, mam konkretnie ten model na białych ścianach:
http://www.glazurakr...l/produkt/72645

i jest prześlicznie : - )

Załączone pliki

• 0

#2 iwwa77

iwwa77

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 13 listopad 2012 - 12:06

Plytki prezentują się pięknie. Ja też poszukuję pomysłów do swojej łazienki, ale niestety jest malutka i mozliwości są niewielkie. Intryguje mnie też to nowoczesne oświetlenie. Mam już chyba dośc tradycyjnego. tylko co tu wymyśleć w łazience?
  • 0

#3 mateo3012

mateo3012

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 10 postów

Napisano 15 luty 2013 - 22:23

Mozesz sobie sprawic lustro ze swiatlami zawsze to jakas odmiana :)
  • 0

#4 kaja8

kaja8

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 76 postów

Napisano 16 marzec 2015 - 09:44

a coś takiego? http://www.salonyhof...1.750.450.s.jpgja w malej lazience mam plytki, które sa stosunkowo duże i spoko to wyglada, tylko na jednej ze ścian mam pare dekoracyjnych płytek, fajne urozmaicenie ;)

• 0

#5 frezja89

frezja89

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 41 postów

Napisano 27 marzec 2015 - 17:00

Może zdjęcie daj, bedzie wygodniej niż link.

• 0

#6 Guest_anastazja20_*

Guest_anastazja20_*
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2015 - 13:14

ja mam do pokazania strasznie ładną mozaikę, ale niestety nie da się ze strony skopiować zdjęcia:( więc wrzucam jednak link http://viverto.pl/mo...tml#prettyPhotoja bym ich użyła w formie wykończenia, np pod prysznicem, lub wokół lustra

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#7 krystynadal

krystynadal

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 107 postów

Napisano 22 czerwiec 2015 - 10:23

Jeśli szukacie płytek do łazienki to warto poszukać w hurtowniach. Ja skorzystałam z oferty Hebana 

http://www.heban.net/. Na początku szukałam w salonach, ale potem okazało się, że bardziej opłaca się w hurtowni, dodatkowo mają dobra obsługę, która potrafi doradzić co i jak :).

• 0

#8 marzena888

marzena888

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 17 postów

Napisano 07 luty 2016 - 14:56

mi to sie bardzo podoba wzory jakie ma firma Kolory maroka, jak jezobaczyłam pierwszy raz to od razu zaczełam namawiac męża, ale zgodził się, położyłam je na podlodze, tak jak na tych zdjęciach w sklepie, mam takie jasno niebiesko brązowe. Ogólnie zawsze chciałąm miec kolor w łazience, ta żeby było coś niecodziennego,a  takie marokańskie wzory sa rewelacyjne jak dla mnie.

• 0

#9 Walencja

Walencja

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 484 postów

Napisano 29 październik 2016 - 09:51

Kolory możesz też dodać dekorami, sporo teraz na rynku a praktycznie każdej kolekcji jest dedykowany jakiś wzór. Fajny dekor ma kolekcja Opp! multicolor czy jakoś tak. Jak sobie urządzasz łazienkę w czerni to niebieskim i różem możesz dodać mocny akcent. Ale dekoracyjne płytki to kojarzą mi się albo ze strukturą lub mozaikami.

• 0

#10 Monia101

Monia101

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 130 postów

Napisano 29 kwiecień 2017 - 14:17

Lubię nietypowe wnętrza, oryginalne, z pomysłem. Sama też staram się urządzać tak mieszkanie, żeby nie było nudno. Ciekawe płytki znaleźliśmy w Domeko domeko.com.pl Nie pamiętam nazwy firmy, ale mają fajne, geometryczne wzory, idealnie mi się wpasowały w pomysł.

• 0

#11 tomrok

tomrok

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 165 postów

Napisano 25 maj 2017 - 07:13

Obecnie modne są białe łazienki Do mnie jednak nie do konca przemawiają. Oczywiście fajnie to wyglada w czasopismach wnętrzarskich. Nie wiem jednak czy chciałbym coś takiego u siebie. Wole pomieszczenia, które są cieplejsze oraz bardziej przytulne. 

Spodobała mi się seria plytek Palacio od firmy Tubądzin. Są luksusowe, ale jednocześnie bardzo eleganckie 

aran-palacio-1_0.jpg?itok=CRZFtYXv

aran-palacio-2.jpg?itok=_tXWmrN3

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#12 maja3514

maja3514

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 27 wrzesień 2017 - 17:53

Do mnie również nie przemawiają białe łazienki. Jak dla mnie są zbyt monotonne. :wink:  Brak w nich życia. A może łazienka z oryginalnymi orientalnymi dekorami? Orient jest zawsze modny.

Załączony plik  3.JPG   378,76 KB   0 Ilość pobrań

• 0

#13 sandra21

sandra21

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 14 grudzień 2017 - 09:31

Polecam sklep twojelazienki.pl mają duży wybór oryginalnych i niedrogich płytek :)

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#14 muffy87

muffy87

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 24 październik 2018 - 21:29

Jeżeli chodzi o płytki na podłodze to dobrze jest też je zabezpieczyć specjalną farbą do posadzek

farbyspecjalistycze.pl/kategoria-produktu/posadzki/

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0