ulubione kabarety

wesolaasia21

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2012
Posty
243
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Chciała bym się was spytać jaki jest wasz ulubiony kabaret? Oraz jaki skecz lubicie najbardziej?
Mi najbardziej podoba się kabaret ani mru mru a skecz to tofik lub otwarcie hipermarketu.
 

moniquemonique

Bywalec
Dołączył
25 Październik 2011
Posty
1 689
Punkty reakcji
96
Miasto
Śląsk, Częstochowa
A ja lubie wiele grup kabaretowych i wiele skeczów mi się podoba.
Bardzo lubie jeździć i oglądać na żywo występy!
To zupełnie nie to samo co na YT :)
 

wesolaasia21

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2012
Posty
243
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Zgadzam się w nieporównaniu lepsze jest oglądanie skeczów na żywo niż oglądanie skeczów na yt czy przed ty.
 

Lbubsazob

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2011
Posty
270
Punkty reakcji
27
Wiek
11
Ja też lubię wiele grup kabaretowych, a najbardziej chyba Kabaret Moralnego Niepokoju.
Nie oglądałam żadnego występu na żywo, może kiedyś się wybiorę, żeby zobaczyć, jaka jest różnica. Zawsze tylko oglądałam w tv.
 

wesolaasia21

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2012
Posty
243
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Ja też lubię wiele grup kabaretowych, a najbardziej chyba Kabaret Moralnego Niepokoju.
Nie oglądałam żadnego występu na żywo, może kiedyś się wybiorę, żeby zobaczyć, jaka jest różnica. Zawsze tylko oglądałam w tv.
A polecam nie w porównanie lepsze jest obejrzenie na żywo z tym co się ogląda w ty czy na yt. Polecam bardzo ja jeszcze bardzo lubię serial spadkobiercy fajny jest bo jest śmieszny no i aktorzy jako tako tekstu nie mają i improwizują.
 

LovelyCreature

Nowicjusz
Dołączył
6 Listopad 2012
Posty
37
Punkty reakcji
0
Spadkobiercy są super. Uwielbiałam też staaaary Kabaret Moralnego Niepokoju. Nie wiem czy nadal działają, ale od kilku lat już nie śmieszą.
 

wesolaasia21

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2012
Posty
243
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Jeżeli chodzi o kabaret Moralnego Niepokoju kabaret istnieje tylko zamiast Pani Joanny jest jakaś dziewczyna dokładnie imienia nie powiem bo nie znam. No fakt teraz ten kabaret jest coraz mniej śmieszny i dla mnie.
 

mizanka

Nowicjusz
Dołączył
6 Listopad 2012
Posty
4
Punkty reakcji
0
Najbardziej lubię skecze Ani Mru Mru z Tofikiem i otwarciem super marketu. Jeszcze lubię skecz krzyżówka Kabaretu moralnego niepokoju :)
 

Griffith

Nowicjusz
Dołączył
21 Październik 2012
Posty
50
Punkty reakcji
0
A ja lubię monologi Krzysztofa Piaseckiego, czy Cezarego Pazury. Kiedyś mistrzem był Danie, ale jakoś stracił się facet.
 

Igrys

Stały bywalec
Dołączył
5 Wrzesień 2009
Posty
1 038
Punkty reakcji
167
Wiek
47
Miasto
.
Ani mru mru, Pazura, Paranienormalni no i Lowcy B!!!
 

kowalskanataliapl

Nowicjusz
Dołączył
20 Wrzesień 2012
Posty
8
Punkty reakcji
0
ja uwielbiałam Kabaret Moralnego Niepokoju, ale teraz jak nie ma Pakosińskiej to już co innego :/ skecze wizyta księdza, krzyżówka, drzwi, to klasyka :)
 
M

MacaN

Guest
Kabaret Skeczów Męczących - mistrzowskie :p

A tak poza tym :
-KMN
-AMM

To tyle z tych lepszych hehe :D TOP 3 :p
 

Natkaaa

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2017
Posty
6
Punkty reakcji
0
Ja tam lubię chyba wszystkie, ważne żeby były śmieszne i dobrze zagrane;) A co do kabaretów to już w tą sobotę będzie można obejrzeć na Pulsie Mazurską Noc Kabaretową, start o 20!
 

Roselyn

Nowicjusz
Dołączył
25 Wrzesień 2015
Posty
249
Punkty reakcji
3
ja najbardziej lubię Kabaret Młodych Panów, Moralnego Niepokoju, Neonówkę i Smile. Lubiłam jeszcze Limo jak jeszcze działali.
 

malwa1990

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2017
Posty
106
Punkty reakcji
0
Ja uwielbiam Ani mru mru, Moralnego Niepokoju i Paranienormalnych :) Akurat wszyscy będą występowali w sobotę na Mazurskiej Nocy Kabaretowej na Pulsie więc będę na pewno oglądać :) jestem ciekawa czy przygotowali coś nowego
 
Do góry