Drżące ręce

Thisisgame

Nowicjusz
Dołączył
31 Październik 2012
Posty
281
Punkty reakcji
11
Wiek
30
Witam.Od kilku lat (6-7) lat mam problem z drżeniem rąk (dłoni)

Szczególnie po wysiłku fizycznym lub podczas zdenerwowania.

Ogólnie mój stan zdrowia uważam jako bardzo dobry.Jestem bardzo aktywny fizycznie (codziennie biegam,gram w piłke,chodze na siłownie czy też trenuje sztuki walki)

Czym może być to spowodowane?
 
0

03092010

Guest
Jesli zdarza Ci sie to zwlaszcza po wysilku fizycznym, to moze po prostu cukier Ci spadl ?
 

Thisisgame

Nowicjusz
Dołączył
31 Październik 2012
Posty
281
Punkty reakcji
11
Wiek
30
Nikczemnik-Właśnie problem w tym ,że pje dużo kawy (rozpuszczalnej:D) i 1 tabletka magnezu chyba nie wystarcza?

Sewen Ej Em -nie tylko po wysiłku fizycznym drżą mi ręce ,ale również kiedy nie ćwicze tylko już nie w takim stopniu jak po treningu.
 
0

03092010

Guest
A moze za duzo na siebie bierzesz? I moze przygniata Cie to psychicznie, chcesz wszystkiemu sprostac i moze tak reagujesz na stres?
Ja mam hipoglikemie (spadek cukru) i rowniez zdarza mi sie, ze drza mi dlonie, do momentu kiedy nie dostarcze sobie glukozy. Moze wybierz sie do lekarza.
 

Thisisgame

Nowicjusz
Dołączył
31 Październik 2012
Posty
281
Punkty reakcji
11
Wiek
30
To prawda ,że troche za dużo od siebie wymagam ,ale to już wynika z mojego charakteru i wydaje mi się ,że to nie ma wpływu na moją dolegliwość :)
 

wesolaasia21

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2012
Posty
243
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Ja mam ten sam problem ale mi się strasznie ręce telepią jak jestem zdenerwowana. A tak w średnim stopniu to odkąd pamiętam ręce mi się trzęsą i jakoś nigdy nawet nie zwracałam na to uwagi. Tylko jest problem jak niosę herbatę, kaw czy inny napój w szklance bo pół rozleje.
 

Thisisgame

Nowicjusz
Dołączył
31 Październik 2012
Posty
281
Punkty reakcji
11
Wiek
30
Haha mam podobnie -jak naleje na styk do kupka ;D

Musisz brać dwa kubki i lać do połowy a później przelać wszystko do jednego :310:
 

rybka-plum

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
204
Punkty reakcji
1
spróbuj odstawić kawę.. ja się dość niewyraźnie czułam ostatnio, postanowiłam odstawić zupełnie kawę i czuję się znacznie lepiej. fakt, jak jestem przemęczona czy zestresowana to łapy czasem się trzęsą, ale już nie w takim stopniu jak wcześniej. kawę dobrze jest zastąpić yerba mate, smakowo co prawda zupełnie inna bajka, ale działanie ma bardzo podobne, też pobudza.
 

ernest_debesciak

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2012
Posty
580
Punkty reakcji
5
stawiam na brak witamin i magnezu... Piłem 6,7 kaw dziennie! Łapska mi latały i musiałem rzucić elektronikę! Nie byłem wstanie niczego precyzyjnie przylutować! Masakra! Żona mnie wyratowała! 1 kawa dziennie i basta! Do tego magnez i witaminy, owoce i warzywa! Po roku wszystko minęło i ... jestem jak by silniejszy, wytrzymalszy.
 

Thisisgame

Nowicjusz
Dołączył
31 Październik 2012
Posty
281
Punkty reakcji
11
Wiek
30
Dzięki za odpowiedzi.Będe starał się powoli ograniczać kawe ... choć bedzie to dla mnie trudne.Prócz magnezu jakie witaminy powinienem brać?
 

dymionczyk

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2012
Posty
5
Punkty reakcji
0
Wydaje mi się, że problem tkwi jednak w głowie - to mogą być lęki nerowowe i powienieś pracować nad psychiką. Za dużo na siebie bierzesz za dużo od siebie wymagasz, wciąż jest coś do zrobienia.

zwolnij i zastanów się nad sensem życia :)
 
Do góry