Biżuteria dla mamy

ghym

Nowicjusz
Dołączył
25 Lipiec 2008
Posty
574
Punkty reakcji
6
Miasto
stamtąd.
Witam

Nie przyzwyczajony jestem do pisania tutaj. :p Ale przejdźmy do konkretów. Zbliżają się urodziny mojej mamy i ostatnio w jakiejś rozmowie wyszło że chciałaby coś z biżuterii. Jakoś nie jestem zbyt biegły w sprawach damskiej mody więc chciałbym tutaj prosić o radę. Najlepiej gdyby to był jakiś komplet biżuterii, raczej srebro (ale złoto jeśli w rozsądnej cenie też może być) i klasyczny taki, żeby pasował do większości. Jeśli coś to ma pomóc, to mama ma 42 lata. Zestawy najlepiej gdyby były w rozsądnych cenach, bo nie dysponuję kwotą by kupić jakieś diamenty ;) Dziękuje za wszystkie propozycje :)
 

BandaiWanda

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2010
Posty
226
Punkty reakcji
1
Miasto
Fotelik :)
Nawet nie wiedziałam, że ta projektantka tak zaczynała :), a bardzo lubie jej bizuterie, mam klika bransoletek - wybyły na wyprzedazy i aż zal było nie kupić :). Poza tym to nasza dzieczyna, więc tym bardziej wspierajmy interes :).
 

moniquemonique

Bywalec
Dołączył
25 Październik 2011
Posty
1 689
Punkty reakcji
96
Miasto
Śląsk, Częstochowa
Każdy jakoś zaczynał :) Trafiła w dobre miejsce i w dobrym czasie pozatym, jak sama wspomniałaś, na prawde fajną biżuterie robi :)
Sklep i pracownia jest ogrooooooooooooomna i można dostać oczopląsu u niej :p

Jesteś Tyszanką ? :)
 

Papitta

Nowicjusz
Dołączył
17 Styczeń 2012
Posty
50
Punkty reakcji
1
Ta biżuteria Dziubeki jest super, ale jednak dla mamy chyba średnio się nadaje. Autor wątku pytał o klasyczne rzeczy dla 40-latki, srebro/złoto, więc coś takiego to raczej u jubilera, a nie w oryginalnych sklepach.
 

moniquemonique

Bywalec
Dołączył
25 Październik 2011
Posty
1 689
Punkty reakcji
96
Miasto
Śląsk, Częstochowa
Papitta, tam jest tak szeroki wybór, że dla każdego coś się znajdzie. Autor nie napisał, że ma to być klasyczki złoty lub srebrny łańcuszek.
Moja mama ma 59 lat i z powodzeniem nosi tamtą biżuterie, oczywiście nie wszystko, ale bardzo sobie chwali i sama sobie zamawia :)
 

Merg_pl

Nowicjusz
Dołączył
2 Grudzień 2012
Posty
15
Punkty reakcji
0
Również proponuję odwiedzić kilka jubilerów, powiedzieć sprzedawcy czego szukasz, do jakiej ceny i tam na pewno pomogą ci coś wybrać. Ale możesz tez poszukać czegoś w Internecie. Tam zawsze można znaleźć coś ciekawego.
 

Yopur

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2012
Posty
8
Punkty reakcji
0
Ja swojej mamie kupiłam ostatnio biżuterię w bardzo fajnym sklepie internetowym - Galerii Artystycznej KuferArt. Sama od czasu do czasu kupuję tam dla siebie jakiś drobiazg, bo trudno się oprzeć;) Naprawdę warto wejść i pooglądać bo dodatki są wyjątkowo piękne:) Polecam:)
 
J

jadwinia

Guest
Każda mama lubi co innego - to już trzeba w jej gust trafić ;) ja moją zaopatruję, no i siebie oczywiście, we wcześniej wspomnianej Kuźni Srebra ;) lubię taką kolorową i zwariowana biżuterię, więc dla mnie to jest raj na ziemi ;)
 

Aniulal

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2012
Posty
23
Punkty reakcji
0
Właśnie, właśnie każda kobietka lubi coś innego :) MI sie podoba skromna biżuteria, ale mojej mamie już podobają się duże wisiorki, wiszące kolczyki czy pierścionki z dużym oczkiem.
 

brylant4

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2013
Posty
12
Punkty reakcji
0
Jak twoja mama lubi srebrną biżuterię to polecam tutaj czegoś poszukać harf.pl Ale przyznam szczerze, że Dziubeka też ma fajne przedmioty. No i sutasz jest piękny! Kolczyki wyglądają jak misterne dzieła sztuki. Może w jakiejś galerii internetowej rękodzieła coś znajdziesz.
 

markettta

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2011
Posty
167
Punkty reakcji
0
Dużo ciekawych i oryginalnych wzorów biżuterii jest w sklepie online http://www.jubilea.pl/ zarówno kolczyki jak i naszyjniki... mi np. ostatnio wpadły w oko rubinowo-bursztynowe kolczyki, sa mega piękne :)
 
Do góry