Idealny biustonosz

brytfanna

Nowicjusz
Dołączył
17 Lipiec 2008
Posty
50
Punkty reakcji
0
Słyszałyście o tym projekcie? Korzystacie z usług brafitterek?
Chyba muszę przyjrzeć się bliżej produktom tej firmy:)

Link do artykułu:http://www.corin.eu/pl/IDEALNY_BIUSTONOSZ

Fragmenty na zachętę:) są też różne filmiki jeśli ktoś woli oglądać

"Niewłaściwie dobrany biustonosz, bądź taki, który jest źle wykonany, może powodować poważne skutki zdrowotne. Ten idealny powinien być dopasowany: ani za luźny ani za ciasny. Stworzenie takiego wymaga nie tylko najlepszej technologii produkcyjnej i wzornictwa, ale i konstrukcji.
Jego nietypowy kształt opracowany został przez konstruktorów Corin oraz inżynierów z Politechniki Łódzkiej, natomiast nad przebiegiem prac czuwał prof. Marek Zadrożny - kierownik Kliniki Chorób Piersi i Chirurgii Onkologicznej Centrum Zdrowia Matki Polki. Badania trwały ponad rok i składały się z wielu etapów.
"

Na podstawie interakcji między powierzchnią biustonosza a ciałem kobiety zostały dokonane odpowiednie zmiany zarówno w kształcie jak i w wymiarach biustonoszy. Następnie sprawdziliśmy, czy zmodyfikowane kształty i wymiary rzeczywiście są optymalne – mają w końcu służyć jako wytyczna dla producentów

Badania przeprowadzone przez firmę Corin potwierdziły sukces – w nowym modelu biustonosza, będącym owocem wielomiesięcznych badań, miseczki oraz ich kształt równomiernie rozkładały nacisk na biust. Wyniki przeprowadzonych analiz zostały już wdrożone i zastosowane w tworzeniu biustonoszy."
 

Attachments

  • Corin_Badanie 03 Rozkład naprężeo zredukowanych_Początkowy 01.jpg
    Corin_Badanie 03 Rozkład naprężeo zredukowanych_Początkowy 01.jpg
    44,5 KB · Wyświetleń: 10

Saszka

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2012
Posty
9
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Gdańsk
Znam tę firmę ;) Przepraszam, źle się wyraziłam - to jedna z moich ulubionych marek bieliźnianych :) Miło, że Corin prowadzi taką akcję i myślę, że dobrym pomysłem byłoby, gdyby te informacje były zamieszczone też na podstronie ze sprzedażą, bo wchodząc na sklep.corin.eu niestety nie byłam w stanie do nich dotrzeć ;(
 
Do góry