Czy Można Jakos Przywrócić Wykasowane Dane Z Kompa ?

Hihi

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2005
Posty
154
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
kraj śródziemnomorski
Wyrzucilem do smieci kilka pamiatkowych dla mnie fotek, przez omyłkę. Śmieci skasowalełem. Jest jakaś możliwość, by je przywrócić spowrotem ?
 

mmajsterek

Nowicjusz
Dołączył
27 Październik 2006
Posty
46
Punkty reakcji
0
Wyrzucilem do smieci kilka pamiatkowych dla mnie fotek, przez omyłkę. Śmieci skasowalełem. Jest jakaś możliwość, by je przywrócić spowrotem ?
bardzo łatwo to zrobić.
Kup na Allegro usługę "odzyskiwanie danych" cena trochę kosztuje : 250 zeta.
Ale musisz wysłać dysk.
Jeżeli warto, to sprawdź.
 

yeti86

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2006
Posty
2 399
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Jarocin
jak chcesz to odzywskac to nie zapisuj nic na dysku

do tego 2 komp z programem do odzywskiwania danych i troche zmudnego siedzenia.

i liczyc ze madry windows nie wrzucil tam jakis swoich plikow pomocniczych typu swap itp
 

Mario125

Nowicjusz
Dołączył
29 Wrzesień 2006
Posty
430
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Możesz odzyskać programem Handy recovery :) Jest darmowy i prosty w obsłudze napewno foty odzyska o ile formatu nie robiłeś :)
 

HeX

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2005
Posty
951
Punkty reakcji
1
Hihi już odpowiadałem na ten sam problem w dziale Warez, hacking i spoofing.
Dlatego szukajcie na forum odpowiedzi a nie piszcie nowych tematów. Co prawda tamten temat został założony w złym dziale... *Link do tematu*

Mario125 czy sprawdzałeś czy da się odzyskać fotki po formacie dysku, że tak piszesz? Ja właśnie (w tamtym pości o tym nie wposmniałem) skasowałem sobie fotki z drugiej partycji, bo instalowałem Windowsa i zapomniałem się i sformatowałem też drugą partycje (początki używania kompa...kompletny laik byłem :) Pliki da się odzyskać nawet po sformatowaniu dysku... Oczywiście komercyjnym programem mamy większą pewność ich odzyskania... Formatowanie nie oznacza usunięcia plików z dysku twardego a jedynie oznaczenia wszystkiego co na nim jest jako puste...
Podczas formatowania wysokopoziomowego dane na dysku nie są niszczone. Obszary zawierające dane są jedynie zaznaczane jako puste i cały czas zawierają dane do momentu dopóki nie zostaną nadpisane przez inne dane.
Cytat z wikipedii http://pl.wikipedia.org/wiki/Formatowanie_dysku
Dlatego eksperci ds. bezpieczeństwa radzą zamazywać dane przez ich wielokrotne nadpisywanie bezużytecznymi danymi... więcej na http://pl.wikipedia.org/wiki/Zamazywanie_pliku
 
Do góry