Alergia u bardzo małych dzieci

Beatrixxx

Nowicjusz
Dołączył
23 Październik 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
Moje dziecko dostało w spadku alergię po swoim tacie. Nie chcieliśmy czekać do 6 roku zycia aby wykonać testy z krwi i skórne więc zrobiliśmy badania biorezonansem. Mąż też wtedy zrobił ( był sceptyczne nastawiony i nie za bardzo wierzył, ale jego testy pokryły się z jego testami z krwi). Spróbujemy odczulania bo nie wyobrazam sobie podawania małej sterydów!!!!
Proszę o opinię, jeśli ktoś z Was robił swojemu dziecku takie badanie i odczulał je za pomocą biorezonansu. I jakie są koszty takiego odczulania?
 

grayWolf

Nowicjusz
Dołączył
23 Październik 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam, nie wiem na ile mogę pomóc, ale miałem podobną sytuację w rodzinie.
w tamtym roku byliśmy z małą na biorezonansie na Starowiejskiej (w Poznaniu,) ponieważ nie wiedzielismy po czym ma czeste pokrzywki. Na badaniu wyszło że jest bardzo uczulona na jajko tzn. białko. Testy skórne ani badania z krwii tego nie potwierdziły.Odstawiliśmy jajko i okazało sie, że pokrzywki dziecku zniknęły. Nasza Pani alergolog stwierdziła że jest to nietolerancja pokarmowa i dziecko z tego wyrośnie. Problem pojawił się gdy mała zaczeła chodzić do przedszkola ( a wiadomo, że nie da się dopilnować dziecka zeby nic z jajkiem nie zjadło).Postanowiliśmy odczulać nasze dziecko i jak narazie wszystko jest ok. Nie wiem na ile pomógł biorezonans a na ile dziecko wyrosło z alergii. Ja z własego doswiadczenia moge polecić. Nie jest to ani bolesne dla dziecka, ani jakoś specjalnie kosztowne, tylko trochę się trzeba naczekać w kolejce.
 

ilkas

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2010
Posty
307
Punkty reakcji
6
Miasto
Kraków
Moje dziecko ma 11 miesięcy i sama zastanawiam się jak to jest z tymi testami na alergię. Ponoć skórnych nie robi się do 3 rż, ale za to można zrobić takie z krwi.
 
Do góry