Częste zawroty głowy - jak sobie poradzić?

siecióweczka

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2012
Posty
14
Punkty reakcji
1
Jak sobie radzicie? Wiem, że należy nie wykonywać gwałtownych ruchów, ale może coś jeszcze? Może macie jakieś domowe sposoby, aby zmniejszyć ilość tych zawrotów?
 
G

Gumri

Guest
Może przyczyną jest niedotlenienie mózgu? Za dużo siedzenia przy komputerze na przyklad?
 
I

Ika112

Guest
Stawiałabym raczej na zbyt niskie ciśnienie, anemię albo kłopoty z błędnikiem, może tak się zdarzyć po infekcji albo zapaleniu ucha środkowego, widziałam osobę z tak silnymi zaburzeniami równowagi że nie mogłam uwierzyć że tak może się to objawiać.
 

moniquemonique

Bywalec
Dołączył
25 Październik 2011
Posty
1 689
Punkty reakcji
96
Miasto
Śląsk, Częstochowa
Ble i zawroty głowy moga być także od kręgosłupa, praca stojąca lub siedząca nieprawidłowa postawa podczas pracy właśnie...
Generalnie najlepiej iść do rodzinnego z prośba o skierowanie do neurologa.
 

modek

Nowicjusz
Dołączył
22 Styczeń 2013
Posty
44
Punkty reakcji
0
Warto uprawia sport i zdrowo się odżywia, wtedy bóle glowy to rzadkoś, ale jesli juz bedziemy zmagac sie z bolem glowy to polecam pyralgine sprint,
 

Katarzyna i Jerzy

Nowicjusz
Dołączył
25 Czerwiec 2013
Posty
25
Punkty reakcji
0
Miasto
Kraków
To rzeczywiście może być coś z błędnikiem, ja miałam takie problemy po odstawieniu jakiegoś leku, neurolog pomógł.
 

anjaa

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2010
Posty
80
Punkty reakcji
2
Mam też podobny problem, może być to wynikiem jakiegoś niedoboru? Może magnezu albo potasu? Jakie badania trzeba wykonać żeby to wszystko sprawdzić?
 
W

wiki9969

Guest
Zawroty głowy mogą mieć różne przyczyny. W moim przypadku jest to bardzo niskie ciśnienie. Żeby temu zapobiegać pije dużo płynów. Tobie radziłabym iść do lekarza, bo to czasami może być niebezpieczne.
 

florienta

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2015
Posty
3
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Lubin
Najczęstszą przyczyną nawrotów jest zwykła anemia, mają z tym problem zwłaszcza osoby szczupłe.
 
Do góry