Twoja najlepsza impreza w życiu!

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
pamiętasz taką? opisz dlaczego była najlepsza! Może poznalaś/poznales na niej swoją drugą połówke? :>
 

Martina

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2005
Posty
778
Punkty reakcji
0
było kilka, zapodam ostatnią, czyli wczorajszą :)
tylko 9 osób, klimat niesamowity, w domu byłam o 10 rano, alkohol czuję do tej pory :)
każda impreza jest na swój sposób fajna i wyjątkowa
 

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
najlepsze były kiedyś, kiedy robiłam w suszarni u siebie :D
Tam było jak w pokoju, dwa łużka, dywan, na scianach obrazy, półki i radio :)
To były czasy :D
 

Darth_Nihilus

Nowicjusz
Dołączył
28 Lipiec 2005
Posty
62
Punkty reakcji
0
Miasto
Alderan
Moja, to z pewnością była moja impreza. Odkryłem wtedy, że mam coś w sobie z DJ'a i tam poznałem moją teraźniejszą żonę.
 

aNioLeCzQqQ

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2005
Posty
244
Punkty reakcji
0
Wiek
35
kazda impreza z moja koffana ekipa jest najlepsza odchodza na niej rozne lachy.... DZIEQ wszystkim moim ktorzy sa zawsze przy mnie jak tego ppotrzebuje gdy na nogach juz nie stoje :D
 

ziomal

Nowicjusz
Dołączył
30 Czerwiec 2005
Posty
170
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
z nienacka
Moja najlepsza impreza to zamczysko spoko ludzie i .................... (bez komętarza) :) :p
 

Deras

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2005
Posty
1 144
Punkty reakcji
0
Wiek
20
Miasto
WROCŁAW
najlepsza impreza?? hmmmmmm dało mi do wspominania.....
Sadze ze najlepsza impreza to było Wesele! Pamietam dobrze jak roztancywałem Siostrzyczke Panny Młodej.........jej jaki to było :bag: podniecające..... :bag: ona była wtedy najpiekniejsza dziewczyną w szkole......i poprosiła mnie właśnie MNIE zebym z Nią poszedł na to wesele!! a ja nawet bez zastanowienia powiedziałem Pewnie!! reakcja pod wpływem chwilii bo nie umiałem tanczyć.......nastepnego dnia powiedziałem jej o tym bajerze i wiecie co mi odpowiedziała: ze to wspaniała wiadomość bo ona kocha uczyć facetów tanczyć!! uwierzycie? po dwoch dniach nauki po 10 h na dzien umiałem juz doruwnać jej krokom......to było coś!!......ale miało to tez złe strony.....pozyskałem paczke wrogów którzy sie starali o Nią do tanca..... ale ze mnie fuksiarz.....ona wybrała mnie!! :p :p
 

taka

Nowicjusz
Dołączył
28 Sierpień 2005
Posty
177
Punkty reakcji
0
Wiek
34
to był Sylwester w tym roku.....zrobiliśmy imprezke u mnie w domu (z rodzicami piętro wyżej) i tak sie spiłam że o 21.00 już poległam :D na szczęście starsi się nie obczaili...ale i tak było zajefajnie ;)
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Sylwester w 2003 chyba..
Zakochałam się.. :]
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
1-2 maja 2005 ;D Eurofest w moim miescie :DD ojj pamietam ze nie wypilem tak duzo a mialem super humorek (nie banie tylko humorek) i wytańczylem sie za wszystkie czasy... bylo ExTrAA ;]
 

lapek

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2005
Posty
219
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Żagań
Hip Hop Kemp 2005 w Hradec Kralowe w Czechach :D tak zwany hip hopowy woodstock..Naprawde :cenzura:ista impreza! polecam :)
 

krowusia

psikus
Dołączył
9 Sierpień 2005
Posty
534
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Częstochowa
Najlepsza impra byla na dzialce na zakonczenie roku szkolnego czyli juz dawno....Urwal mi sie film na moment, wrocilam potrubowana kaca mialam przez dwa dnia a przez tydzien nie moglam dojsc do siebie...ale bylo cudnie!!Chcialabym powtorke i to koniecznie, ale juz w tym samym składzie jest to NIESTETY niemozliwe.... ;( Nie to zeby tam moj jakis owczesny chlopak byl czy cos...los ehhh byla bardzo niesprawiedliwy dla jednej osoby ;(
Coraz czesciej nienawidze tego wszystkiego!!
 

Madziara

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2005
Posty
201
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
gdzieś tam...
heh..a ja miałam naprawdę baaardzo duzo takich niezapomnianych imprez!! Chociaż do dzis pamietam imprezkę na 20 osób w domku u mojej qmpeli! No działo się działo... ale za dużo pisania, po prostu było zaje.....
 
Do góry