Niewierzący a zbawienie

greggxx

Stały bywalec
Dołączył
1 Marzec 2011
Posty
580
Punkty reakcji
153
Jak w tytule, czy osoba niewierząca ma szansę na zbawienie, życie wieczne i Niebo?
 

MaraksGhash

In Conspiracy With Satan
Dołączył
6 Luty 2012
Posty
1 358
Punkty reakcji
19
Miasto
Helvete
Ma takie same szanse jak na spotkanie Johna Lennona.
Nie wierzący nie może liczyć na zbawienie skoro nie wierzy w boga/bogów - to jak ma mieć "szanse" na zbawienie.
 

La Bella Luna

Bywalec
Dołączył
9 Październik 2012
Posty
657
Punkty reakcji
118
Wiek
35
Miasto
Wrocław
Dowód na co to jest? Facet pożył 33 lata i tyle z jego konstruktywnego działania.
Zazwyczaj nie rzucam cytatami bez komentarza, ale tutaj komentarz jest zbędny.
"Ja jestem drogą i prawdą, i życiem. Nikt nie przychodzi od Ojca jak tylko przeze Mnie. Jeśli Mnie poznaliście, będziecie również znać mego Ojca." Ewangelia wg św. Jana.
„Ja się na to narodziłem i na to przyszedłem na świat, aby dać świadectwo prawdzie” (J 18,37)
„Nie znaleziono w Nim żadnej nieprawości.” O Mesjaszu Księga Izajasza jakieś VI lub V wiek p.n.e
 

MaraksGhash

In Conspiracy With Satan
Dołączył
6 Luty 2012
Posty
1 358
Punkty reakcji
19
Miasto
Helvete
Ale Ptak, tak jak i ja w poprzednim poście chcieliśmy dowodów. Może jemu wystarczy taki, niech sam napisze ale cytaty z książki na temat człowieka, który nawet nie był prekursorem opcji "na zbawiciela" jest mało rzeczowy.
Konkrety jakieś.
 

MaraksGhash

In Conspiracy With Satan
Dołączył
6 Luty 2012
Posty
1 358
Punkty reakcji
19
Miasto
Helvete
Nie wiem czy to na temat ale kupuję, miłość jest ale nie ma związku z żadnym jezusem lub "zbawieniem".
Cech:
-oddanie, opieka, wytrwałość, wierność, zaufanie - to określenia z których uszył bym znaczenie miłości.
 

MaraksGhash

In Conspiracy With Satan
Dołączył
6 Luty 2012
Posty
1 358
Punkty reakcji
19
Miasto
Helvete
Ehh..dobrze, zatem odpowiem po raz kolejny.
Mają znaczenie tak duże, jak osoba której się tyczą. Bez myśli o danej osobie są to mało wartościowe cechy.

Czekam na rozwinięcie, czemu to służy oraz jaki ma to związek z tematem głównym.
 

La Bella Luna

Bywalec
Dołączył
9 Październik 2012
Posty
657
Punkty reakcji
118
Wiek
35
Miasto
Wrocław
Ale ja się pytam o Ciebie, czy mają dla Ciebie duże znaczenie w stosunku do osoby? Odpowiedz tylko TAK lub NIE.
 
Do góry