Ekspres do kawy

Trileptal

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2010
Posty
9
Punkty reakcji
0
Witam ja z takim jednym pytankiem!

Chciałem kupić taki ekspres do kawy (zaznaczam że mam 400 zól do wydania) Ekspres Ciśnieniowy KRUPS DolceGusto KP 1006 Piccolo jest malutki i robi dobra kawę ale jak potem sprawdziłem minusy są drogie kapsułki na allegro chyba nawet do 3 zł wiec nie wiem czy inwestowac mniej w ekspres bo 300 zł i potem ładowac w kapsułóki czy kupić zwykły ciśnieniowy? tylko jaki bo się nie znam. możecie mi jakiś polecic i powiedziec co robic? Bedę wdzięczny ;-)
 

annawes

Bywalec
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
2 810
Punkty reakcji
101
Za taką cenę nic lepszego się nie kupi.Najlepsze są takie z młynkiem-mielą kawę ,ale to ok.2000 zł.
 

Nudys

Nowicjusz
Dołączył
14 Czerwiec 2010
Posty
14
Punkty reakcji
0
Jedno co mogę ci powiedziec że mam ale //proline.pl/?n=znakomite-nowoczesne-ekspresy-na-kapsulki-bosch-tassimo-najnizszych-cenach-polsce
. Kawa wychodzi super o różnych smakach. jedynym minusem sa ceny kapsułek. bo tak wychodzi ok2 zł za kapsulkę i opłaca się kupować na allegro i jeszcze na spółkę z kimś bo taniej i więcej. ale jako ekspres na kapsułki i ciśnieniowy to zachęcam. Kiedyś piłem kawę tylko ze zwyklego ekspresu a teraz stałem się kawoszem ;-)
 
Do góry