Suche skórki

Saszka

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2012
Posty
9
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Gdańsk
Mam masakrycznie suche skórki, te przy paznokciach. Smaruje je kremem, stram sie nawilżać, ale nic nie pomaga. Mam nawet taki zmiękczacz w postaci lakieru, ale też niewiele pomaga, a przynajmniej nie na długo. Znacie jakieś skuteczne metody, bo już mi wstyd dłonie pokazywać :(
 
S

Spinor24_pl

Guest
Może poszukaj jakiś olejków do skórek i paznokci. Dobrym pomysłem byłyby również jakieś odżywki.
 

joolia

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2012
Posty
46
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Gdynia
Balsam nagietkowy powinien pomóc. Używałam na spierzchnięte łokcie, ale pamiętam, że był przeznaczony też do pielęgnacji skórek. Poszukaj na cedrynek.pl
 

madzia_a

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2012
Posty
178
Punkty reakcji
10
Wiek
38
najlpeiej byłoby je dokładnie nawilżyć olejkiem, potem wyciąć te skórki i znowu nawiliżać olejkiem, a na noc możesz np, posmarować ręce jakimś kremem mocno nawilżającym dokładnie wcierając go w skórki spać w bawełnianych rękawiczkach - ręce są idealne potem
 

Margareta30

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2013
Posty
10
Punkty reakcji
0
Ja co wieczór przed snem wcieram w skórki oliwkę z Silcare. Przy systematycznym używaniu naprawdę widać różnicę.
 

Mangolia

Nowicjusz
Dołączył
12 Marzec 2011
Posty
281
Punkty reakcji
4
Margareta30 napisał:
Ja co wieczór przed snem wcieram w skórki oliwkę z Silcare. Przy systematycznym używaniu naprawdę widać różnicę.
Ja stosuję na paznokcie serum Opti Cure Biovax i on wspaniale działa na skórki, więc zadbasz nie tylko o nie, ale ogólnie o paznokcie :)
 
S

szyszana

Guest
Oliwka new nails - powinna pomóc, a przynajmniej mnie pomogła. I powiedzmy,że dzięki temu te skórki się diametralnie odmieniły, wyglądają znacznie lepiej, ładniej, zdrowiej - są całkiem inne.
 

feelthevibe

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2014
Posty
195
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Warszawa
ja skórki zaczęłam usuwać takim żelem z sally hansen, bo wcześniej wycinałam ale zaczęły mi strasznie szybko rosnąć, w dodatku szybko robiły się takie twarde i suche. także znam ten ból :niepewny: do nawilżania kremy kremami, ale pomyśl o oliwce. fajnie się wciera w paznokcie i skórki
 
J

Jula92

Guest
Są fajne kremiki albo olejki na skórki, warto smarować sobie kilka razy w tygodniu, wtedy skórki nie są takie wysuszone i wygląda to estetyczniej... Sama widzę to po sobie
 

chuckchuck

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2015
Posty
121
Punkty reakcji
0
feelthevibe napisał:
ja skórki zaczęłam usuwać takim żelem z sally hansen, bo wcześniej wycinałam ale zaczęły mi strasznie szybko rosnąć, w dodatku szybko robiły się takie twarde i suche. także znam ten ból :niepewny: do nawilżania kremy kremami, ale pomyśl o oliwce. fajnie się wciera w paznokcie i skórki
jak się nazywa? wpisałam sobie, ale kilka produktów wyskoczyło. Jestem skłonna uwierzyć, że pomaga, używałam ich innych produktów i zawsze na plus :)
 
S

szyszana

Guest
Używaj systematycznie new nails, dbaj o paznokci, oliwka i odżywka. W krótkim czasie powinno się udać dać normalność. Oczywiście wszystko również wymaga odpowiedniej ilości czasu i systematycznej pielęgnacji. Ale da się.
 
S

szyszana

Guest
Jak dla mnie żaden kosmetyk nie da takiego efektu, jak zastosowanie oliwki do paznokci, chociaż to może zależy od danego przypadku. Myślę, że kluczowa jest systematyczna pielęgnacja - wtedy wszystko powinno być ok.
 

tienshan

Nowicjusz
Dołączył
27 Kwiecień 2016
Posty
80
Punkty reakcji
0
Najlepszym produktem do skorek jest kompleks olejkow zawarty w beauty oil z golden rose. Duza buteleczka za niskie pieniadze, szybko nawilza zarowno skorki jak i paznokcie, nie jest tlusta i szybko sie wchlania.
 

aga234

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2016
Posty
85
Punkty reakcji
4
A ja do buteleczki po olejku wlałam oliwę z oliwek, parę kropel olejku rycynowego i kilka olejku z drzewa herbacianego. Proporcje 5:2:1. Smaruję skórki na noc i np. jak oglądam film i nie muszę nic rękami robić:) po tygodniu codziennego stosowania skórki nie są suche i manicure od razu lepiej wygląda:)
 

grabka

Nowicjusz
Dołączył
29 Wrzesień 2016
Posty
27
Punkty reakcji
4
Zawsze stosowałam tylko zwykłe kremy i guzik to dawało. Fajnym pomysłem były rękawiczki na noc ale nie dałam rady tak długo, bo mi było za ciepło :-D Teraz kupiłam sobie odżywkę z Sally Hansen ze złotem, właśnie do pielęgnacji skórek. Fajny ma aplikator, taki gumowy, elastyczny, którym łatwiej nałożyć odżywkę, no i ma końcówkę do odsuwania skorek. Wcześniej używałam też z tej serii ze złotem odżywki do paznokci i również sie sprawdziła.
 

Ewelatom

Nowicjusz
Dołączył
22 Kwiecień 2016
Posty
60
Punkty reakcji
1
Mi z kolei pomaga olej kokosowy, a skorki w ogol paznokci mam mega suche od acetonu :/
 

Roselyn

Nowicjusz
Dołączył
25 Wrzesień 2015
Posty
249
Punkty reakcji
3
też stosuję i potwierdzam, jest bardzo skuteczny na tego typu problemy.
 
Do góry