Jak wyjść z Friendzone

HowTo

Nowicjusz
Dołączył
13 Październik 2012
Posty
14
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Siemano,
Mam taki problem: Jakiś miesiąc temu poznałem dziewczynę. Spędzaliśmy razem dużo czasu, wspólne imprezy, codziennie gadaliśmy i było świetnie. Poznała mnie ze swoimi znajomymi i większość osób które nas znały była przekonana że jesteśmy razem. Teraz już wiem że popełniłem dużo błędów przez co, pomimo że wszystko się fajnie układało, stałem się aseksualnym kumplem i wylądowałem w friendzone, o czym mi w końcu powiedziała zaznaczając że nie chce zrywać kontaktu, bo świetnie się Jej ze mną spędza czas i to jak się zachowywaliśmy było strasznie fajne ale dla mojego dobra nie może tego dłużej ciągnąć. Jako że grafik tygodnia mam dość napięty i bynajmniej nie byłem zainteresowany taką formą znajomości z Nią, a pztm nie wiedziałem na ile to co mi powiedziała było prawdą, a na ile chciała się mnie delikatnie pozbyć, więc zerwałem kontakt. Widywaliśmy się czasem w przerwach pomiędzy wykładami, ale to było na zasadzie uśmiechu i "cześć, cześć", po czym każde szło w swoją stronę. Pytanie do Was (głównie do Kobiet ;)) czy jest sens próbować jeszcze raz?? Ile mam czekać olewając Ją, żeby móc spróbować od nowa?I czy gdy raz wpadłem w friendzone to czy jestem w stanie z niej wyjść? Jest naprawdę strasznie fajna i szkoda mi tak po prostu odpuszczać.
Pozdrawiam ;)
 

Wilk_LancaSter

wiek jest zmienną niezależną, od której wiele zale
Dołączył
18 Luty 2012
Posty
3 319
Punkty reakcji
40
Często stosowałem metodę proszenia o radę : - Czy twoim zdaniem jest możliwe przekształcenia się przyjaciela w czyjegoś chłopaka?
Co powinien zrobić chłopak, który wpadł w strefę przyjacielstwa, a chciałby być dla dziewczyny kimś więcej?
 

HowTo

Nowicjusz
Dołączył
13 Październik 2012
Posty
14
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Hmm no z tym zapytaniem o radę to kiepski pomysł edług mnie, bo wpada się w ramę kumpla jeszcze bardziej. Ile dać Jej czasu bez kontaktu ze mną, żeby "ochlonela" i dała mi wolną drogę do działania od nowa? Bo jak działać to ja już w tej chwili wiem, tylko pozostaje kwestia kiedy, żeby tego działania nie zmarnować (tym że za wcześnie/za późno).
 

Wilk_LancaSter

wiek jest zmienną niezależną, od której wiele zale
Dołączył
18 Luty 2012
Posty
3 319
Punkty reakcji
40
Tylko jeżeli dziewczyna prostaczka bez cienia intelektu.
Każda inna od razu pojmie, że ją pytają czy ona by pytajacego chciała mieć przekształconego na chłopaka.
 

HowTo

Nowicjusz
Dołączył
13 Październik 2012
Posty
14
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Tylko jeżeli dziewczyna prostaczka bez cienia intelektu.
Każda inna od razu pojmie, że ją pytają czy ona by pytajacego chciała mieć przekształconego na chłopaka.

I widzisz właśnie o to chodzi, że jak będzie mnie miała jako przyjaciela i na zasadzie że kiedy Jej się spodoba to z Nią bd, to nic z tego dobrego nie wyjdzie ;) dlatego tymczasowo zerwałem kontakt i spokojnie czekam na rozwój wypadków, tylko nie wiem po jakim czasie zacząć działać :p
 

andre2k

Nowicjusz
Dołączył
3 Październik 2012
Posty
41
Punkty reakcji
1
Stary, powiem tak... odpuść sobie... ze strefy P się nie wychodzi, z doświadczenia coś o tym wiem a zdażyło mi sie to kilka razy, dopiero za którymś razem nauczyłem się, że jeśli chcesz być z jakąś dziewczyną to nie możesz traktować ją jak przyjaciółkę bo będziesz jak przyjaciel gej... :/ Dlatego lepiej zostawić ją i szukać następnej...
 

HowTo

Nowicjusz
Dołączył
13 Październik 2012
Posty
14
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Tylko widzisz to nie jest taka klasyczna sytuacja, bo to nie tak że my się przyjaznimy zwierzamy sobie nawzajem itd. Sprawa wygląda tak że między nami coś ewidentnie było tylko że prawdopodobnie z braku działania i zdecydowania z mojej strony zaproponowała mi pozostanie na stopie kumpelstwa. Ja oczywiście jej propozycje stanowczo odrzucilem i zerwalem z nią kontakt. Więc w naszej relacji nie było żadnego przymilania się, "wysluchiwania o byłych" itd. Dlatego sądzę że sytuację da się odratowac, tylko nie wiem ile dać Jej i sobie czasu przerwy
 

HowTo

Nowicjusz
Dołączył
13 Październik 2012
Posty
14
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Nie ma ktoś jeszcze może jakichś koncepcji na rozegranie tego??
 

shogu

Nowicjusz
Dołączył
13 Czerwiec 2011
Posty
2 148
Punkty reakcji
22
Nie ma ktoś jeszcze może jakichś koncepcji na rozegranie tego??

Ok niech bedzie , ale dziwnie sie czuje piszac w tym dziale i oczywiscie widze posty wilka "znajomego" z innego dzialu :p.

To ze wpadles do szufladki przyjaciel to jest twoja "wina" , po prostu kobieta nie widziala ciebie jako seksualna opcje.

Zerwanie kontaktu to jednyny sposob jesli bardzo jej pragniesz, jak dlugo ? - tak dlugo az nabierzesz umiejetnosci "wkladania" :D siebie do szufladki seksualna opcja.
Zanim bedziesz czul sie komfortowo w takiej sytuacji kazda twoja proba odnowienia kontaktu spali na panewce i stracisz czas zanim go poswiecic na spotkanie sie z jakas inna kobieta ktora fantazjuje o romansie z nowo-poznanym nieznajomym ( toba :> )
 

Wilk_LancaSter

wiek jest zmienną niezależną, od której wiele zale
Dołączył
18 Luty 2012
Posty
3 319
Punkty reakcji
40
Jesteś najwyraźniej bardzo prostolinijny i lubisz niewymyślne spsoby.
Jak zrobisz przerwę, podczas której ona znajdzie innego chłopaka, to dla Ciebie sprawa będzie jasna.
Jak chłopaka nie znajdzie, to nie będzie oznaczało, że czeka na Ciebie.
Sama musi Ci dać znać, że tęskni do Ciebie?

Nie wszystkie dusze są tak prostolinijne jak Twoja. Podczas takiej przerwy możesz się niczego nie doczekać.
Poszukaj innej dziewczyny, bo przecież na tej nie bardzo Cio zależy?
 

HowTo

Nowicjusz
Dołączył
13 Październik 2012
Posty
14
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Co do wchodzenia w "seksualną szufladkę" to jestem pewien, że gdybym z moją obecną wiedzą i zmianami których dokonałem, przeżył to wszystko raz jeszcze to sprawa wyglądałaby zupełnie inaczej. Niestety było jak było i czasu nie cofnę. Co do tego czy mi zależy czy nie: gdyby mi nie zależało, nie byłoby mnie tutaj ;) I generalnie, wbrew pozorom, nie jestem osobą prostolinijną :p W najbliższym czasie mam zamiar wziąć się do działania i odnowić znajomość - czy i jak się uda, zobaczymy.
Pozdrawiam
 

lolek1971

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2012
Posty
1 614
Punkty reakcji
7
A jakby tak powiedzieć:- Jak nie chcesz mnie kochać, to żegnaj?
Potem można wyjść nawet ze strefy przyjaźni, energicznie trzaskając drzwiami,
 

HowTo

Nowicjusz
Dołączył
13 Październik 2012
Posty
14
Punkty reakcji
0
Wiek
31
I tak już się wszystko posypalo. Nasza znajomość skończyła się na mówieniu sobie "czesc" i stwierdzeniu z jej strony iż ma nadzieję że na tym się nie skończy bo jest to bardziej pogmatwane niż mi się wydaje. Wszelkie próby umowienia się spełzły właściwie na niczym. Ale jestem jej wdzięczny bo dała mi wielkiego motywacyjnego kopa w dupe i wreszcie wziąłem się za siebie. Dzięki wszystkim za odpowiedzi
 

Wilk_LancaSter

wiek jest zmienną niezależną, od której wiele zale
Dołączył
18 Luty 2012
Posty
3 319
Punkty reakcji
40
Na przyszłość zapamiętaj, że bywają kobiety zwodzicielki = niby kto wie, ale właściwie to może itp.
Taką warto potraktowaćtak samo - mam "Przeminęło z wiatrem" w wersji z ... (podać nazwiska jej ulubionych aktorów), pożyczę ci, przyniosę do baru "Skowyt"
A potem pójść na imprezę.
Następnego dnia, jeśli ona zadzwoni - wyjaśnić, że bardzo chciałeś, ale zapomniałeś i następnym razem to już niezawodnie ...
I postąpić tak samo.
 
D

dave123

Guest
Zacznij stosować dotyk , do tego np. wejdz na jej ulubiony temat zainteresowania czy to miłość(ten temat mocno rusza dziewczyny bo one często szukają księcia z bajki) i wkładaj do tego lekko seksualną gadke nie wprost , np. ona gada , że lubi gotować rozmawiacie o tym i mówisz , że jadłeś kiedyś np. zapiekanke i keczup z niej spadł tobie na bluzke oraz na krocze i wskazujesz ręką po swoim ciele , ona się lekko z tego zaśmieje pewnie , ale po cichu pomyśli o seksie , wkładaj dużo seksualnej gadki oraz dotyku coraz bardziejh seksualnego - z czasem możesz gadać o tym coraz bardziej wprost.

1) zbudowałeś z nią znajomosc koleżeńska nie seksualną
2) etap to znajomosć seksualna
3) to związek jeżeli będzie ona tobie odpowiadała

Ale troche skopałeś z tym długim kolegowaniem sie , najlepsze jest speedseduction.
 

glamanna

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2014
Posty
19
Punkty reakcji
0
Miasto
Konstancin
Kiedyś tak, ale teraz nie ma sensu. Skoro teraz ona tego nie czuje, to nagle nic nie przeskoczy, ale rzeczy w życiu się zmieniają i może masz szanse, ale nic na siłę!
 

aniabe

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2015
Posty
3
Punkty reakcji
0
temat nieaktualny, ale czasem inni szukają porad na forum

z doświadczenia ;) powiem, że najlepiej jak, podczas przyjaźni, pojawia sie wokół mężczyzny inna kobieta, która go podrywa, wówczas ta własciwa czasem bywa zazdrosna i jeśli jest, zaczyna działać, uzmysławia sobie bowiem, że facet to obiekt pożądania
 

pluto18

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2015
Posty
145
Punkty reakcji
4
Generalnie nigdy nie oddawaj swojej wladzy , kobiety nie umieja/ nie lubia prowadzic . Poprostu badz jej facetem a nie kolejna przyjaciolka z penisem. O reszcie milcze bo sam najlepiej jak do tego dojdziesz.
 

kidarw

Nowicjusz
Dołączył
7 Lipiec 2015
Posty
36
Punkty reakcji
1
Zacząć seksualizować relacje, pokazywać ze jest sie facetem a nie przyjacielem, zacząć gadac z Nia o seksie itp.
 
Do góry