W drodze do perfekcji.

Dołączył
13 Październik 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Cześć! Mam 170cm wzrostu i ważę 57 kg. Od pięciu dni jestem na diecie. Ograniczam kalorie do minimum, staram się jeść max. 500 kcal dziennie (ale uważam, że to zdecydowanie za dużo), piję min. 2l wody dziennie i robię 100-200 brzuszków. Dla większości wyda się to głupie, ale chcę schudnąć do >40kg. Od dłuższego czasu mam problem z patrzeniem w lustro, teraz mam wystarczająco dużo siły, aby się podjąć się radykalnego odchudzania. Czy są tu jakieś motylki? Dziewczyny, co polecacie, żeby szybko i znacząco schudnąć bez efektu jojo? Próbowałyście jedzenia płatków kosmetycznych nasączonych w soku, aby powstrzymać głód? Jeśli wiecie coś na temat odchudzania i chcecie mnie wesprzeć w dążeniu do perfekcji, piszcie śmiało! ;)
 

Pietro199022

Nowicjusz
Dołączył
26 Sierpień 2012
Posty
77
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Lublin
Nie chce nic mowic ale moim zdaniem odchudzanie w twoim przypadku jest glupota;) jako facet powiem ci ze lubie kiedy jest sie do czego przytulic, przytulic a nie utonac:D jak zostana ci same kosci to malo ktory facet bedzie cie podziwial za figurę i rzekoma perfekcje:p zacznij lepiej akceptowac siebie, uwierz w siebie, usmiechaj sie a zobaczysz ze patrzac w lustro zobaczysz siebie piękną ;) taka moja rada :rolleyes: bo jak zaczniesz sie glodzic itp to i 40kg okaze sie wg ciebie za dużo ;)

Nokia 6070 -> SE s313 -> LG GT540 -> HTC EVO 3D (Android 4.0.3)
 

La Bella Luna

Bywalec
Dołączył
9 Październik 2012
Posty
657
Punkty reakcji
118
Wiek
35
Miasto
Wrocław
Przy Twoim wieku i wzroście, 40kg to zdecydowanie za mało... Możesz trochę schudnąć, ale nie radykalnie! Z tego co piszesz nie nadajesz się do ekstremalnych diet, zacznij trochę mniej jeść, dużo się ruszać i za parę miesięcy coś zrzucisz.
Ja bym uważała, bo łatwo jest się w coś wpakować, a potem to żałować :)
Ewentualnie możesz skontaktować się z kimś kto ma jakieś szersze pojęcie o zdrowym odżywianiu lub dietetykiem, który ułoży Ci jadłospis dobrany do twojego wieku, wagi, upodobań etc.
Tak czy inaczej, aby schudnąć, potrzeba czasu ;)
 
D

Dziubek_1

Guest
Jeśli to nie jest prowokacja (a mam nadzieję że jednak jest) to zalecał bym, namawiał bądź nawet naciskał na wizytę u psychologa. Dieta 500kcal (był już na tym forum wątek o takiej diecie) to prosta droga do wielu chorób i schorzeń oraz skrajnego wyniszczenia organizmu.
Napiszę to co i we wcześniej wspomnianym wątku: Więźniowie nazistowskich obozów koncentracyjnych mieli przewidzianą kaloryczność posiłków większą od 500kcal a wyglądali wiadomo jak...
 
K

kkk1111

Guest
Cześć! Mam 170cm wzrostu i ważę 57 kg. Od pięciu dni jestem na diecie. Ograniczam kalorie do minimum, staram się jeść max. 500 kcal dziennie (ale uważam, że to zdecydowanie za dużo), piję min. 2l wody dziennie i robię 100-200 brzuszków. Dla większości wyda się to głupie, ale chcę schudnąć do >40kg. Od dłuższego czasu mam problem z patrzeniem w lustro, teraz mam wystarczająco dużo siły, aby się podjąć się radykalnego odchudzania. Czy są tu jakieś motylki? Dziewczyny, co polecacie, żeby szybko i znacząco schudnąć bez efektu jojo? Próbowałyście jedzenia płatków kosmetycznych nasączonych w soku, aby powstrzymać głód? Jeśli wiecie coś na temat odchudzania i chcecie mnie wesprzeć w dążeniu do perfekcji, piszcie śmiało! ;)




Witaj. Mam na imię Katarzyna Potempa i jestem studentką pielęgniarstwa w Katowicach. Piszę pracę magisterską i chciałabym prosić Cię o uzupełnienie ankiety. Oto link do niej:
https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?formkey=dF9Fd0FIdGhyajhtZXc2dDBjVVR5bmc6MQ
Jest to ankieta dla kobiet. Zebrane dane są całkowicie anonimowe i posłużą do celów naukowych. Wystarczy kliknąć w kółko obok wybranej odpowiedzi. Nie zajmie Ci to więcej, niż 10 minut. Z góry dziękuję Ci za współpracę, po uzupełnieniu ankiety kliknij wyślij/prześlij/submit.
 

alutka123

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2012
Posty
55
Punkty reakcji
0
co za porównanie do więżniów,jednak nie przesadzajmy z tym odchudzaniem,doprowadzisz w końcu do jakiejś choroby,we wszytkim trzeba zachować umiar i zdrowy rozsądek.
 
D

Dziubek_1

Guest
nie chodzi o dolę więźniów, a o ich poziom odżwyiania. Tam było zniewolenie, totalitaryzm i trudno mi dziś uwieryć że podobną doę ktoś chce sobie zafundować dobrowolnie.
 
Do góry