Dokuczliwy ból stawów

Toola

Nowicjusz
Dołączył
11 Kwiecień 2011
Posty
216
Punkty reakcji
2
Co jakiś czas łapią mnie straszne bóle w stawach, głównie w kolanach, czasami w biodrach. Byłam u lekarza, wykluczył bóle reumatyczne, powiedział, że taki mój urok, mogę tak reagować na zmiany pogody czy zwyczajnie przeciążyłam je kiedyś i tak teraz to do mnie powraca. Hm tylko że coraz ciężej wytrzymać taki ból, co byście mi polecili? lekarz zalecił pływanie, ale nie zawsze mam na to czas, co pomoże doraźnie w razie bólu najlepiej? jakieś maści dla sportowców może?
 

oli21

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2009
Posty
48
Punkty reakcji
0
Miasto
Opalenica
To Ci też lekarz pomógł....Zmiana pogody,kiedyś przeciążyłaś mięsień.Typowi lekarze:/ Maści są,ale one tylko chwilowo pomagają.Byś musiała może zwrócić uwagę na jakieś leki specjalistyczne?Ale pojechać do innego lekarza.
 

Fudżik

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2012
Posty
27
Punkty reakcji
0
Z maści specjalistycznych i przedewszystkim skutecznych używałam Viprosal B. dostępny w aptece za około 14zł. należy stosować kilka razy na miejsce bólu i najlepiej wygrzać dodatkowo się i ból zmniejsza się stopniowo i znika:)
 

danielek1988

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2012
Posty
22
Punkty reakcji
0
Ja kupiłem sobie Viprosal B. Co prawda męczę się ze stawami nie od dzisiaj, ale to akurat mi pomaga. Żałuje,że po wypadku nie poszedłem od razu na pogotowie jak byłem młody.. teraz tylko mam problemy i chodzę częściej po lekarzach.. no, ale teraz może będe miał spokój na kilka miesięcy.
 

oli21

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2009
Posty
48
Punkty reakcji
0
Miasto
Opalenica
Na pewno ta maść złagodzi Ci Twoje dolegliwości,ale nie lekceważ tego i idź koniecznie do lekarza.Nie ma co ryzykować,bo będziesz miał problemy w przyszłości.Tak jak pisał kolega wcześniej.Viprosal B ma sporo dobrych opinii,także myślę,że warto sięgnąć po ten lek.
 

Fudżik

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2012
Posty
27
Punkty reakcji
0
opinia opinią, ale warto sprawdzić na sobie, jednemu pomoże a innemu nie, dlatego moim zdaniem lepiej wypróbować, żeby znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. Z tego co widzę to chyba jedna z bardziej znanych maści na urazy.
 

lelumpolelum6

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2011
Posty
25
Punkty reakcji
0
Najlepiej jest samemu wypróbować polecaną maść, bo wiadomo że na każdego może w inny sposób działać taka maść. Powiem ci tylko z własnego doświadczenia, że akurat Viprosal B jest rzeczywiście skuteczny i łagodzi wszelkie obrzęki, ale tak jak napisałam musisz sama wypróbować żeby się przekonać.
 

danielek1988

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2012
Posty
22
Punkty reakcji
0
Mam nadzieje,że autorka wątku już poradziła sobie z dokuczliwym bólem, ja z kolei znowu mam kolejna kontuzję i ciesze się,że mam apteczkę wyposażoną w niezbędne rzeczy, plastry, maście i m.in w ten viprosal. Lepszego jak na razie nie znam.
 

adrian35

Nowicjusz
Dołączył
12 Październik 2012
Posty
6
Punkty reakcji
0
Uwielbiam takie diagnozy lekarzy "taki twój urok". Proponuję czym prędzej zmienić lekarza na bardziej kompetentnego. Ten viprosal rzeczywiście działa, też go używałem tylko że przy problemach z kręgosłupem. Może jak nic nie pomaga, rezonator biofotonowy będzie dobry? Mnie pomógł z bólem kręgosłupa, a wiem że na dolegliwości związane z bólem stawów też pomaga. Życzę powrotu do zdrowia i dobrej formy
 

danielek1988

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2012
Posty
22
Punkty reakcji
0
Zawsze jeszcze można zapisać się na jakieś zabiegi. Tylko żeby mieć za darmo to trzeba sobie poczekać dobrych pare tygodni a jeśli ktoś chce mieć od razu - wiadomo: płaci.
Jednak jestem za maścią niż jakimiś laserami.
 

dorotabaszcz

Nowicjusz
Dołączył
11 Listopad 2012
Posty
3
Punkty reakcji
0
jezeli chodzi o masci to polecilabym Ci wlasnie ten viprostal ;) natomiast oprocz tego jest duzo domowych sposobow na zlagodzenie dolegliwosci, jakbys chciala sie dowiedziec to daj znac ;)
 

dorotabaszcz

Nowicjusz
Dołączył
11 Listopad 2012
Posty
3
Punkty reakcji
0
jezeli chodzi o masci to polecilabym Ci wlasnie ten viprostal ;) natomiast oprocz tego jest duzo domowych sposobow na zlagodzenie dolegliwosci, jakbys chciala sie dowiedziec to daj znac ;)
 

oli21

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2009
Posty
48
Punkty reakcji
0
Miasto
Opalenica
Chodzi Ci chyba o maść Viprosal B?A nie Viprostal,z taką nazwą się jeszcze nie spotkałam.Kiedyś mój tata ją stosował,był z niej zadowolony i przede wszystkim odczuwał ulgę.
 

Fudżik

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2012
Posty
27
Punkty reakcji
0
Zawsze jeszcze można zapisać się na jakieś zabiegi. Tylko żeby mieć za darmo to trzeba sobie poczekać dobrych pare tygodni a jeśli ktoś chce mieć od razu - wiadomo: płaci.
Jednak jestem za maścią niż jakimiś laserami.

hah, jakbym słyszała ostatnio mojego tate, non stop miał bóle w ramieniu, lekarz ogólny kazał chodzić na lampy, a tam trzeba odczekać miesiąc żeby się dostać. Więc cóż, zapisał się bo nie stać nas żeby chodził prywatnie, a teraz testuje na sobie wszystkie przeciwbólowe maści.
 

silencio

Nowicjusz
Dołączył
9 Grudzień 2011
Posty
74
Punkty reakcji
0
Ja mogę polecić maści rozgrzewające, masaż i ciepłe kąpiele. Sprawdzić mogą się też maści typowe dla sportowców, bo mają działanie przeciwbólowe.
 

rybka-plum

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
204
Punkty reakcji
1
maści rozgrzewające działają najlepiej. sama mam problemy z kolanami od malucha tak naprawdę i z tego co zauważyłam, akurat na ten ból nic nie pomaga tak jak wygrzewanie.
 
B

Basia K

Guest
Sól bocheńska umożliwia szybszą regenerację organizmu przy dużym wysiłku fizycznym. Co prawda wymaga regularnego codziennego stosowania przez co najmniej trzy tygodnie ale bardzo korzystnie wpływa na stawy i mięśnie oraz przez uzupełnienie mikroelementów w organizmie poprawia ogólna kondycje więc myślę, że warto.
 
I

impresja_switu

Guest
na pewno nie ma uniwesralnego leku i uniewrsalnego sposobu na to, żeby poradzić sobie z bólem. Dla każdego będzie to coś innego. Jeśli o mnie chodzi o ból stawów to myślę że jednym z lepszych sposobów może być elektrostymulacja. Econova ma w swojej ofercie taki sprzęt, ktrego używasz w domu, a może pomóc w ukojeniu bólu. Ale myślę, że też warto byłoby się udać do innego lekarza.
 
Do góry