Polećcie sale konferencyjną pod Warszawą

Moogle

Nowicjusz
Dołączył
31 Październik 2009
Posty
273
Punkty reakcji
15
Wiek
36
Miasto
KRK
Cześć,
szukam dobrego, kameralnego miejsca na odbycia szkolenia związanego z siłą motywacji. Dodatkowym atutem będzie niska cena. Jednakże nie jestem z Warszawy i nie orientuje się jak sprawy wyglądają z wynajęciem sali dla grupy ok.30 osób. Dlatego proszę Was o adresy ciekawych miejsc oraz Wasze opinie (zależy mi również na NEGATYWACH)
pozdrawiam
 
F

forumowicz01

Guest
jeśli temat aktualny to niedawno byłem na dwu-dniowym wernisażu w http://www.hotelmistral.pl/o_nas.html .
obiekt jest ulokowany w okolicy jeziorek, lasów ok. 15 km od Warszawy, więc myślę, że będzie on sprzyjał szkoleniu poświęconemu motywacji.
jeżeli coś więcej cię interesuje to pytaj
 

Moogle

Nowicjusz
Dołączył
31 Październik 2009
Posty
273
Punkty reakcji
15
Wiek
36
Miasto
KRK
Będę wdzięczny, jeśli udzielisz mi odpowiedzi na kilka pytań, między innymi;
Znajduje się tam w pobliżu ruchliwa ulica?
Jak wygląda obsługa?
Miałeś okazję próbować ich kuchnię?
Może się orientujesz jak to cenowo wygląda?
 
F

forumowicz01

Guest
W pobliżu nie znajduje się żadna ruchliwa ulica. Do obsługi, z mojego punktu widzenia nie ma co się przyczepić, wszystko zapewnione na czas. Kuchnia ok. O cenę zapytaj bezpośrednio właściciela (nie mam wiedzy na ten temat). Ze stronki informacje realne.
 

Moogle

Nowicjusz
Dołączył
31 Październik 2009
Posty
273
Punkty reakcji
15
Wiek
36
Miasto
KRK
Dziękuję za informację, jeśli skorzystam to w przyszłości napiszę
 

Animando

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2012
Posty
24
Punkty reakcji
0
Miasto
Warszawa
Ja polecam Promenadę. To miejsce jest położone w bardzo malowniczej okolicy. Ceny są przystępne, a obsługa na wysokim poziomie. Od Warszawy to zaledwie km. To odpowiednie miejsce na takie szkolenie.
 

Terryfoster

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2012
Posty
7
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Mazowsze
Polecam Hotel Palatium w Żabiej Woli około 30 Km od Warszawy, mają tam bardzo kameralne sale, nie wiem do końca jak z cenami, ale warto zadzwonić i się dowiedzieć. Nie kosztuje to zbyt dużo. Pozdrawiam.
 

luomo

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2010
Posty
336
Punkty reakcji
1
a próbowałaś może szukać w hotelach, wiesz w Atosie mają sporą salę konferencyjną, gdzie moża zorganizować spotkanie, a poza tym wiesz odpadnie ci problem z tym, gdzie przenocować, jeśli nie jesteś z Warszawy.
 

BlueRain

Nowicjusz
Dołączył
24 Wrzesień 2008
Posty
139
Punkty reakcji
0
Moogle napisał:
Cześć,
szukam dobrego, kameralnego miejsca na odbycia szkolenia związanego z siłą motywacji. Dodatkowym atutem będzie niska cena. Jednakże nie jestem z Warszawy i nie orientuje się jak sprawy wyglądają z wynajęciem sali dla grupy ok.30 osób. Dlatego proszę Was o adresy ciekawych miejsc oraz Wasze opinie (zależy mi również na NEGATYWACH)
pozdrawiam
Moogle, wygodnie jest zorganizować konferencję w hotelu. Osobiście byłam zachwycona konferencją, którą nam zorganizował szef w Hotelu Starzyński w Płocku - 1,5h jazdy z Wawy a cena jest na pewno atrakcyjna. Konferencja trwała 2 dni, sale były przygotowane (i nagłośnienie klasa!), pyszne jedzenie, a po części seminaryjnej korzystaliśmy ze spa, które mają na miejscu. A i samo miasto jest urokliwe. Miejsce sprawdzone (i wcale nie przesadzają na stronie z tym, że tak ładnie położony) + pokoje i spanie też na poziomie :)
 

gratkana29

Nowicjusz
Dołączył
12 Marzec 2012
Posty
92
Punkty reakcji
1
Niedrogie sale mają na Woli w Warszawie na Bema 65. Są małe na 10 osób i większe na 50. Fajna lokalizacja, bo to po dawnej fabryce przemysłowej, ciekawy wystrój.
 

zuzuzelle

Nowicjusz
Dołączył
6 Listopad 2012
Posty
34
Punkty reakcji
0
Wybór jest spory, wystarczy przejrzeć oferty w necie. Ja byłam kiedyś na konferencji zorganizowanej w hotelu Via Appia pod Warszawą. Konferencja jak konferencja :) Ale samo miejsce jest godne polecenia.
 
C

charlotte1991

Guest
Organizowałam niedawno szkolenie i znalazłam tani hotel w Warszawie. Salę mają przestronną i elegancką. Po spotkaniu byliśmy w restauracji hotelowej-jedzenie bardzo smaczne. Ogólnie jestem zadowolona z tego miejsca i niemogę mu nic zarzucić. Ceny mają niskie jak na taką jakość obsługi
 
K

KamilKA01

Guest
Warszawa Mory ul Poznańska 33 REST HOTEL
Bardzo profesjonalne sale konferencyjne 6 różnych wyposażone z klimatyzacją i ściany dźwiękoszczelne. Byłem na jakimś szkoleniu kiedyś robi wrażenie!


No i oprócz tego jak się jest klientem można skorzystać z saun, siłowni, kręgli i całego centrum rozrywki :)
 

Makarena33

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2013
Posty
12
Punkty reakcji
1
Kiedyś byłam na ślubie koleżanki w Jachrance i jak bym miała robić konferencję, to to miejsce ma swoje zalety, choć pewnie jest też wiele innych dobrych :)
 

AnaM.

Nowicjusz
Dołączył
12 Marzec 2012
Posty
24
Punkty reakcji
0
KamilKA01 napisał:
Warszawa Mory ul Poznańska 33 REST HOTEL
Bardzo profesjonalne sale konferencyjne 6 różnych wyposażone z klimatyzacją i ściany dźwiękoszczelne. Byłem na jakimś szkoleniu kiedyś robi wrażenie!


No i oprócz tego jak się jest klientem można skorzystać z saun, siłowni, kręgli i całego centrum rozrywki :)
Potwierdzam :) Rest Hotel to dobra opcja. Po pierwsze jest dobry dojazd z centrum Warszawy, a po drugie sale są duże, klimatyzowane, z wi-fi, itp. Poza tym można zjeść smaczny obiad z rabatem i jeśli jest taka potrzeba to przenocować :)
 

kiniuska

Nowicjusz
Dołączył
18 Styczeń 2012
Posty
15
Punkty reakcji
0
W centrum Warszawy od niedawna jest nowa, duża sala konferencyjna Imperia. Ma na prawdę wiele możliwości, tym bardziej ze względu na miejsce.
 

Marek890

Nowicjusz
Dołączył
29 Październik 2013
Posty
4
Punkty reakcji
0
ja również zgadzam się z moimi przedmówcami RESTHOTEL to świente miejsce na sprawy biznesowe a zarazem na relaks, zawsze po spotkaniu można skorzystać z przyjemnej części pod tytułem sauna, jacuzzi, czy nawet baru :) a teraz w weekndy jest 20% taniej :)
 
B

bajderman

Guest
Zielona Polana w Łączkach, tak to prawie Bieszczady ale tam zorganizujecie całą integrację w cenie konferencji w mieście.
Integracja czyli nocleg, plaża, kort, basen, impreza i masa innych atrakcji. W takich cenach nie ma szans na dobre usługi w mieście! Tym bardziej w Warszawie.
 

Anhella

Nowicjusz
Dołączył
27 Styczeń 2010
Posty
30
Punkty reakcji
0
Jesli chodzi o wynajem sal szkoleniowych w Warszawie, to mogę Ci polecić

saleszkoleniowe.biz
Mają tam fajne możliwości układu sal, nowoczesne wyposażenie, dostajesz niezbędne urządzenia jak rzutnik itd. Jak trzeba coś więcej to nie robią problemów i dostawiają co tam potrzebujesz. Ceny też spoko ;). Myslę, że 30 osób spokojnie wejdzie.
 
Z

zderka

Guest
A czy nie lepiej jest urządzić taką konferencję w Warszawie? Jest wiele ciekawych sal konferencyjnych. Bardzo ciekawe jest moim zdaniem centrum konferencyjne Kopernik. Zajmuje ono część Centrum Nauki Kopernik. Tutaj jest jego strona:
http://ckk.kopernik.org.pl/

Jak widzicie na zdjęciach miejsce bardzo nowoczesne. Lokalizaja równiez super ponieważ dojazd jest bardzo dobry i nikt praktycznie nie powinien mieć problemu z trafieniem. Mają tam duże przestrzenie oraz nowoczesny sprzęt. Raz miałam przyjemność gościć tam na konferencji i bardzo mi się tam podobało.
 
Do góry