pralka w kuchni

L

lapond

Guest
kto z was ma pralkę w kuchni? Działa to dobrze, ja szukam wlaśnie małej pralki i nie wiem czy nie lepiej ją wrzucić do kuchni bo włazience mało miejsca
 

Igrys

Stały bywalec
Dołączył
5 Wrzesień 2009
Posty
1 038
Punkty reakcji
167
Wiek
47
Miasto
.
Mam pralke w kuchni zaraz kolo zmywarki stoi, jest oki.
 

ernest_debesciak

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2012
Posty
580
Punkty reakcji
5
Mam tak od lat... Pralka obok zmywarki (ten sam kranik w wodą). Na pralce długi blat na długoś "całości".
Łazienka to przestarzały pomysł z jednego względu: wilgoć!!
Zauważcie że - pralka stojąca latami w łaziece szybciej koroduje na bokach i od spodu jak ta w kuchni...
Ważną sprawą jest poprawianie luzu na pasku od bębna co jakieś 3,4 lata i poziomowanie. Wtedy pracuje równiuteńko i cichutko.
 

ja_goda

Nowicjusz
Dołączył
2 Wrzesień 2010
Posty
118
Punkty reakcji
0
Ja w domu rodzinnym miałam pralkę w kuchni. Są wady i są zalety. Jak się robi pranie a ktoś akurat coś przyrządza to można od razu świeże uprane rzeczy wrzucać z powrotem do pralki ;). Ale oczywiście wystarczy mieć na wszystko oko.
 

notserious

Nowicjusz
Dołączył
17 Wrzesień 2012
Posty
446
Punkty reakcji
16
Wiek
32
Miasto
wlkp
aktualnie posiadam pomieszczenie zwane pralnią, ale jeszcze kilka lat temu, w starym domu miałam pralkę w kuchni i jakoś nie było z tym problemu... tylko czasami strasznie hałasowała i się roznosiło po domu wszystko:p
 
A

andrzej_93

Guest
Dużo osób ma właśnie pralkę w kuchnie, kupno też zalezy od wielkośći kuchnie- czy duża pralka czy mała. Jeśli masz małą kuchnie kup pralcę otwieraną od góry ( też są dobre używałem przeż dlugi czas)

Tu masz np. pralkę idealną do małej kuchni

http://www.profi-kuchnia.pl/aeg-l60260tlp-p8168.html
 

GreatTraveler

Nowicjusz
Dołączył
17 Październik 2011
Posty
109
Punkty reakcji
1
postaw ją tam, gdzie masz na to miejsce :) lepiej zainwestować jednak w porządną pralkę, która wystarczy na kilka lat niż kupić jakąś malutką i rok później rozlgądać się za większa ;)
 

apra

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2008
Posty
975
Punkty reakcji
3
Wiek
46
Do kuchni to ładnie by się wkomponowała wąska i zgrabna pralka Slim, pralka jest cicha bo ma silnik Direct Drive to nie będzie przeszkadzało nikomu, poza tym ma 6 kg pojemności i bęben wirujący z prędkością nawet 1200 obrotów na minutę.
 

adam_baza

Nowicjusz
Dołączył
28 Lipiec 2012
Posty
11
Punkty reakcji
0
Dużo osób ma właśnie pralkę w kuchnie, kupno też zalezy od wielkośći kuchnie- czy duża pralka czy mała. Jeśli masz małą kuchnie kup pralcę otwieraną od góry ( też są dobre używałem przeż dlugi czas)

Tu masz np. pralkę idealną do małej kuchni

http://www.profi-kuc...0tlp-p8168.html

Fajna pralka, dobre parametry i cena też zachęcająca : )
 

klikana

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2011
Posty
22
Punkty reakcji
0
Miasto
internet
Według mnie kuchnia to dobre miejsce dla pralki, z tym że właśnie trzeba wybrać dopasowaną do kuchni. Klocka pralkowego nie wsadzisz, fajne są wąskie zgrabne. Weź pod uwagę energooszczędność i oszczędność wody.
 

pateczka15

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2011
Posty
159
Punkty reakcji
0
Jeśli się dobrze rozplanuje, to można umiejscowić pralkę w kuchni tak, że nie będzie się rzucała w oczy, zarówno w zabudowie jak i wolnostojąca. Fajnie też wyglądają jakieś degn'erskie sprzęty, jeśli uda nam się skompletować różne do urządzenia kuchni. Do kuchni najlepsze są pralki z silnikiem direct drive, bo są ciche, ale trzeba wybierać dobre marki.

Jeśli się dobrze rozplanuje, to można umiejscowić pralkę w kuchni tak, że nie będzie się rzucała w oczy, zarówno w zabudowie jak i wolnostojąca. Fajnie też wyglądają jakieś degn'erskie sprzęty, jeśli uda nam się skompletować różne do urządzenia kuchni. Do kuchni najlepsze są pralki z silnikiem direct drive, bo są ciche, ale trzeba wybierać dobre marki.
 

lolek1971

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2012
Posty
1 614
Punkty reakcji
7
Miałem pralkę w różnych pomieszczeniach - wszędzie był blisko wodociąg i odprowadzenie do kanalizacji.
Ernest Cebeściak słusznie zauważył wpływ wilgoci w łazience.
Wtedy trzeba wpuścić w komin wentylator, jeśli łazienka bez okna.
 
I

immanentne

Guest
moja koleżanka ma pralkę w kuchni...zabudowaną ;) myśle, ze jest to dobre, bo jest dostęp do wody, a łazienke ma taką mała, ze ta pralka nawet nie zmieściłaby się, bo ledwie wchodzi prysznic, loaleta i umywalka
 
Do góry