Masturbacja kobiet - SQUIRT

jusufow

Nowicjusz
Dołączył
17 Wrzesień 2012
Posty
3
Punkty reakcji
0
Ponieważ ten temat przewija się jakoś od czasu do czasu w bardzo ograniczonym zakresie, chciałem założyć nowy temat o tym, aby przyjrzeć się temu bliżej....
A więc ladies and gentelmans wyraźcie swoją opinie, sugestie, oraz swoje wizje na ten temat....
Tutaj zapodam filmik jakby ktoś nie wiedział o co mi chodzi...

http://www.youtube.com/watch?v=m2QeT0Trzro
 

moniquemonique

Bywalec
Dołączył
25 Październik 2011
Posty
1 689
Punkty reakcji
96
Miasto
Śląsk, Częstochowa
Masturbacja (inaczej: onanizm, ipsacja, samogwałt[sup][1][/sup]) – zachowanie seksualne polegające na pobudzaniu własnych organów płciowych (penisa, sromu, pochwy), kończące się najczęściej orgazmem.

Masturbować możesz siebie samego a nie kobietę, kobiecie po prostu robisz dobrze. Więc może od tego zacznij przyglądanie się bliżej...
Od ogarnięcia pewnych zagadnień... :)
 

kamillla21

Nowicjusz
Dołączył
30 Wrzesień 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Podczas stosunku z moim partnerem doszlo do mojego wytrysku, on tak uwaza bo ja caly czas bylam zdania ze to on szczytowal. Nie wiem co o tym myslec poniewaz ja nie odczuwam orgazmu, dochodzi do wytrysku az lozko jest podemna mokre. a ja tego nie czuje, Czy istnieje cos takiego jak nieswiadomy wytrysk? sytuacja ta mnie i mojego partnera raczej nie krepuje, lecz jestem ciekawa dlaczego tak sie dzieje?
 

*Madzia*

Neurotyczna sadystka
Dołączył
17 Październik 2006
Posty
1 521
Punkty reakcji
25
Nie musisz mieć orgazmu żeby doszło do wytrysku - wystarczy, że jesteś bardzo podniecona.
 

myaka

kropla rosy która znika wraz ze wschodem słońca
Dołączył
26 Październik 2010
Posty
601
Punkty reakcji
34
Miasto
Bliżej nieba..
Nie musisz mieć orgazmu żeby doszło do wytrysku - wystarczy, że jesteś bardzo podniecona.

Czy aby na pewno?? :027:


Wytrysk (ejakulacja) u kobiet oznacza wyrzucenie zauważalnej objętości płynu z cewki moczowej, gruczołów przycewkowych lub pochwy podczas stymulacji seksualnej, w trakcie orgazmu lub w niewielkim odstępie czasowym od niego. /wikipedia/

...Wydaje się, że rytmiczne skurcze występujące w czasie orgazmu powodują wyrzucenie zgromadzonego płynu...../wikipedia/
 

Einherjar

Wyjadacz
Dołączył
15 Grudzień 2011
Posty
3 409
Punkty reakcji
322
Filmik żałosny i nieadekwatny do pytania.

Wolę nie pytać, czy to autor tematu jest aż takim desperatem, by obmacywać atrapę napełnioną wodą.
 

*Madzia*

Neurotyczna sadystka
Dołączył
17 Październik 2006
Posty
1 521
Punkty reakcji
25
Filmik niewiele ma wspólnego z tematem, poza tym - masturbacja ( onanizm ) oznacza, że pobudzasz sam siebie, nie partnerkę.
 

annawes

Bywalec
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
2 810
Punkty reakcji
101
I co niby mamy o tym sądzić?Lepiej zapytać ile autor ma lat?Bo filmik niczego nowego nie wnosi do tematu seksu,chyba tylko tyle,że to atrapy.
 
Do góry