Gdzie pojechać zimą na wakacje?

cyklonKatrina

Nowicjusz
Dołączył
17 Wrzesień 2012
Posty
3
Punkty reakcji
0
Gdzie byście pojechali zima na wakacje? Wakacje na Dominikanie to coś co mi się zaczyna marzyć po takim nieciekawym lecie.
 

joolia

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2012
Posty
46
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Gdynia
Zimą to tylko tam, gdzie ciepło, żeby nabrać odpowiedniej energii. W tym roku chyba Turcja
 

ernest_debesciak

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2012
Posty
580
Punkty reakcji
5
Góry zimą to przyjemne lecz na max. 2,3 dni... Niestety...
a w temacie chodzi o ogrzanie "d-u-p-s-k-a" :)
Spoglądałem wczoraj na ceny biletów EU > Kanada bądź U.S.A.
Masakra...
4500 do 8000 za łepetynę... a L.O.T. to kolejna - chora Polska firma...

Warszawa - Frankfurt - Helsinki - Toronto - LOT = 7192zł
Warszawa > Frankfurt (PKP) = 240zł + Frankfurt > Helsinki > Toronto - Lufthansa = 895euro (3900-4000zł)
Frankfurt > Palermo > Toronto - (Ryanair) = 690euro (2700-2900zł)
 

takethemoneyrun

Nowicjusz
Dołączył
2 Wrzesień 2009
Posty
21
Punkty reakcji
0
Miasto
Cave
W ostatnie ferie z dziewczyną zorganizowaliśmy sobie całkiem przyjemną objazdówkę po cieplejszej Europie : ) -wybraliśmy kraje położone nad Morzem Śródziemnym. Byliśmy w Hiszpanii, Francji, Włoszech i Grecji. Między tymi krajami podróżowaliśmy statkiem po morzu śródziemnym a loty do Hiszpanii i Grecji zabookowaliśmy znacznie wcześniej. Wiadomo, że tak wychodzi najlepiej! Zakwaterowanie mieliśmy bardzo różne, bo rezerwowaliśmy hotele zupełnie w ciemno. Była jedna wpadka, ale urzekł nas za to na plus Hotel Mercure w Palermo na Sycylii. Jak na tę okolicę naprawdę nie był drogi a oferował bardzo wysoki poziom wszystkich usług. Nam zależało głównie na noclegu, ale na miejscu były też korty tenisowe dla gości i plaża
 

Lazurowa78

Nowicjusz
Dołączył
3 Kwiecień 2012
Posty
67
Punkty reakcji
0
Wyspy Kanaryjskie: Fuerta, Lanzarote.. Gran Canaria... :) Jest w czym wybierać. Ale ja osobiście wolę Fuertę i jej bajeczne plaże...
 

La Bella Luna

Bywalec
Dołączył
9 Październik 2012
Posty
657
Punkty reakcji
118
Wiek
35
Miasto
Wrocław
Ja mam dylemat. Z jedne strony ciągnie mnie do wysokiej temperatury, z drugiej moi znajomi planują wypad do Austrii na narty... Chyba ulegnę większości i dam się namówić na tą Austrię.
 

La Bella Luna

Bywalec
Dołączył
9 Październik 2012
Posty
657
Punkty reakcji
118
Wiek
35
Miasto
Wrocław
La Bella Luna a może Les2Alpes ?
Dzięki :) Wezmę to pod uwagę. Fajny zakątek i cenowo również nieźle wygląda. Spróbuję wrzucić Les2Alpes w kolejną rozmowę, jestem ciekawa reakcji. Początkowo myśleliśmy o St. Leonhard w Dolinie Pitztal, jednak raczej zrezygnujemy z tego planu. Musimy znaleźć jakiś kompromis, może Twoja propozycja się sprawdzi ;)
 

*Madzia*

Neurotyczna sadystka
Dołączył
17 Październik 2006
Posty
1 521
Punkty reakcji
25
Ja chętnie pojechałabym do Tajlandii, ewentualnie do Norwegii.
 

WierAnna

Nowicjusz
Dołączył
29 Listopad 2012
Posty
19
Punkty reakcji
0
Dominikana ma niesamowite plaże, ale... gdzie nie spojrzysz bieda, ja mam straszne wyrzuty sumienia, nie mogę latać w takie miejsca. Czuje się winna, ze mnie stać a inni żyją, jak żyją.
 

Kamma_N

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2012
Posty
459
Punkty reakcji
0
No jak coś zimą żeby od zimy odpocząć to jakieś ciepłe kraje, wyspy, plaża :) można pomarzyć zawsze, ale taki wyjazd to byłoby coś :)
 

palinkaa

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2012
Posty
13
Punkty reakcji
0
Jeśli wazna jest cena takiego wyjazdu to polecam zapoznać się z ofertami serwisów grupowych, które oferują wiele możliwości spędzenia wakacji czy urlopu w atrakcyjnej cenie
 

maria.antonina

Nowicjusz
Dołączył
11 Grudzień 2012
Posty
20
Punkty reakcji
0
To prawda, ceny na tego typu przyjemności na stronach z zakupami grupowymi są bardzo zachęcające, lecz zanim zdecydujemy się na taki wybór musimy sprawdzić za co płacimy – może się okazać, że wycieczka nie obejmuje transportu, czy termin rezerwacji i termin wykorzystania nam odpowiada oraz prześledzić wszystkie inne mniej lub bardziej ważne szczegóły.
 

Kamma_N

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2012
Posty
459
Punkty reakcji
0
Tutaj popieram poprzedniczkę, koniecznie trzeba dobrze czytać warunki takich zakupów grupowych - ponieważ często nie dotyczą one pewnych drobnych szczegółów a które są niezbędne i trzeba to wiedzieć :)
 

mandarynkowysmak

Nowicjusz
Dołączył
2 Grudzień 2012
Posty
32
Punkty reakcji
0
zwłaszcza przy takich ofertach jak wyjazdy i wycieczki należy bardzo dokładnie czytać zasady zakupu.Tego typu oferty są jednymi z droższych, dlatego lepiej zapoznać się z nimi przed zakupem i wszystko przemyśleć, tak by potem cieszyć się tylko wyjazdem :)
 

Kamma_N

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2012
Posty
459
Punkty reakcji
0
Tak, wyjście do restauracji bez zapoznania się z warunkami to jeszcze mały pikuś ale wyjazd na wakacje jak się pojawią potem jakieś prolemy to już inna historia ... urlopu ma człowiek mało w ciągu roku i nie można go przez taką durnotę zmarnować :)
 

Lazurowa78

Nowicjusz
Dołączył
3 Kwiecień 2012
Posty
67
Punkty reakcji
0
Zawsze trzeba dokładnie czytać umowę z BP i myśleć, szczególnie jeśli kupujemy coś po zaskakująco niskich cenach.., bo wiadomo, ze za 1000 zł nie będziemy mieć wakacji w 5* hotelu z opcją all..., niestety nikt do naszych wakacji dopłacał nie będzie i o tym musimy pamiętać. A że urlopu nikt chyba w nadmiarze nie ma, to trzeba dobrze go planować, przede wszystkim z głową dokonywać zakupów:)
 
Do góry