Brak dźwięku w komputerze

cinekssj

Nowicjusz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
12
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Bielsko-Biała
Witam
Mam następujący problem. Sformatowałem dysk zainstalowałem wszystkie sterowniki, nie mam z niczym problemu oprócz dźwięku. Pobrałem sterowniki na bazie informacji z everasta i po restarcie komputera(po instalacji ów sterownika) dalej nie mogę odtworzyć dźwięku. Przy włączaniu komputera wyskakuje mi kreator instalowania sprzętu, który kończy się niepowodzeniem. Szukałem w internecie sporo czasu nie znalazłem odpowiedzi, może mam problem z chipsetem, ale nie mam pojęcia co to jest i jak to się instaluje. Byłbym wdzięczny za pomoc!
Poniżej parametry płyty głównej.


63-150-0000010-00101111-110305-nVidia$K8N62150_K8NF4G-SATA2 BIOS P1.50

Windows XP professional sp2
DirectX 4.09.00.09.04(Direct 9.0c)
 

habiiib

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2012
Posty
317
Punkty reakcji
8
Ściągnij sterownik na dysk i z poziomu menadżera urządzeń wskaż plik
 

habiiib

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2012
Posty
317
Punkty reakcji
8
Wejdź do menadżera zadań i przy nierozpoznanym urządzeniu, albo kontrolerze dźwięku kliknij prawym i aktualizuj sterownik. Podobnie jak na tym filmiku tylko z zastosowaniem ww. porad

http://www.youtube.com/watch?v=KvVFsGnvkbM
 

Oxar

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2011
Posty
205
Punkty reakcji
5
Kliknij prawym przyciskiem myszy na ten mały głośniczek w prawym, dolnym rogu ekranu;potem na,,otwórz regulację głośności" i sprawdź,czy nie masz czegoś wyciszonego.
 

cinekssj

Nowicjusz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
12
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Bielsko-Biała
Kliknij prawym przyciskiem myszy na ten mały głośniczek w prawym, dolnym rogu ekranu;potem na,,otwórz regulację głośności" i sprawdź,czy nie masz czegoś wyciszonego.
Nie mam nawet tego, ponieważ sterownik nie chce mi działać poprawnie nie wiem z jakiego powodu.
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Miałem kiedyś takie problem na WIndows XP. Wtedy okazało się, że sterownik nie został prawidłowo odinstalowany. Musiałem usuwać go przez manager urządzeń i dopiero potem instalować nowy (ze strony producenta).
 
Do góry