Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
- - - - -

Leasing - prośba o porade

leasing kredyty pożyczki

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#1 Ryszardd

Ryszardd

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 25 wrzesień 2012 - 14:46

Witam. Zastanawiam sie powaznie nad mozliwoscia skorzystania z leasingu na samochod tylko nigdy wczesniej nie mialem z tym do czynienia i mam lekkie obawy. Czy moze ktos pokrotce wyjasnic na co zwracac przede wszystkim uwage przy zawieraniu tego typu umowy? No i jesli macie jakies bezposrednie doswiadczenia ze sprawdzonymi firmami to bylbym wdzieczny za ewentualne sugestie gdzie mozna bez obaw sie udac. Najlepiej jakies firmy z Malopolski. Tylko prosze o powazne opinie, bez zarzucania mojej skrzynki pw reklamowymi linkami, itp, itd.
  • 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna
smartgames

#2 Guest_profipro_*

Guest_profipro_*
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2012 - 15:12

Czym jest leasing konsumencki?
Leasing konsumencki, zwany również leasingiem prywatnym, to produkt finansowy skierowany do osób fizycznych, które nie prowadzą działalności gospodarczej, polegający na finansowaniu używania danej rzeczy (przedmiotu leasingu) i mogący prowadzić do jej zakupu...

• 0

#3 Ryszardd

Ryszardd

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 07 październik 2012 - 10:45

Nikt nie bral leasingu w ostatnim czasie zeby moc cokolwiek doradzic? :(
  • 0

#4 Guest_profipro_*

Guest_profipro_*
  • Goście

Napisano 07 październik 2012 - 11:18

Moja spółka już od paru lat korzysta z usług Masterlease i jesteśmy zadowoleni. W sumie to nie analizujemy już innych ofert, a jako stały klient mamy dodatkowe zniżki. Leasingujemy 6 samochodów. Dodatkowo 3 samochody na firmę, ale do użytku osobistego. Fajne w tym wszystkim jest to, że mam nowy samochód co 3 lata, pomimo tego, że osobiście nie byłoby mnie stać na taką rozrzutność.

• 0

#5 Guest_szyszana_*

Guest_szyszana_*
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2015 - 09:41

Szukaj wyłącznie po ofertach w bankach, czy oddziałów leasingowych banków - bezpieczniej i nie ma ryzyka, że w umowie znajdziesz coś nieoczekiwanego. Generalnie leasing wychodzi lepiej niż kredyt, większe możliwości uwzględniania tego w kosztach, ale wiadomo, że każdy przypadek należy przekalkować. Akurat w Idea Banku mam konto firmowe, kartę, miałem kredyt, więc wiem, że o klienta dbają i te oferty są bardzo ok.

Użytkownik B_S_ edytował ten post 28 grudzień 2016 - 15:12
usunięto link

• 0

#6 Guest_Dobrawa_*

Guest_Dobrawa_*
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2015 - 21:48

Zajrzyj na stronę Tax Care i zobacz sobie ich oferty. Mają duzo punktów w całej polsce wiec na stronie sprawdzisz gdzie jest najblizszy dla Ciebie. Przez infolinie też na pewno pracownik udzieli ci  wszystkich informacji. 

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#7 Guest_Kamil Brz_*

Guest_Kamil Brz_*
  • Goście

Napisano 28 październik 2015 - 10:05

Leasing samochodu to bardzo dobre rozwiązanie ale polecam dobrze zastanowić się nad firma w jakiej bedziecie chcieli wziać taki leasing z uwagi na to, że ostateczny koszt to nie jest jedynie oprocentowanie leasingu. Jest obecnie bardzo niskie tak więc banki zarabiają na czymś innym.

Leasing może Was kosztować o wiele więcej niż sądzicie. Sam brałem 2 lata temu to sama opłąta rejestracji samochodu mnie kosztowała prawie 4 stówki. 

Użytkownik B_S_ edytował ten post 28 grudzień 2016 - 15:12
usunięto link

• 0

#8 Trudeau

Trudeau

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 04 styczeń 2017 - 20:43

Chciałbym odświeżyć trochę temat bo jest około leasingowy. Mianowicie chodzi mi zakup samochodu poleasingowego. Znalazłem bardzo fajne oferty aukcji na stronie Raiffeisen leasing. Auta wyglądają na prawie nie śmigane ale wychodzą dużo taniej niż nówki. Ktoś korzystał z takiej opcji? Są jakieś przeciwskaznania?

• 0

#9 tonsab

tonsab

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 11 postów

Napisano 02 luty 2017 - 20:02

Ja korzystałem, przeciwwskazań nie ma praktycznie żadnych. Samochód poleasingowy to dobra i dość tania (jak na tak nowy samochód) opcja. Kupowałem właśnie na raiffeisen, udało mi się ogarnąć ichnie aukcje. można ogarnąć bardzo ładne i dobre samochody.

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#10 Dave McKwak

Dave McKwak

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 03 marzec 2017 - 05:49

To fakt, że akurat na aukcjach poleasingowych można kupić całkiem fajne auta w niskiej cenie, ale dalej trzeba pamiętać o tym, że są to POLEASINGOWE - czyli powiedzmy ze przez 4 lata były wykorzystywane w firmie, w której mogł samochód być używany na maksymalnych obrotach przez co no.. jest zużyty. Dlatego uważam, ze jednak jak się ma firmę to lepiej wziąć nowy samochód w leasingu. Ja akurat również w raiffeisen leasing podpisałem umowę, póki co jestem zadolony. Nawet przy ewentualnym opóźnieniu ze składką też można się dogadać.

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: leasing, kredyty, pożyczki

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0