Znacie jakies miejsce gdzie mozna poznac kogos w sieci?

casyddy

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ja ostatnio sie przekonalam do gochat.in Mozna pogadac z wybranym nieznajomym, ktory ma fotke, i fajna rzecz bo mozna poogladac
razem filmiki i muze z youtuba. I ogolnie sa tez calkiem spoko ludzie.
 

maciek85

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2009
Posty
89
Punkty reakcji
5
Proste pytanko, ale nie tak prosta odpowiedź. Pytanko pomocnicze: czego szukasz na tych portalach? Bo myślę, że głównie chodzi Ci o portale, a nie fora czy czaty. Bo na forach czy czatach raczej ciężko kogoś poznać, bardzie służy to porozmawianiu z kimś obcym. Natomiast na portalach randkowych można już kogoś poznać. Tylko i w tym przypadku jest wiele różnych kategorii. Są i erotyczne i randkowe, są też bardziej poważne, tzw. matrymonialne.

Nie wiem czego Ty szukasz, ale ja szukałem poważnego związku, kobiety, z którą mógłbym stworzyć długoterminowy związek i spróbowałem mydwoje. Po jakimś czasie mogę z czystym sumieniem polecić ten portal. Profesjonalny test osobowości, skuteczne dopasowanie profili, wiele ciekawych artykułów i poradników, a przede wszystkim wiele aktywnych użytkowników. Dla mnie ten portal okazał się trafionym pomysłem, natomiast nie wiem czego tak naprawdę Ty szukasz w sieci. Bo jak tylko luźnej znajomości czy kogoś do pogadania, to jednak polecam inne portale:)
 

Ladyinblack

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2010
Posty
458
Punkty reakcji
7
Wiek
43
W sieci jest pelno miejsc gdzie mozna kogos poznac, ale przy wiekszosci stron to bym byla raczej ostrozna, latwo sie wpakowac w jakis syf
 

Wilk_LancaSter

wiek jest zmienną niezależną, od której wiele zale
Dołączył
18 Luty 2012
Posty
3 319
Punkty reakcji
40
Łódź rybacka? Zaplątać się łatwo
Też mam miłe wspomnienia z tego dwudziestolecia
Cieszą mnie tematy w rodzaju: co sądzicie o ftorku?
 

Wilk_LancaSter

wiek jest zmienną niezależną, od której wiele zale
Dołączył
18 Luty 2012
Posty
3 319
Punkty reakcji
40
To proste. Masz w domu komputer z internetem. Wchodzisz na Forumowisko i wypowiadasz się sensownie na rózne tematy, Po pdewnym czasie masz znajomych
 

La Bella Luna

Bywalec
Dołączył
9 Październik 2012
Posty
657
Punkty reakcji
118
Wiek
35
Miasto
Wrocław
Poznawać kogoś w sieci jest na topie w dzisiejszych czasach, ale ja osobiście wolę real. Wejdź na Sympatię.pl, znajdziesz tam mnóstwo singli i nie tylko :niepewny:
 
M

maniek04

Guest
Mój kolega poznał dziewczynę na forum netkobiety.pl Też się zdziwiłem, jak o tym usłyszałam. Skubany nie chciał się przyznać do tego, ale w końcu z niego wyciągnąłem tą informację.
Jak się okazało zarejestrował się tam tylko po to, żeby uzyskać informacje na trapiący go temat. Z jedną z dziewczyn przeszedł na rozmowę prywatną. Okazało się, że wiele z sobą mają wspólnego i spotkali się w realu. Teraz są parą od 5 miesięcy i dobrze się im układa.
 
Do góry