marsjanka1975

Nowicjusz
Dołączył
22 Wrzesień 2012
Posty
10
Punkty reakcji
0
witam,mieszkam w małej wiosce,niewiele tu sie dzieje,mam meża i po dwojce dzieci postanowiłam zaczac sie zabezpieczac,niestety mój mąż twierdzi ze po tabletkach bede gruba a on kluchy nie chce,problem w tym ze ja mam wciaz jakieś uczulenia od prezerwatyw...juz probowalismy róznych firm ale po kazdej mam podraznienie i wysypke,wiec doszło do tego ze moja antykoncepcja to "szklanka zimnej wody" ale ja juz nie daje rady,nosi mnie strasznie a on kaze sobie robic to oralnie,wogóle o mnie nie mysli przy tym ...tylko o tym zeby samemu dojść,czy ja powinnam brac te tabletki po kryjomu? czy faceci tak sa uprzedzeni do tabletek? :/
 
0

03092010

Guest
powinnas przestac piescic go oralnie. co za obrzydliwy palant. i troche dziwie sie tobie - doroslej kobiecie.
 
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
1 108
Punkty reakcji
186
Twój mąż przede wszystkim nie wie, że przy dobrze dobranych tabletkach, nie powinnaś przy tym.
Poza tym, są jeszcze globulki np. mają mniejszą skuteczność, ale lepsze takie zabezpieczenie niż żadne.
Jeśli nie planujesz już mieć dzieci w ogóle możesz pomyśleć o spirali ^_^.

To jedna strona. Druga...
Może on ma jakiś problem ze sobą? :mruga:
Nie wiem. Tak samo jak nie wiem, czy rozmawiałaś z nim na ten temat.
Jeśli nie, to porozmawiaj, powiedz mu, że Ci się to nie podoba itd.

Podpisuję się pod tym co napisała So Damn Hot ^_^
 

notserious

Nowicjusz
Dołączył
17 Wrzesień 2012
Posty
446
Punkty reakcji
16
Wiek
32
Miasto
wlkp
co to znaczy, że facet 'każe'... kobieto, teraz Ty przejmij inicjatywę, albo niech Cię w tyłek pocałuje, skoro zaspokoić własnej żony nie potrafi :|
 

marsjanka1975

Nowicjusz
Dołączył
22 Wrzesień 2012
Posty
10
Punkty reakcji
0
jak kolezanka ma problem to tez potrafie jej pomóc i powiedziec co robi zle a co powinna zmienic,inaczej jest jak sie słucha porad innych ...cieżko jest,burza mysli,wy macie racje a ja nie wiem co mam zrobic,spirali sie boje,rózne opinie maja lekarze na ten temat,teraz zaczełam uciekac w prace,nie chce mi sie wracac do domu.jest mi zle.
 

notserious

Nowicjusz
Dołączył
17 Wrzesień 2012
Posty
446
Punkty reakcji
16
Wiek
32
Miasto
wlkp
kup te tabletki, dobrze dobrane nie powodują tycia, a jak facet Cię zostawi, bo przytyjesz 3 kg to znaczy, że on nie zasługuje na Ciebie,
 

marsjanka1975

Nowicjusz
Dołączył
22 Wrzesień 2012
Posty
10
Punkty reakcji
0
kup te tabletki, dobrze dobrane nie powodują tycia, a jak facet Cię zostawi, bo przytyjesz 3 kg to znaczy, że on nie zasługuje na Ciebie,

i co mu powiem? bedzie jazdy robił,ja mieszkam na wsi tutaj inaczej do tego sie podchodzi,pozatym jemu to chyba na reke sie zrobiło to jak to teraz wyglada,wiec nie wiem czy on wogóle chce sie kochac,juz zgłupiałam z tego wszystkiego jedyna moja radocha to internet na tym za:cenzura:u nic innego tu nie ma,chociaz z tym internetem to tez tutaj róznie raz jest raz nie ma.
 
0

03092010

Guest
dlaczego godzisz sie na uslugiwanie mezowi? w twojej sytuacji zabolaloby mnie, ze on sie ze mna nie liczy. co za tym idzie - odbiera mi to ochote na seks. gdzie jest twoja godnosc?
 

marsjanka1975

Nowicjusz
Dołączył
22 Wrzesień 2012
Posty
10
Punkty reakcji
0
widac ze nikt z was nie mieszkał na wsi:) tu nie ma godnosci w relacjach maż-żona... zona ma słuchac meza a maz ma zarabiac na dom .zawsze tak było,pozatym wies to ogromne plociuchy tu trzeba sie 3 razy obejrzec zanim sie cos zrobi bo cała wies potem sie trzesie tematem
 

notserious

Nowicjusz
Dołączył
17 Wrzesień 2012
Posty
446
Punkty reakcji
16
Wiek
32
Miasto
wlkp
ja mieszkam na wsi! i w życiu nigdy nie dalabym sobą tak pomiatać. pierwsze słysze, żeby na wsi takie coś było. bez przesady!
 
0

03092010

Guest
widac ze nikt z was nie mieszkał na wsi:) tu nie ma godnosci w relacjach maż-żona... zona ma słuchac meza a maz ma zarabiac na dom .zawsze tak było,pozatym wies to ogromne plociuchy tu trzeba sie 3 razy obejrzec zanim sie cos zrobi bo cała wies potem sie trzesie tematem

witamy w ciemnogrodzie. co bym nie mowila, i tak niczego nie zrobisz, bo wies wsia, ale trzeba miec charakter, ktorego nie masz. mam tylko nadzieje, ze swoich frustracji nie przelewasz na dzieci.
 

Einherjar

Wyjadacz
Dołączył
15 Grudzień 2011
Posty
3 409
Punkty reakcji
322
widac ze nikt z was nie mieszkał na wsi:) tu nie ma godnosci w relacjach maż-żona... zona ma słuchac meza a maz ma zarabiac na dom .zawsze tak było,pozatym wies to ogromne plociuchy tu trzeba sie 3 razy obejrzec zanim sie cos zrobi bo cała wies potem sie trzesie tematem

Wyobraź sobie, że ja mieszkam na wsi, lecz Ty stwarzasz wrażenie osoby, która nigdy tam nie mieszkała, i której zły mąż nawkręcał, jak ma być. Byłbym wdzięczny, gdybyś raczyła wyciągnąć wnioski z mojego poprzedniego posta zamiast dalej godzić się na tę tyranię.
 

Neili

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2012
Posty
130
Punkty reakcji
4
Zacofany to jest ten facet, a nie wieś sama w sobie, kurde, ale stereotypy... :p Idź przez wszystkim do ginekologa, bo jest jeszcze parę innych metod prócz tabletek i prezerwatyw.
 
0

03092010

Guest
Zacofany to jest ten facet, a nie wieś sama w sobie, kurde, ale stereotypy... :p Idź przez wszystkim do ginekologa, bo jest jeszcze parę innych metod prócz tabletek i prezerwatyw.
ta, tylko, ze ta wies tworza ludzie. a kiedy spolecznosc glowa w ciemnogrodzie, to jak mamy patrzec na wies. pomijajac to, ze ciemnego mozna znalezc i w miescie.
 

kika868686

Master
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
2 568
Punkty reakcji
130
najpierw zmień męża, na takiego ktory bierze pod uwagę Twoje zdanie, nie zmusza Cię do niczego, a potem wybierz taka metode antykoncepcji jaka dla Ciebie bedzie najlepsza, jesli masz uczulenie na gumki to pozostaja hormony.
 

Wilk_LancaSter

wiek jest zmienną niezależną, od której wiele zale
Dołączył
18 Luty 2012
Posty
3 319
Punkty reakcji
40
Prosiłaś o radę - dostałaś krytykę Ciebie męża, wsi ...
Na pewno przekonasz męża, że tyje się od nadmiaru jedzenia, niedostatku ruchu i (UWAGA) od zaniku przysadki mózgowej już w wieku 30 lat.
Przyzwyczaić się do diety niskokalorycznej nie jest łatwo. Ale jak się przywyknie, to jest cacy i można zarzucić najadanie się aż do przesytu.
Mężowi powiedz - jakich Ty lubisz mężczyzn i niech on zechce spróbować nie przytyć, lodreipeinę stosować, zaspokajać żonę przez trzykrotne raz-po-raz.
On zrozumie, jeśli bedziesz opowiadać jakich mężczyzn lubi Cesia i że Ty się z Cesią zgadzasz, lecz to dla niektórych ciamajdów za trudne ... (podaj przykład najgorszej ciućmy we wsi jako niedbalucha, opoja, żarłoka, brrr...)
:grymasi:
 
Do góry