Kupię mieszkanie Warszawa

Zanzibar

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2012
Posty
121
Punkty reakcji
1
Miasto
Kraków
Czy ktoś wie, gdzie w Warszawie najlepiej kupić nowe mieszkanie? Jkai deweloper jest najlepszy, który nowopowstały blok prezentuje się najlepiej? Dopiero rozglądam sięw temacie i chcę zaczerpnąć jak najwięcej informacji:)
 

moveme

Nowicjusz
Dołączył
11 Wrzesień 2012
Posty
29
Punkty reakcji
0
Najwięcej dobrego słyszałem o inwestycjach na Woli. Jeżeli chodzi o developera to najlepiej chyba zaufać komuś z doświadczeniem, przykładem, który prowadzi inwestycje na Woli jest np. GANT.
 

Zanzibar

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2012
Posty
121
Punkty reakcji
1
Miasto
Kraków
ul. Sokołowska by mi pasowała, z tego co widzę to budynek już stoi, będę w Warszawie to się przejdę tam i zobaczę:)
 

Zanzibar

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2012
Posty
121
Punkty reakcji
1
Miasto
Kraków
no wlasnie upatrzylam sobie mieszkanko w tym budynku, który polecasz, co sądzisz? http://www.gant.pl/nowe-mieszkania-warszawa-wola-sokolowska/5453
 

moveme

Nowicjusz
Dołączył
11 Wrzesień 2012
Posty
29
Punkty reakcji
0
trochę balkon mały ale po za tym samo mieszkanie wydaje się ok! Duża kuchnia to jest dla mnie ważne :) Był już ktoś odwiedzić tą inwestycje Ganta?
 

Zanzibar

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2012
Posty
121
Punkty reakcji
1
Miasto
Kraków
jak będę w Warszawie to odwiedze na pewno. Czytałam, ze deweloper solidny ten Gant, więc zobaczymy. Dla mnie balkon może być, a może go nie być, także wszystko okej:)
 

moveme

Nowicjusz
Dołączył
11 Wrzesień 2012
Posty
29
Punkty reakcji
0
Gant jest już bardzo długo na rynku i było ok. Sama inwestycja nie wiem jak aktualnie wygląda. Mapy google nie są aż tak aktualizowane :p
 

Zanzibar

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2012
Posty
121
Punkty reakcji
1
Miasto
Kraków
Dlatego jak będę w Warszawie chcę poświęcić jeden dzień na oglądanie inwestycji, tę Gant Development też obejrzę na pewno, wypytam też ludzi, jak będzie okazja:)
 

moveme

Nowicjusz
Dołączył
11 Wrzesień 2012
Posty
29
Punkty reakcji
0
lepiej poświęcić trochę więcej czasu i dokłądnie się wszystkiemu przyjrzeć niż potem żałować :)
 

Zanzibar

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2012
Posty
121
Punkty reakcji
1
Miasto
Kraków
jasne, że tak. Byłam w weekend w Warszawie, oglądałam mieszkanie nawet, jak dla mnie super, niestety nie udało mi się porozmawiać z nikim kto tam już mieszka, ale okolica jest świetna a mieszkanie takie jak chciałam, nie zaduże , nie za małe, dla mnie w sam raz, tym bardziej, że cena również mi pasuje
 

moveme

Nowicjusz
Dołączył
11 Wrzesień 2012
Posty
29
Punkty reakcji
0
rozumiem że mówisz o inwestycji na Sokołowskiej. Okolica z tego co wiem jest przyjemna tak jak mówisz. Najważniejsze żeby tobie się podobało :)
 

Zanzibar

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2012
Posty
121
Punkty reakcji
1
Miasto
Kraków
no i mi się podoba, nawet już podjęłam kroki co do zakupu nowego mieszkania, a mianowicie, stare już sprzedane:) Faworytem jest mieszkanie na Sokołowskiej od Gant Development, ale wiadomo, z takim zakupem nie ma się co spieszyć:) W razie czego pomieszkam chwilę u siostry:)

no i mi się podoba, nawet już podjęłam kroki co do zakupu nowego mieszkania, a mianowicie, stare już sprzedane:) Faworytem jest mieszkanie na Sokołowskiej od Gant Development, ale wiadomo, z takim zakupem nie ma się co spieszyć:) W razie czego pomieszkam chwilę u siostry:)
 

Zanzibar

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2012
Posty
121
Punkty reakcji
1
Miasto
Kraków
w ogóle to tak myślę cały czas tylko o nowym budownictwie, szczerze mówiąc, dlatego wzięłam pod uwagę właśnie mieszkanie na Sokołowskiej. Oglądałam jedno mieszkanie z rynku tzw. wtórnego, od znajomych siostry, ale nie zachwycało i mimo że znajomi to cenę chyba z kosmosu wymyślili:D
 

moveme

Nowicjusz
Dołączył
11 Wrzesień 2012
Posty
29
Punkty reakcji
0
z tymi mieszkaniami z wtórnego jest taki problem, że trochę wyremontowane i od razu cena idzie w kosmos. w nowym budownictwie wiemy za co płacimy :)
 

Zanzibar

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2012
Posty
121
Punkty reakcji
1
Miasto
Kraków
no wlasnie a tak być nie powinno, bo co z tego, że ktoś przed sprzedażą wyremontował łazienkę, a może mi się taki kolor płytek nie podoba?
 

moveme

Nowicjusz
Dołączył
11 Wrzesień 2012
Posty
29
Punkty reakcji
0
jak powinno być a jak jest to dwie różne kwestie... osobiście uważam, że najlepiej kupować stan surowy
 
Do góry