Szukam dobrego dentysty we Wrocławiu

aircraft711

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2012
Posty
34
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Wrocław
Hej!
Szukam dobrego dentysty we Wrocławiu. Najlepiej na NFZ, ale prywatny też może być ;) Polecacie kogoś?
 

maladorotka

Nowicjusz
Dołączył
19 Sierpień 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
aircraft711 napisał:
Hej!
Szukam dobrego dentysty we Wrocławiu. Najlepiej na NFZ, ale prywatny też może być ;) Polecacie kogoś?
Polecam gabinet na Grabiszyńskiej za Lidlem w budynku przychodni medycyny pracy , Dentalium sę bodajże nazywa - mają rtg na miejscu ,komputerowe znieczulenie i ceny bardzo przystępne.
Na nfz nie polecę nikogo ,bo to jest chyba dla tych co lubią sobie robić krzywdę.
 

Revivale

Nowicjusz
Dołączył
16 Sierpień 2013
Posty
3
Punkty reakcji
0
Ja mogę polecić Ci dentystę z którego sam korzystałem we Wrocławiu i bardzo jestem zadowolony z jego usług. Naazywa się live dent a ceny ma bardzo przystępne. Taniej niż w uprzednich gabinatech w których miałem leczone zęby. Polecam :)
 
B

bajderman

Guest
To ma być stomatologia estetyczna? Jeśli tak to doktor Fałkowski - bardzo drobiazgowy człowiek, z fajnym podejściem do kwestii związanych z leczeniem i pielęgnacją zębów. Powiedzmy, że zrobił mi cały wykład o tym, co robić, aby efekt wybielania się utrzymał. A niestety człowiek nie potrafi odpowiednio zadbać nawet o podstawy...
 

jolka100

Nowicjusz
Dołączył
17 Czerwiec 2014
Posty
26
Punkty reakcji
0
Od dwóch lat chodzę do Dental Perfect i jestem bardzo zadowolona. Gdy umówiłam sie na pierwszą wizytę miałem spore problemy z zębami, ale w krótkim czasie wyprowadzili mnie na prostą. To dobrzy specjaliści.
 

Irgman_80

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2015
Posty
81
Punkty reakcji
3
Ja polecam Centrum Stomatologiczne Margo. Przychodzę tam do Kowalskiej i jest naprawdę spoko. Ostatnio wyrywała mi 2 ósemki to tyle się naczytałem w necie jakie to mogą być niby męczarnie a w sumie nic nie poczułem ;-p
 

Py Ra

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2016
Posty
30
Punkty reakcji
2
Wprawdzie to chyba sieciówka, ale korzystałem z tej na Hubskiej - citodent, nie musiałem prosić o znieczulenie bo mają to w standardzie :)
 

szymonn_on

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2017
Posty
19
Punkty reakcji
2
[SIZE=12pt]No u nas we Wrocku to można trafić na partaczy czego sam jestem najlepszym przykładem. Jak raz do jednego poszedłem to ułamał kawałek narzędzia przy leczeniu kanałowym i potem musiałem mieć usuwanego tego zęba więc można sobie wyobrazić. Teraz niedawno znalazłem nawet całkiem porządnego w Consalmedzie na Siemieńskiego [/SIZE][SIZE=12pt]i jak na razie się spoko sprawdza. Się zobaczy jak dalej. [/SIZE]
 

pigeon

Nowicjusz
Dołączył
27 Czerwiec 2017
Posty
1
Punkty reakcji
0
Z Wrocławia do Wałbrzycha jest nie aż tak daleko, a mam tam znajomą doktor Panią Urszulę Stach, którą z czystym sercem mogę polecić. Jest to prawdziwy ekspert w leczeniu zębów. Borykałem się z poważnym problemem suchego zębodołu i Pani Urszula poradziła sobie z tym doskonale i praktycznie bezboleśnie! Także serdecznie polecam wam.
 

Nicola

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2018
Posty
78
Punkty reakcji
0
Ja regularnie chodzę do stomatologa w Dental w Lublinie. W tym gabinecie nie zaznamy bólu, zawstydzenia czy stresu...co często zdarza się w gabinetach. Przez długie lata chodziłam na nfz i nie było to doświadczenie miłę. Terazwolę dopłacić i leczyć zęby prywatnie i wiem w 100%, że ząb jest leczony prawidłowo i nie wypadnie po kanałowym.
 
Do góry