Sklepy internetowy- porównanie

gargan1

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam chciałbym wziąć pod lupę sklepy internetowe . Chcie je prównać nie tylko pod względem cenowym ale również podejście do klienta , czas przesyłki , komunikacja ze sprzedawcą i klientem , dbanie o klienta oraz jego zakup i co najważniejsze rzetelność firmy . Ten wątek został utworzony z powodu niemiłych doświadczeń jakie mnie spotkały oraz moich znajomych . I chciałbym uniknąć takich przypadków w przyszłości .

Wybrałem na start kilka sklepów internetowych które ostatnimi czasy w jakiś sposób mnie zainteresowały , nie mam na myśli tylko ceny ale i czytelność strony jak i asortyment.

oto moja lista sklepów:

www.stylowebuty.pl/
www.czasnabuty.pl/
www.bigbut.pl/
www.yessport.pl/
www.pocoboso.pl/
i moje pytanie czy ktoś kupował w tych sklepach jakiekolwiek produkty , jakie są wasze wrażenia i podajcie swoje sklepy w których kupiliście .
 

koyote

Nowicjusz
Dołączył
6 Lipiec 2011
Posty
26
Punkty reakcji
0
Ja nie korzystam z konkretnych sklepów. Raczej z porównywarki cen typu nokaut. Zazwyczaj wyszukuję najtańszą ofertę i tam robię zakup.
 

Kamil1908

Nowicjusz
Dołączył
15 Sierpień 2012
Posty
37
Punkty reakcji
0
Ja ostatnio trafiłem podczas poszukiwań odpowiedniego prezentu dla "mojej pani" (w sumie to na początku nie wiedziałem czego szukać, jakiegoś kosmetyku, coś fajnego z ciuszków, może coś ze świeciedełek). Ale trafiłem na stronę sklepu internetowego http://www.sklep.cornette.pl Sklep zajmuje się sprzedażą za pośrednictwem sieci bielizny męskiej i damskiej. Sklep okazał sie bardzo pomocny, ponieważ, ni w ząb nie znam się na tych wszystkich emkach, eskach, elkach...., próbowałem podpatrzeć na ciuszkach obecnie będących w użyciu, ale zbyt wiele to nie dało, bo raz taki, raz inny, raz dodatkowo 36, nastpnym 38. Jak dla mnie czarna magia. A poprzez korespondencję mailową z obsługą, wszystko miałem wyjaśnione, "wspólnie" dobraliśmy odpowiedni rozmiar, koszuli nocnej z poranniczkiem, który wybrałem. A dodatkowo miałem obiecane, że jakby co to mogę wymienić na wiekszy. Ogólnie jestem bardzo zadowolony własnie z poziomu obsługi
 

MaxAnia-1980

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2011
Posty
25
Punkty reakcji
0
Ja natomiast poprzez internet kupuję dosyć dużo rzeczy. Cześć znajduję na Allegro, kilka razy wypatrzyłam "perełki" w serwisie Świstak. Zraził mnie totalnie do siebie E-bay. A co do typowych sklepót, to ostatnio natrafiłam na ciekawą propozycję na stronie http://www.waszekoszulki.pl Jest to firma zajmująca się wytwarzeniem koszulek i bluz z napisami. Z tego co sprawdziłam mają w swojej ofercie chyba grubo ponad setkę wzorów koszulek z rółnymi napisami, np dotyczącymi miasta w którym sie mieszka, klubu, któremu się kibicuje, różnych okazji, osób z rodziny (np. Jestem synkiem mamusi). Dodatkowo napisy, możemy mieć zrobione takiego rodzaju czcionką jaka nam się najbardziej podoba i nam pasuje (też mamy duży wybór czcionek). Ponadto, jeżeli chcemy mieć koszulkę czy bluzę naprawdę indywidualną to możemy zlecić wykonanie koszulki lub bluzy z naszym indywidualnym napisem. W takiej sytuacji możemy miec prawie całkowitą pewność, że koszulka którą zamówimy będzie jedyna w swoim rodzaju.Totalny unikat. Ponadto jako jedna z nielicznych firm, proponują oni koszulki dla dzieci od osiemnastego miesiąca życia.
 

arock

Nowicjusz
Dołączył
21 Grudzień 2012
Posty
30
Punkty reakcji
0
Witam,

ja osobiście kupuje dużo przez allegro, ale pracując w sklepie internetowym nauczyłem się, że na allegro nie zawsze jest tak tanio.... czasem ten sam produkt w sklepie internetowym jest tańszy niż na allegro a sprzedaje go ta sama instytucja. Dla osób szukających towarów z branży outdoorowej zapraszam do porównywarki http://www.ceneria.pl/
 
Do góry