Kamienie do ręcznie robionej biżuterii

Gemstones Empire

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witam.
Ostatnio przymierzam się do tworzenia biżuterii z kamieni szlachetnych/ozdobnych. Podobno najciekawszymi są labradoryty bo nie ma nigdy dwóch takich samych. W internecie jest ładna biżuteria z tych kamieni.

Znalazłem kilka stron np.
/www.gemstonesempire.sklepna5.pl

Co sądzicie o tym? Ceny są przystępne czy szukać dalej?

Chociaż co ciekawe na allegro
Ta sama firma ma niższe ceny tylko że kamienie też są mniejsze. Co lepsze? Duże kamienie kupić czy mniejsze?

Obejrzyjcie i powiedzcie co o tym sądzicie. Podobają się wam takie kamienie? Bylibyście zainteresowani (zwłaszcza kobiety) gdyby ktoś wykonał dla Was taką biżuterię?

Niestety inni użytkownicy labradoryty mieli dość drogie a na aukcjach od tej firmy codziennie coś się pojawia. Kiedyś jakaś kobieta na allegro sprzedawała ale już nie sprzedaje ;/ a dopiero teraz mam kasę na kamienie

Dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam
smile.gif
 

monikanero

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Nie chodzę w biżuteri i nie znam się na modzie, ale też lubię tworzyć. Ostatnio wpadłam na pomysł robienia guzików, wisorków i kolczyków ze zwykłych otaczaków nadmorskich. One też mogą mieć ciekawy wygląd. Inspiracji jest wiele. Pozdrawiam :)
 

Crispers5

Nowicjusz
Dołączył
15 Kwiecień 2009
Posty
255
Punkty reakcji
9
Polece Ci:
aleksandryt, niezwykle cenny, bardzo rzadki
ciemne odmiany akwamarynu, turmaliny, niektóre opale, oliwiny no i klasyki korundu i berylu. Na aukcjach www uważaj bo mozesz kupic syntetyka..
 

kisia_12

Nowicjusz
Dołączył
28 Styczeń 2013
Posty
21
Punkty reakcji
0
Witam :) Ja również polecam wszystkim robienie biżuterii. Bardzo uspokaja i odstresowuje, tylko mi trochę ciężko było zacząć. Próbowałam sama, ale w końcu znalazłam warsztaty tworzenia biżuterii w Splocie Artystycznym. Polecam wszystkim, można naprawdę zdobyć wiele ciekawych umiejętności, które początkującemu bardzo się przydają!
 
Do góry