Akcja: LUBIĘ TO! #1 - Forumowiskowe MEMY

Status
Zamknięty.

Whateva

Wyjadacz
Dołączył
25 Luty 2008
Posty
4 915
Punkty reakcji
347
Wiek
34
facebook-like-buton.png


Witam wszystkich w pierwszej akcji: LUBIĘ TO!

W pierwszej edycji akcji LUBIĘ TO! Waszym zadaniem jest utworzenie własnego mema, który będzie zawierał sławne teksty z Forumowiska, będzie nawiązywał do użytkownków Forumowiska, albo do samego forum, np.:​
forumowisko-znow-mulisvrhl.jpg


Własnego mema tworzycie na stronie:

http://pl.memgenerator.pl/mem-add

a następnie zapisujecie obraz na dysku i wrzucacie na dowolny hosting zdjęć, np.: abload.de i wklejacie w treść posta.
Pamiętajcie: memy muszą mieć związek z forumowiskiem. Nie ma ograniczeń. Możecie tworzyć memy na temat działów, użytkowników, samego forum, spamerów, botów, itp. Co tylko podpowie Wam wyobraźnia.

Czas przejść do właściwej zabawy.
Każde kliknięcie w "Lubię to!" przy poście jest nagradzane 2 pF, kolejne 4, następne 6, itp. Każdy użytkownik może wstawić ile tylko chce memów (1 post - 1 mem!), jednakże musi nastąpić przerwa, minimum 2h od napisania ostatniego posta.
Przykładowo: zamieściłem mem o godzinie 14:00, następnego mogę zapostować dopiero o godzinie 16:00. Oczywiście nie można pisać post pod postem.

Oczywiście można także komentować memy pozostałych użytkowników, ale ich nie cytujemy (obrazka) w treści posta. W ten sposób będzie mi łatwiej rozdawać pF. Przypominam - każdy post musi zawierać jakiegoś mema. Jeśli chcesz skomentować mema innej osoby - musisz zamieścić również swojego.

Przykład:

User A:

[mem]

User B:

@User A - genialny mem :lol:
[mem]

Czas wstawiania memów - kiedy się skończy akcja - dam po prostu znać i zamknę temat.

Tymczasem - miłej zabawy. ;-)

PS: pamiętajcie, że liczą się kliknięcia w Lubię to! Im więcej klików - tym więcej pF za jeden post. :)
 
B

Blancos

Guest
Sympatyczna inicjatywa:) Nie oczekuję, że kogokolwiek to rozśmieszy - to taki bardziej mój żart z samego siebie:)


 
Status
Zamknięty.
Do góry