O Kobietach - co drażni, co cieszy, dyskusja ogólna, etc.

moniquemonique

Bywalec
Dołączył
25 Październik 2011
Posty
1 689
Punkty reakcji
96
Miasto
Śląsk, Częstochowa
Dla równowagi przyrodzie, po pastwmy się teraz nad kobietami.
Sadzę, że nie tylko mężczyźni będą mieli coś do powiedzenia :023:

Zacznę.
Nie lubię takiej naiwnej głupoty oraz kiedy kobieta mówi coś zanim w ogóle pomyśli co mówi.

To tak na początek bo potem mogę się rozwinąć :sleep:

UWAGA - OD TERAZ JEST TO OGÓLNY TEMAT O KOBIETACH, A NIE TYLKO O TYM, CO NAS W NICH DRAŻNI - Blancos
 

taka-ja-92

"Ms. irrepressible romantic."
Dołączył
7 Sierpień 2012
Posty
557
Punkty reakcji
23
Wiek
31
Miasto
Gdańsk
Oooo... Dobry pomysł. :D

Ja bardzo nie lubię gdy kobiety obrażają się za pierdoły, puszczają "fochy" i najlepiej, żeby potem 3 dni je za to przepraszać. Grr... osobiście się staram tego mega uniknąć, ale gdy widzę jak moje koleżanki kłócą się ze swoimi facetami o pierdoły to aż mi ich szkoda.
Chodzi mi o tak zwane "szukanie dziury w całym".

Na razie tyle. ;)
 
B

Blancos

Guest
Ja bardzo nie lubię gdy kobiety obrażają się za pierdoły, puszczają "fochy" i najlepiej, żeby potem 3 dni je za to przepraszać.
To^ i:

Mnie osobiście bardzo wkurza podejście na zasadzie - "facet musi rozumieć kobietę" w sytuacji, gdzie kobieta nie potrafi jasno określić, czego chce albo co ją boli. Niejednokrotnie spotkałem się z sytuację, gdzie kobieta mówiła A, a tak naprawdę miała na myśli B i oczekiwała, że prosty umysł faceta to złapie.
 

calme

calmeriatka
Dołączył
19 Lipiec 2011
Posty
558
Punkty reakcji
219
A ja nie lubię wywyższania się^^.
Uważania się za czort wie jakie bóstwo, pogardzania innymi i wgl patrzenia tylko na wygląd.

I takich typowych 'lalek barbie', które w głowie nic nie mają..
 

annawes

Bywalec
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
2 810
Punkty reakcji
101
Tylko czekalam,aż ktoś napisze taki temat-cieszę się.Jako kobieta mogę powiedzieć co drażni mnie w koleżankach.Od razu przyszło mi do głowy plotkarstwo,obgadywanie innych za ich plecami.Pracuję w miejscu ,gdzie 80% personelu to kobiety.Plotka goni plotkę,co dzień nowe sensacje.Podam konkretny przykład,który żle się zakończył.Koleżanka na wyjeżdzie integracyjnym poszła z dyrektorem na spacer do lasu.Nikt nie wie czy coś się tam wydarzyło,ale ploty poszły.Wyszło,że mają romans.Po kilku miesiącach zmieniła pracę,bo za tą sensacją poszły kolejne.Dyrektor nie kryje swojej słabości do kobiet-więc to wszystko mogło mieć sens,jak ktoś dobrze sobie poukładał.Do dziś nikt nie wie jak było,ale plotka zrobiła swoje.
 

habiiib

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2012
Posty
317
Punkty reakcji
8
Nadmierne paplanie jęzorem, interesowanie się tym czym nie trzeba, nadmierne przyjmowanie do siebie opinii innych ludzi
 

Wilk_LancaSter

wiek jest zmienną niezależną, od której wiele zale
Dołączył
18 Luty 2012
Posty
3 319
Punkty reakcji
40
Ślepa miłość do dzieci.
Bo jest dla dzieci zgubna.
 

amanda02

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2010
Posty
352
Punkty reakcji
8
Miasto
łódzkie
Interesowanie się życiem innych, widzenie czyiś wad i błędów, a swoich w ogóle, fałszywości
 

Einherjar

Wyjadacz
Dołączył
15 Grudzień 2011
Posty
3 409
Punkty reakcji
322
Kłamstwa, obłudy, przewrażliwienia na własnym punkcie, narcyzmu, przechwałek typu "patrz do czego doszłam, mam taki i taki stopień naukowy z tego i tamtego", argumentowania własnych niepowodzeń na tle uczuciowym brakiem "tego czegoś" u faceta, nadmiaru wulgaryzmów, pozorowanej troski, zabawy w Matkę Teresę, poszukiwań sku*wysynów jako potencjalnych partnerów, niewywiązywania się z raz danego słowa, spóźnień, idiotycznych komentarzy niepopartych żadnym argumentem. To tak między innymi, nie chce mi się myśleć.
 

Jendrula

Haps!
Dołączył
15 Listopad 2008
Posty
1 083
Punkty reakcji
549
Żucia gumy na każdym kroku :D Głośno i wyraźnie to pokazując <_<
 

moniquemonique

Bywalec
Dołączył
25 Październik 2011
Posty
1 689
Punkty reakcji
96
Miasto
Śląsk, Częstochowa
ja w ogole kobiet nie lubie :D teraz mozecie mnie zjesc :]
Kobiety ne iolubią kobiet właśnie dla tego, że wiedzą co i jak. Znają możliwości i przebiegłość pewnych osobniczek ;P

Ja bardzo nie lubie w kobietach braku szczerości i tego, że (smutna prawda) wiele z nich jest dwulicowa... być może to taka cecha pomagająca w przetrwaniu.. nie wiem ale trudno się z kobietom przyjaźnić...

Osobiście nad tym ubolewam bo miło było by miec kogoś takiego dobrego od serca ;)

Nie lubie bałaganiarstwa, sama jestem bałaganiarą co strasznie mnie denerwuje, chociaż w kuchni musze mieć porządek, co zresztą jest utrudnione, ponieważ przy gotowaniu robie duży bałagan :p
 

ScarletL

Nowicjusz
Dołączył
3 Wrzesień 2012
Posty
10
Punkty reakcji
1
Miasto
Radom
a to i ja sie wypowiem. Najbardziej denerwuje mnie '' 2 kilo tapety i mysli ze jest piekna''. makijaz mocniejszy, oczywiscie, ale nie cale opakowanie fluidu. Dwulicowosc o ktorej sama sie przekonalam. Uwazanie sie ogolem za lepsze od innych, wiele dziewczyn/kobiet ma to do siebie ze gdy tylko ma kase to szasta nia an prawo i lewo, uwazajac tych z mniejszym budzetem za gorszych.
 

calme

calmeriatka
Dołączył
19 Lipiec 2011
Posty
558
Punkty reakcji
219
Żucia gumy na każdym kroku :D Głośno i wyraźnie to pokazując <_<
hahahah :D czasami to jest po prostu sposób na wkurzania ludzi ^_^

Tak, tony tapety na twarzy też są obrzydliwe. Bleh..

Ale cóż, każdy jest jaki jest. I my i faceci mamy swoje wady. Widocznie tak już musi być ^^
Co to byłby za świat gdyby wszystko było 'perfekcyjne'.
 

calme

calmeriatka
Dołączył
19 Lipiec 2011
Posty
558
Punkty reakcji
219
Nie mów że ciamkasz tą gumę wszędzie :eek:h:
Nie przesadzajmy ;)
Wszędzie to nie, ale raz na rok się zdarzy, jakoś tak dla śmiechu ^_^

O, obgadywania jeszcze nie lubię i wymyślania jakiś bezsensowych plot :D
Chociaż.. faceci też potrafią nieźle obgadywać. Nawet bardziej niż dziewczyny w niektórych przypadkach^^
 

ScarletL

Nowicjusz
Dołączył
3 Wrzesień 2012
Posty
10
Punkty reakcji
1
Miasto
Radom
w neiktorych przypadkach tak;) Jednek dziewczyny wywlekaja czesto tajemnice na swiatlo dzienne. I wszyscy wiedza nagle o wszytskim, a to moze byc krzywdzace. ploty zreszta tez
 
Do góry