[Nauka] Pomoc w nauczeniu tańca

lukeero

Nowicjusz
Dołączył
4 Wrzesień 2011
Posty
256
Punkty reakcji
5
Wiek
28
Miasto
Ząbkowice Śląskie
Witam,

Niebawem czeka mnie jakby to ująć ślub, nie mój :p No i będę jednym z gości. A jako, że też mam swój wiek, zapewne nie ominie mi się bez tańca.
A dlatego tu piszę, bo nie potrafię tańczyć. Na ostatniej zabawie, weselu byłem, jak miałem 7 lat. Siedziałem i patrzyłem. Nie chodzę na dyskoteki, dlatego nic nie umiem.

Czeka mnie taniec z kuzynką, ciotkami, itp.. A nie wiem gdzie się nauczę.
Bo przecież nie będe skakał, jak głupi.

Proszę o pomoc, bo jestem bezradny i powoli mnie to wkurza.
 

Mangolia

Nowicjusz
Dołączył
12 Marzec 2011
Posty
281
Punkty reakcji
4
Idź do szkoły tańca na lekcje indywidualne, one naprawdę dużo dają. Już po pierwszym razie załapiesz o co chodzi, a później tylko się podszkolisz.
To nie jest takie trudne bo na weselach można tańczyć po prostu 2na1 i z głowy. Najważniejsze by się nie stresować. Już to przerabiałam więc wiem co mówię :)
 

lukeero

Nowicjusz
Dołączył
4 Wrzesień 2011
Posty
256
Punkty reakcji
5
Wiek
28
Miasto
Ząbkowice Śląskie
No właśnie chyba nic z tych indywidualnych kursów. A do tego, to już niedługo, także..

Nic nie wiem, nigdy nie miałem rytmu.. A każdy już myśli, że przyjadę. Niema odwołania. ; /
 

lukeero

Nowicjusz
Dołączył
4 Wrzesień 2011
Posty
256
Punkty reakcji
5
Wiek
28
Miasto
Ząbkowice Śląskie
Dobra, dzięki za życzliwą pomoc, ale pewnie nie dałoby się mnie nauczyć tak o, normalnie przez internet. W przyszłości pójdę na kursy, a teraz temat do zamknięcia.

Pozdrawiam,
 

Neuek

Nowicjusz
Dołączył
22 Luty 2013
Posty
3
Punkty reakcji
0
Miasto
Piotrków TRybunalski
wiel osob bierze nauczyciela, kilka prytwanych lekcji, poznaie podstawy i po krzyku. Po kilku głebszych juz nikt nikogo ne obserwuje hi hi
 
Do góry