Alinka_F

Nowicjusz
Dołączył
29 Sierpień 2012
Posty
7
Punkty reakcji
0
Co sądzicie o butach dla dzieci firmy Memo? Słyszałam,że najważniejszy jest sztywny zapiętek. Jak wy dobieracie buty dla swoich pociech?
 

Bluesia

Bywalec
Dołączył
30 Marzec 2012
Posty
2 124
Punkty reakcji
127
Nigdy nie sugerowałam się firmą, ale wykonaniem. Nie ukrywam, że patrzę na markę - owszem, ale ważny jest dla mnie materiał, z którego buty są wykonane, usztywnienie, podeszwa i rodzaj zapięcia.
 

livren

Nowicjusz
Dołączył
27 Październik 2011
Posty
105
Punkty reakcji
0
A w jakim wieku masz dziecko? Nie kojarzę tej firmy, przy wyborze sprawdź materiał, podeszwę. Poczytaj też jak prawidłowo dobrać bucik dla dziecka, chociaż najlepiej jak pomoże ci ktoś doświadczony. Początki są trudne ale potem już wybierasz butki firm które znasz. Nie wiem skąd jesteś ale zobacz sobie buty na bossanoga.eu, my u nich przez allegro kupujemy buty.
 

Alinka_F

Nowicjusz
Dołączył
29 Sierpień 2012
Posty
7
Punkty reakcji
0
Moja mała ma roczek. Własnie zaczęła dreptać. W końcu kupiłam jej te buty od Memo.
zobaczymy jak to będzie, najwyżej kupię inne;) W domu Zuzia chodzi w skarpetkach antypoślizgowych, tak zaleciła mi koleżanka rehabilitantka.
 

kreator007

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2008
Posty
42
Punkty reakcji
0
A w jakim wieku masz dziecko? Nie kojarzę tej firmy, przy wyborze sprawdź materiał, podeszwę. Poczytaj też jak prawidłowo dobrać bucik dla dziecka, chociaż najlepiej jak pomoże ci ktoś doświadczony. Początki są trudne ale potem już wybierasz butki firm które znasz. Nie wiem skąd jesteś ale zobacz sobie buty na bossanoga.eu, my u nich przez allegro kupujemy buty.
No dobrze, ale przez allegro to chyba tak dobrze nie dobierzemy bucika. Jaka jest szansa że ten but będzie pasował? Mam 3 letniego syna i staram się kupować dla niego dobry i zdrowy but. Dobrze wiemy czym to później grozi- źle dobrane obuwie.
 

modliszka23

specjalista
Dołączył
22 Kwiecień 2010
Posty
1 167
Punkty reakcji
6
Wiek
36
Miasto
tam gdzie moje miejsce
Poszukajcie sobie najpierw w sklepach stacjonarnych. Tak jest po prostu łatwiej na poczatku przynajmniej dobrać odpowiednie obuwie. A potem mozna kupowac własnie w sklepach internetowych.
 

Kamma_N

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2012
Posty
459
Punkty reakcji
0
Ja też mam zawsze ten problem z doborem rozmiaru ubrań w internecie, jednak rozmiar rozmiarowy nie jest równy, więc staram się przymierzyć chociaz normalnie w sklepie a zamówić potem identyczny bucik w necie jeśli jest spora różnica w cenie.
 
A

amisia

Guest
Ja od samego początku zaufałam Ryłko bo wiem, że mają dobrej jakości materiały, i że stópka się w nich dobrze rozwija. Czy zima czy lato zawsze zaopatruje swoje pociechy w ich buty
 

izasun

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2013
Posty
61
Punkty reakcji
0
Ja jednego ulubionego sklepu z butami dla dzieciaków nie mam, ale owszem patrzę na jakoś wykonania i materiały. W Ryłko buty sa rewelacyjne, mamy dwie pary i są nie do zdarcia, dzieciaki tez je lubią bo nie obcierają, a wygoda noszenia jest równie ważna.
 
A

amisia

Guest
właśnie... jeszcze mi się nie zdarzyło, żeby któreś dziecko skarżyło mi się na jakieś odciski czy obtarcia. A dodatkowym plusem jest jeszcze to, że posiadają wkładkę antygrzybiczną i antybakteryjną
 
Do góry