Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
- - - - -

Buciki Memo

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#1 Alinka_F

Alinka_F

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 29 sierpień 2012 - 12:50

Co sądzicie o butach dla dzieci firmy Memo? Słyszałam,że najważniejszy jest sztywny zapiętek. Jak wy dobieracie buty dla swoich pociech?
  • 0

#2 Bluesia

Bluesia

Wyjadacz

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2124 postów

Napisano 31 sierpień 2012 - 19:48

Nigdy nie sugerowałam się firmą, ale wykonaniem. Nie ukrywam, że patrzę na markę - owszem, ale ważny jest dla mnie materiał, z którego buty są wykonane, usztywnienie, podeszwa i rodzaj zapięcia.
  • 0

#3 livren

livren

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 105 postów

Napisano 04 wrzesień 2012 - 08:54

A w jakim wieku masz dziecko? Nie kojarzę tej firmy, przy wyborze sprawdź materiał, podeszwę. Poczytaj też jak prawidłowo dobrać bucik dla dziecka, chociaż najlepiej jak pomoże ci ktoś doświadczony. Początki są trudne ale potem już wybierasz butki firm które znasz. Nie wiem skąd jesteś ale zobacz sobie buty na bossanoga.eu, my u nich przez allegro kupujemy buty.
  • 0

#4 Alinka_F

Alinka_F

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 05 wrzesień 2012 - 13:52

Moja mała ma roczek. Własnie zaczęła dreptać. W końcu kupiłam jej te buty od Memo.
zobaczymy jak to będzie, najwyżej kupię inne;) W domu Zuzia chodzi w skarpetkach antypoślizgowych, tak zaleciła mi koleżanka rehabilitantka.

Użytkownik Althaea edytował ten post 18 kwiecień 2013 - 13:19

• 0

#5 kreator007

kreator007

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 42 postów

Napisano 29 wrzesień 2012 - 09:41

A w jakim wieku masz dziecko? Nie kojarzę tej firmy, przy wyborze sprawdź materiał, podeszwę. Poczytaj też jak prawidłowo dobrać bucik dla dziecka, chociaż najlepiej jak pomoże ci ktoś doświadczony. Początki są trudne ale potem już wybierasz butki firm które znasz. Nie wiem skąd jesteś ale zobacz sobie buty na bossanoga.eu, my u nich przez allegro kupujemy buty.

No dobrze, ale przez allegro to chyba tak dobrze nie dobierzemy bucika. Jaka jest szansa że ten but będzie pasował? Mam 3 letniego syna i staram się kupować dla niego dobry i zdrowy but. Dobrze wiemy czym to później grozi- źle dobrane obuwie.
  • 0

#6 modliszka23

modliszka23

specjalista

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1121 postów

Napisano 04 listopad 2012 - 21:39

Poszukajcie sobie najpierw w sklepach stacjonarnych. Tak jest po prostu łatwiej na poczatku przynajmniej dobrać odpowiednie obuwie. A potem mozna kupowac własnie w sklepach internetowych.
  • 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#7 Kamma_N

Kamma_N

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 459 postów

Napisano 18 listopad 2012 - 10:35

Ja też mam zawsze ten problem z doborem rozmiaru ubrań w internecie, jednak rozmiar rozmiarowy nie jest równy, więc staram się przymierzyć chociaz normalnie w sklepie a zamówić potem identyczny bucik w necie jeśli jest spora różnica w cenie.
  • 0

#8 Guest_amisia_*

Guest_amisia_*
  • Goście

Napisano 13 maj 2016 - 09:29

Ja od samego początku zaufałam Ryłko bo wiem, że mają dobrej jakości materiały, i że stópka się w nich dobrze rozwija. Czy zima czy lato zawsze zaopatruje swoje pociechy w ich buty

• 0

#9 izasun

izasun

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 61 postów

Napisano 16 czerwiec 2016 - 17:36

Ja jednego ulubionego sklepu z butami dla dzieciaków nie mam, ale owszem patrzę na jakoś wykonania i materiały. W Ryłko buty sa rewelacyjne, mamy dwie pary i są nie do zdarcia, dzieciaki tez je lubią bo nie obcierają, a wygoda noszenia jest równie ważna.

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#10 Guest_amisia_*

Guest_amisia_*
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2016 - 06:49

właśnie... jeszcze mi się nie zdarzyło, żeby któreś dziecko skarżyło mi się na jakieś odciski czy obtarcia. A dodatkowym plusem jest jeszcze to, że posiadają wkładkę antygrzybiczną i antybakteryjną

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0