Dieta, ćwiczenia, a waga wciąż idzie do góry!

kluseczka3b3

Nowicjusz
Dołączył
23 Grudzień 2011
Posty
36
Punkty reakcji
0
Hej!

Z początkiem tego roku zmieniłam tryb życia (praca) z aktywnego - cały dzień na nogach na siedzący. I w 4 miesiące przytyłam 4 kg, ale to jeszcze takie złe nie było. Od 2 miesięcy regularnie tyje. Tyję pomimo aktywności fizycznej - zumba, rower, skakanka, raczej też nie jem za dużo. Zawsze śniadanie, obiad, rzadko słodycze.... Miesiąc temu zrezygnowałam z pieczywa, jem głównie nabiał i warzywa i ćwiczę ok. 2 godz dziennie, a waga zamiast spadać - WZRASTA!
Początkiem roku ważyłam 58 kg, w czerwcu 62 kg, a teraz 66kg! Od 3 miesięcy mam okres co 2 tygodnie - czyżby zaburzenia hormonalne wpływały na moją wagę? (wzrost 168 cm)... .
 
D

Dziubek_1

Guest
Zajrzyj w link pod moim postem. Tam wszystko jest opisane.
Żeby nie było że na cokolwiek kogokolwiek naciągam to oświadczam że na rynku jest dużo firm świadczących podobne usługi. Nikogo nie namawiam ani nie zmuszam do korzystania z moich usług.
pozdrawiam
 

randria

Nowicjusz
Dołączył
16 Sierpień 2012
Posty
11
Punkty reakcji
0
a może powinnaś zrobić sobie badania,sprawdzić czy wszystko ok,bo jeśli to jakieś hormonalne zmiany to lepiej wczesniej o tym wiedzieć.
 

modliszka23

specjalista
Dołączył
22 Kwiecień 2010
Posty
1 167
Punkty reakcji
6
Wiek
36
Miasto
tam gdzie moje miejsce
Ja teraz spróbuje z aqua zumbą. sama zobacze jakie da efekty, ale licze na to ze jednak tez jakoś szybko waga zacznie spadać. Ale na pewno na poczatku tez nie bedzie to tak płynnie szło ;)
 

Hanadai

Nowicjusz
Dołączył
17 Kwiecień 2012
Posty
801
Punkty reakcji
15
Może problem tkwi w zdrowiu? To nie jest normalne, żeby przy takim trybie życia człowiek tył.

Radzę udać się do lekarza.
 

Lemonka83

Nowicjusz
Dołączył
18 Grudzień 2011
Posty
100
Punkty reakcji
1
A jak dokładnie wygląda Twoja dieta? To że nie jesz chleba wcale nie musi oznaczać, że jesteś na diecie redukcyjnej. Zaburzenia hormonalne czasem występują przy przy podjęciu intensywnej aktywności fizycznej (przejście od siedzenia do 2 godzin dziennie ćwiczeń to właśnie dla Ciebie taka aktywność).
Inną sprawą jest to, że nabierasz też pewnie tkanki mięśniowej, która jest bardzo ciężka, ale mało "puszysta". Sprawdź czy np. spodnie nie zrobiły się luźniejsze pomimo wzrostu wagi. Zmierz obwód w talii, biodrach itd i porównaj z wcześniejszymi.
Waga to mało precyzyjny wskaźnik postępów w treningu.
Pozdrawiam
 

kluseczka3b3

Nowicjusz
Dołączył
23 Grudzień 2011
Posty
36
Punkty reakcji
0
Moja dieta polega na jedzeniu nabiału, warzyw , owoców i gotowanego bądź grillowanego mięsa (kurczak). W praktyce np. jajko na śniadanie z pomidorem, obiad - sałatka z kurczakiem - tyle. Pracę mam siedzącą, fakt, ale po pracy - rower, rolki, skakanka, zumba - codziennie jakieś 2 godz jakiegoś sportu. I nie, nie nabrałam masy mięśniowej - powiedziałabym, że mój lekko umięśniony brzuch już nie jest umięśniony.
 

Hanadai

Nowicjusz
Dołączył
17 Kwiecień 2012
Posty
801
Punkty reakcji
15
Jeżeli to wszystko, co jesz - to nic dziwnego. Jest to stanowczo zbyt mała ilość. Być może twój organizm przestawił się na "tryb oszczędzania", stąd wzrost wagi.
 
Z

Zaneta19

Guest
Sama borykałam się z problemem nadwagi. Jednak znalazłam w walce z zbędnymi kilogramami prawdziwego "sojusznika". NOPALIN firmy CaliVita to preparat zawierający nopal - roślinę , która zawiera duże ilości witamin, składników mineralnych oraz błonnika. A jak wiadomo błonnik odgrywa bardzo ważną rolę w prawidłowym funkcjonowaniu przewodu pokarmowego. "Zabija" on uczucie głodu, a przy czym jest zdrowy. Dlatego też jest on podstawowym składnikiem każdej diety. Po zastosowaniu "Nopalinu" miałam mniejszy apetyt, częściej również chodziłam do łazienki (zwiększa on bowiem wypróżnienie), dzięki czemu pozbywałam się trujących toksyn. A co najważniejsze nie byłam ani zmęczona czy senna. Czułam się tak jak zwykle, a kilogramy uciekały. Czyli w sumie czułam się lepiej Opakowanie zawiera aż 200 tabletek, co pozwala na długotrwałą kurację, a co za tym idzie jest ona skuteczniejsza. "Nopalin" w przeciwieństwie do innych produktów jest zdrowy dla naszego organizmu, nie wyniszcza go. Ba, on dostarcza mu jeszcze dodatkowych witamin i niezbędnych składników. Także myślę, że już wiecie jak radzić sobie z nadwagą.
Tutaj macie link do sklepu, gdzie ja dokonałam zakupu: http://www.vitero.pl/pl/p/Nopalin-blonnik-200-tabl./132
 

Natasza1985

Nowicjusz
Dołączył
15 Czerwiec 2013
Posty
36
Punkty reakcji
0
Jest dużo przyczyn. Pierwsze to taka że mięśnie rosną jeśli trenujesz a mięśnie ważą 4 razy więcej niż tłuszcz przy mniejszej objętości i tu kilogramy mogą z tond pochodzić. Kolejna sprawa to taka że jeśli jesz za mało lub nie odpowiednio lub złe posiłki bez wartości to Twój organizm myśli że to głodówka i przestawia się w stan magazynowania zamiast spalać tłuszcz nabiera go jeszcze więcej. Za mało danych podałaś żeby coś więcej ocenić ;/
 
M

mmamba88

Guest
Miałam bardzo podobnie... I co mi pomogło? Środek o nazwie Jeliton, to 100% błonnik i działa mechanicznie. Oczyszcza organizm. Odkąd go biorę nie tylko schudłam ale poprzez to, że pozbyłam się toksyn z organizmu, poprawiła się moja cera i włosy. Spróbuj, na pewno Ci pomoże ;)
 

zupkachinska

Nowicjusz
Dołączył
10 Lipiec 2013
Posty
3
Punkty reakcji
0
Moim zdaniem powinnas udać się do lekarza. Gdy miałam zaburzenia hormonalne tez tylam i tylam pomimo diety.
 

Mexter

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2009
Posty
730
Punkty reakcji
23
Wiek
37
Miasto
Kraków
To że jesz mniej to nie znaczy że zdrowo jesz. Wbrew pozorom żeby chudnąc trzeba jeść:) Napisz dokładnie jak wygląda Twój dzień jedzeniowy.
 

sylkaa

Nowicjusz
Dołączył
19 Grudzień 2014
Posty
80
Punkty reakcji
1
Jezeli chodzi o wage to moze tak byc bo przy cwiczeniach rozpudowuje sie miesnie i waga moze roznąć
 
I

Ika112

Guest
Tak ale nie w nieskończoność, to może być niedoczynność tarczycy, albo inna choroba, takich objawów lepiej nie lekceważyć. Trzeba stale pilnować wagi, diety, ćwiczyć i nietety bywa że niewiele to pomoże, dozwolone są wtedy naturalne suplementy wspomagające odchudzanie, ja stosowałam acetomale z dobrym skutkiem.
 

pasiaczek

Nowicjusz
Dołączył
14 Marzec 2015
Posty
13
Punkty reakcji
0
myślę że badania to podstawa jeżeli przestrzegasz diety i ćwiczysz waga powinna iść w dół ! może masz problem z hormonami albo jeszcze coś innego najlepiej się przebadać ! może ktoś w rodzinie ma tendencje do tycia i to sprawa genów !
 
Do góry