Opalanie natryskowe

annawes

Bywalec
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
2 810
Punkty reakcji
101
Mam pytanie o wasze doświadczenia z opalaniem natryskowym .Sama ostatnio skusiłam się ale efekty był dalekie od ideału.Poszłam do dobrego salonu ,zapłaciłam też nie mało.Po opalaniu wyglądałam jak przypalony kurczak,Na ciele nierówne smugi ,zacieki.Pani wykonująca powiedziała ,że po pierwszej kąpieli to się wyrówna ,zejdzie też 70% koloru.Nie do końca ,część nierówności pozostało,na szczęście w mało widocznych miejscach.Efekt miał utrzymać się do 10 dni -zeszło po 4 -w tym przypadku na moje szczęście.Ciekawa jestem czy miałam pecha ,czy może ten zabieg nie jest doskonały .czy ktoś korzystał z niego ?wasze opinie?
 

Wessa

Nowicjusz
Dołączył
27 Czerwiec 2014
Posty
6
Punkty reakcji
0
Prawdopodobnie trafiłaś na kosmetyczkę, która nie do końca wie o co chodzi. Jeśli ktoś jest początkujący i ma "niepewną rękę" nie trudno o zacieki. Poza tym nie wiem czy Pani Cię uprzedziła, ale przed zabiegiem jest KONIECZNY peeling całego ciała (suchy!) a po zabiegu trzeba skórę mocno nawilżać. Poza tym jest wiele odcieni preparatów do opalania, powinna dobrać taki żebyś nie wyglądała jak "spalony kurczak" ;)podczas mycia nie powinno schodzić 70 % koloru, to jakaś bzdura. Ja opalałam się w ten sposób 5 razy i zawsze byłam zadowolona. Co prawda robiłam to u sprawdzonej kosmetyczki...
 

martaa21

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2016
Posty
92
Punkty reakcji
0
moja kolezanka miała podobna sytuacje jak u Ciebie, więc ja zrezygnowałam z takiego opalania i czekajac na naturalne słońce uzywam samoopalacza, ale tez z umiarem. Zazwyczaj wybieram magic bronze bo daje ładny złocisty odcien a nie pomarańcz i nie zostawia smug, kiedys chciałam sobie kupic samoopalacz z fakebake ale cena mnie odstraszyła
 

Ewelatom

Nowicjusz
Dołączył
22 Kwiecień 2016
Posty
60
Punkty reakcji
1
oj, tez mam kolezanke ktora miala takiego pecha :/ zniechecila mnie do opalania natryskowego :/ zdecydowalam sie na pianke magic bronze, efekt daje naturalna opalenizne i utrzymuje sie kilka dni. Formuła pianki idealnie rozprowadza sie po calym ciele, dzieki czemu nie ma smug, zaciekow czy plam :) opakowanie jest bardzo wydajne :)
 
K

Konstancja321

Guest
Ewelatom napisał:
oj, tez mam kolezanke ktora miala takiego pecha :/ zniechecila mnie do opalania natryskowego :/ zdecydowalam sie na pianke magic bronze, efekt daje naturalna opalenizne i utrzymuje sie kilka dni. Formuła pianki idealnie rozprowadza sie po calym ciele, dzieki czemu nie ma smug, zaciekow czy plam :) opakowanie jest bardzo wydajne :)
Dziewczyny a czy ta pianka brązująca nie brudzi ubrań? jak długo trzeba czekać żeby się wchłonęła dobrze? Myślę, że to fajny sposób na lato, zamiast grzania się nie wiadomo ile na słońcu albo opalania w solarium które jest szkodliwe dla skóry
 

karolinaeff

Nowicjusz
Dołączył
27 Styczeń 2016
Posty
28
Punkty reakcji
1
Ja chodze po prostu do solarium raz na dwa tygodnie. I jest spoko, rownomiernie sie opalam :)
 

martaa21

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2016
Posty
92
Punkty reakcji
0
Konstancja321 napisał:
oj, tez mam kolezanke ktora miala takiego pecha :/ zniechecila mnie do opalania natryskowego :/ zdecydowalam sie na pianke magic bronze, efekt daje naturalna opalenizne i utrzymuje sie kilka dni. Formuła pianki idealnie rozprowadza sie po calym ciele, dzieki czemu nie ma smug, zaciekow czy plam :) opakowanie jest bardzo wydajne :)
Dziewczyny a czy ta pianka brązująca nie brudzi ubrań? jak długo trzeba czekać żeby się wchłonęła dobrze? Myślę, że to fajny sposób na lato, zamiast grzania się nie wiadomo ile na słońcu albo opalania w solarium które jest szkodliwe dla skóry
wchłania się dosyć szybko, ale wiadomo, że chwile trzeba odczekać ;) w moim przypadku nie zabrudziła ubrać chociaż starałam się pierwszego dnia nie nosić białym ubrań
 
K

Konstancja321

Guest
Dzięki za opinie, używałam tej bielendowej pianki brązującej Magic bronze na kilka wyjść i jestem zadowolona z efektów :) Pianka równomiernie się rozprowadza i wchłania, trzeba odczekać ale potem nie brudzi ubrań i efekt jest bardzo naturalny, nie wygląda to sztucznie
 

tienshan

Nowicjusz
Dołączył
27 Kwiecień 2016
Posty
80
Punkty reakcji
0
Dla mnie te opalanie natryskowe, to takie troche slabe :/ kosztuje nie malo, a efekt utrzymuje sie krotko :/ Wiadomo, ze nie jest szkodliwe jak solarium, ale zeby miec pieknie opalone cialo przez caly rok, to fortuna..
 

tienshan

Nowicjusz
Dołączył
27 Kwiecień 2016
Posty
80
Punkty reakcji
0
Skusilam sie na produkt bielendy, krem do ciala magic bronze 2 w 1, ktory nadaje ladna, rownomierna opalenizne, ale tez ladnie pielegnuje, nawilza i wygladza skore. swietna sprawa.
 
Do góry