Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
- - - - -

O Facetach - co drażni, co cieszy, dyskusja ogólna, etc.

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
648 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#1 sewanna

sewanna

Wymiatacz

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 2810 postów

Napisano 26 sierpień 2012 - 14:39

Chciałabym zadać pytanie kobietom-co nzs drażni w naszych facetach?.kochamy ich-to oczywiste,ale czasami doprowadzają nas do szału-co takiego robią?no właśnie...O to chcę zapytać?.podam przykład mojego partnera .Często wpada w samouwielbienie.Uważa ,że jest piękny ,choć ostatni mu się przytyło,Oczywiście wszystko co robi ,robi najlepiej na świecie,itd...Może póżniej podam więcej przykładów....Jestem ciekawa waszych doświadczeń.

Użytkownik Blancos edytował ten post 23 wrzesień 2012 - 17:25

• 0

#2 Guest_theme: scene_*

Guest_theme: scene_*
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2012 - 15:08

tez nie lubie panow z przerosnietym ego
  • 0

#3 raudex

raudex

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 176 postów

Napisano 26 sierpień 2012 - 20:58

to się tyczy nie tylko panów mam znajomą która jest przy kości i to widać podczas zwykłej rozmowy z nią często daje do zrozumienia że wygląda świetnie i ma doskonałą figurę ponieważ to moja tylko znajoma nie komentuje tego ale gdybym znał ją bliżej powiedział bym jej prawdę ponieważ nie cierpię takiego zachowania sam mam wiele wad i trzeba być w stosunku do siebie obiektywnym i nie liczyć że ludzie są tępi i tego nie widzą
  • 0

#4 Bluesia

Bluesia

Wyjadacz

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2124 postów

Napisano 26 sierpień 2012 - 21:08

Najbardziej chamstwo, ale to nie tylko w facetach. Ponadto chrapanie :P
  • 1

#5 Blissful

Blissful

Wyjadacz

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1689 postów

Napisano 27 sierpień 2012 - 08:06

Mnie do szału doprowadza (a mój luby ma takie tendencje) Jak coś robię np. sprzątam a on mówi, że powinnam zrobić to inaczej bo on zrobiłby to w ten sposób i na pewno było by lepiej. A mnie wtedy ogarnia po prostu szał :P
A obowiązki mamy podzielone w domu w jakiś sposób, bo ktoś czegoś nie lubił robić np. myć naczyń, to tego nie robi.

Ale uwierzcie mi gotowa jestem przyłożyć z mokrej szmaty jak mnie nerwy w końcu poniosą :P
  • 1

#6 Wilk_LancaSter

Wilk_LancaSter

wiek jest zmienną niezależną, od której wiele zależy

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 3319 postów

Napisano 27 sierpień 2012 - 08:53

Moniko - MAM to sam, więc rozumiem i się staram, bo takie uwagi męskie niczego nie zmieniają.
Ze słyszenia: rażą brudne, niezadbane pazury, nieodpowiednie czyszczenie nosa i chodzenie w domu na bosaka
  • 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#7 Blissful

Blissful

Wyjadacz

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1689 postów

Napisano 27 sierpień 2012 - 10:49

Moniko - MAM to sam, więc rozumiem i się staram, bo takie uwagi męskie niczego nie zmieniają.
Ze słyszenia: rażą brudne, niezadbane pazury, nieodpowiednie czyszczenie nosa i chodzenie w domu na bosaka

Hehe dobrze, że przynajmniej masz tego świadomość. Mój luby robi to po prostu przy każdych porządkach. Ale myślę, że w końcu się nauczy :P

Ale faktycznie, zaniedbane paznokcie rażą. Dodatkowo zaniedbany zarost i włosy i ogólnie brak higieny, ale to chyba drażni nie tylko kobiety ale i mężczyzn.

Użytkownik moniquemonique edytował ten post 27 sierpień 2012 - 10:53

• 0

#8 Blissful

Blissful

Wyjadacz

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1689 postów

Napisano 27 sierpień 2012 - 11:12

pauzrów nie mam brudnych (skubie palce)
wyglądam dobrze tylko twarz nie najlepsza :(

A jak to się ma do tematu? :)
  • 0

#9 H.Joanna56:)

H.Joanna56:)

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 478 postów

Napisano 27 sierpień 2012 - 11:36

to się tyczy nie tylko panów mam znajomą która jest przy kości i to widać podczas zwykłej rozmowy z nią często daje do zrozumienia że wygląda świetnie i ma doskonałą figurę ponieważ to moja tylko znajoma nie komentuje tego ale gdybym znał ją bliżej powiedział bym jej prawdę ponieważ nie cierpię takiego zachowania sam mam wiele wad i trzeba być w stosunku do siebie obiektywnym i nie liczyć że ludzie są tępi i tego nie widzą

Przepraszam, że wykorzystam Twoją wypowiedź, ale jest w niej to, co wiele wyjaśnia.
Nie lubię ( nie tylko u mężczyzn), takiego przekonania o nieomylności własnych sądów, opartych przecież jedynie na subiektywnych odczuciach.

Poza tym, nie lubię wulgarnych mężczyzn.
  • 0

#10 Blissful

Blissful

Wyjadacz

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1689 postów

Napisano 27 sierpień 2012 - 11:46

To ja powiem coś co Ciebie dotyczy i twojej wypowiedzi... skubanie palców jest denerwujące :D
  • 0

#11 sewanna

sewanna

Wymiatacz

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 2810 postów

Napisano 27 sierpień 2012 - 12:33

Powiem coś o sprzątaniu.Mój facet pomaga mi ,ale najczęściej na święta!Ale najbardziej denerwuje to,że nigdy nie zrobi nic z własnej inicjatywy,wsztstko muszę wyprosić,lub wprost powiedzieć co ma zrobić.Ostatnio znalazł sobie zastępcę -naszego syna.Jeśli mówię Tomku wyrzuć śmieci -on woła Michał ,chcesz dychę ?-wyrzuć śmieci.
  • 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#12 Bluesia

Bluesia

Wyjadacz

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2124 postów

Napisano 27 sierpień 2012 - 13:59

Kiedy kocha dwie, trzy, dziesięć.....Na pewno kocha ?

• 1

#13 kaiser

kaiser

where is my mind?

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 736 postów

Napisano 28 sierpień 2012 - 00:17

Kiedy kocha dwie, trzy, dziesięć.....Na pewno kocha ?

oczywiscie - tak nas uwarunkowała natura, że kochamy was wszystkie. niektóre kraje to nawet zalegalizowały, w innych mężczyźni muszą kochać tę drugą i trzecią po kryjomu :D
  • 0

#14 Bluesia

Bluesia

Wyjadacz

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2124 postów

Napisano 28 sierpień 2012 - 06:48

A jak kobieta kocha drugiego, trzeciego po kryjomu , albo dwóch jednocześnie, jak to ma miejsce w jednym z tematów ?

Co mnie denerwuje ? Pomyślmy - kiedy im się wydaje....
  • 0

#15 Wilk_LancaSter

Wilk_LancaSter

wiek jest zmienną niezależną, od której wiele zależy

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 3319 postów

Napisano 28 sierpień 2012 - 08:23

Coś informacyjnego dla pań o inicjatywie sprzątania przez mężczyznę.
Starałem się, sprzatałem.
Ona przyszła i rzekła : - Dawno nie sprzątane - muszę to odgruzować.
Ja miałem wtedy sokoli wzrok. Ona minus dwie dioptrie ...
Przestałem.
Jest faktem, że ludzie (PŁEĆ NIEISTOTNA) miewają różne spojrzenie na ORGANIZACJĘ PRACY. Niektórzy machają odkurzaczem tu i ówdzie i wreszcie uznają, że już, choć niektórych fragmentów dywanu odkurzacz nie dotknął... Inni odkurzają raz koło razu - dłuuugo, co niecierpliwi obserwatora.
  • 0

#16 Blissful

Blissful

Wyjadacz

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1689 postów

Napisano 28 sierpień 2012 - 09:35

Obgryzione paznokcie lub skórki wyglądają nie łądnie, nieestetycznie. Jednak wole ładne i obcięte niż poobgryzane :)
  • 0

#17 sewanna

sewanna

Wymiatacz

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 2810 postów

Napisano 28 sierpień 2012 - 12:13

Faceci z reguły sprzątają bardzo niedokładnie ,byle jak .Jednak nigdy tego nie krytykuję ,bo już wogóle nie złapie za odkurzacz.
  • 0

#18 karola_gl

karola_gl

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 28 sierpień 2012 - 12:31

Egoizm - największa wada gatunku męskiego. Myślą tylko o sobie, nie mają wyobraźni...pewnie istnieją faceci mniej lub bardziej egosityczni, ale każdy z nich to mały chłopiec, który myśli że wszystko mu się należy - nawet jeśli tego nie pokazuje. Mimo to kobiety ich kochają..... może to właśnie przez nasz instynkt macierzyński tacy są? Bo ich rozpieszczamy? ;)
  • 0

#19 sewanna

sewanna

Wymiatacz

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 2810 postów

Napisano 28 sierpień 2012 - 12:41

Ja raczej nie rozpieszczam mojego faceta,mogę powiedzieć ,że jest nawet odwrotnie-prawie niczego mi nie odmówi ,jeśli bardzo chcę.Tylko jakoś prace domowe mu nie idą.
  • 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#20 Bluesia

Bluesia

Wyjadacz

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2124 postów

Napisano 28 sierpień 2012 - 13:30

Natręctwo. Nie potrafi taki jeden z drugim zrozumieć, że raz czy dwa z grzeczności odpowiesz i to spokojnie, by nie urazić. Ale ile można ? Na dodatek jak sobie nie może sam poradzić, to zwołuje tłumy heheh. Musi czuć, że ma wsparcie, by ego za bardzo nie ucierpiało. Dla mnie to totalny słabeusz. Szkoda, że jeden czy drugi tego właśnie u siebie nie zauważa.

Co do sprzątania - oj niektórzy to wręcz pedanci. Nie jest tak źle. Zależy kto, co z domu wyniósł, bądź jaki ma charakter.
  • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0