O Facetach - co drażni, co cieszy, dyskusja ogólna, etc.

annawes

Bywalec
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
2 810
Punkty reakcji
101
Chciałabym zadać pytanie kobietom-co nzs drażni w naszych facetach?.kochamy ich-to oczywiste,ale czasami doprowadzają nas do szału-co takiego robią?no właśnie...O to chcę zapytać?.podam przykład mojego partnera .Często wpada w samouwielbienie.Uważa ,że jest piękny ,choć ostatni mu się przytyło,Oczywiście wszystko co robi ,robi najlepiej na świecie,itd...Może póżniej podam więcej przykładów....Jestem ciekawa waszych doświadczeń.
 

raudex

Nowicjusz
Dołączył
7 Czerwiec 2012
Posty
176
Punkty reakcji
0
to się tyczy nie tylko panów mam znajomą która jest przy kości i to widać podczas zwykłej rozmowy z nią często daje do zrozumienia że wygląda świetnie i ma doskonałą figurę ponieważ to moja tylko znajoma nie komentuje tego ale gdybym znał ją bliżej powiedział bym jej prawdę ponieważ nie cierpię takiego zachowania sam mam wiele wad i trzeba być w stosunku do siebie obiektywnym i nie liczyć że ludzie są tępi i tego nie widzą
 

moniquemonique

Bywalec
Dołączył
25 Październik 2011
Posty
1 689
Punkty reakcji
96
Miasto
Śląsk, Częstochowa
Mnie do szału doprowadza (a mój luby ma takie tendencje) Jak coś robię np. sprzątam a on mówi, że powinnam zrobić to inaczej bo on zrobiłby to w ten sposób i na pewno było by lepiej. A mnie wtedy ogarnia po prostu szał :p
A obowiązki mamy podzielone w domu w jakiś sposób, bo ktoś czegoś nie lubił robić np. myć naczyń, to tego nie robi.

Ale uwierzcie mi gotowa jestem przyłożyć z mokrej szmaty jak mnie nerwy w końcu poniosą :p
 

Wilk_LancaSter

wiek jest zmienną niezależną, od której wiele zale
Dołączył
18 Luty 2012
Posty
3 319
Punkty reakcji
40
Moniko - MAM to sam, więc rozumiem i się staram, bo takie uwagi męskie niczego nie zmieniają.
Ze słyszenia: rażą brudne, niezadbane pazury, nieodpowiednie czyszczenie nosa i chodzenie w domu na bosaka
 

moniquemonique

Bywalec
Dołączył
25 Październik 2011
Posty
1 689
Punkty reakcji
96
Miasto
Śląsk, Częstochowa
Moniko - MAM to sam, więc rozumiem i się staram, bo takie uwagi męskie niczego nie zmieniają.
Ze słyszenia: rażą brudne, niezadbane pazury, nieodpowiednie czyszczenie nosa i chodzenie w domu na bosaka

Hehe dobrze, że przynajmniej masz tego świadomość. Mój luby robi to po prostu przy każdych porządkach. Ale myślę, że w końcu się nauczy :p

Ale faktycznie, zaniedbane paznokcie rażą. Dodatkowo zaniedbany zarost i włosy i ogólnie brak higieny, ale to chyba drażni nie tylko kobiety ale i mężczyzn.
 

H.Joanna56:)

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2012
Posty
478
Punkty reakcji
19
to się tyczy nie tylko panów mam znajomą która jest przy kości i to widać podczas zwykłej rozmowy z nią często daje do zrozumienia że wygląda świetnie i ma doskonałą figurę ponieważ to moja tylko znajoma nie komentuje tego ale gdybym znał ją bliżej powiedział bym jej prawdę ponieważ nie cierpię takiego zachowania sam mam wiele wad i trzeba być w stosunku do siebie obiektywnym i nie liczyć że ludzie są tępi i tego nie widzą
Przepraszam, że wykorzystam Twoją wypowiedź, ale jest w niej to, co wiele wyjaśnia.
Nie lubię ( nie tylko u mężczyzn), takiego przekonania o nieomylności własnych sądów, opartych przecież jedynie na subiektywnych odczuciach.

Poza tym, nie lubię wulgarnych mężczyzn.
 

annawes

Bywalec
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
2 810
Punkty reakcji
101
Powiem coś o sprzątaniu.Mój facet pomaga mi ,ale najczęściej na święta!Ale najbardziej denerwuje to,że nigdy nie zrobi nic z własnej inicjatywy,wsztstko muszę wyprosić,lub wprost powiedzieć co ma zrobić.Ostatnio znalazł sobie zastępcę -naszego syna.Jeśli mówię Tomku wyrzuć śmieci -on woła Michał ,chcesz dychę ?-wyrzuć śmieci.
 

Bluesia

Bywalec
Dołączył
30 Marzec 2012
Posty
2 124
Punkty reakcji
127
A jak kobieta kocha drugiego, trzeciego po kryjomu , albo dwóch jednocześnie, jak to ma miejsce w jednym z tematów ?

Co mnie denerwuje ? Pomyślmy - kiedy im się wydaje....
 

Wilk_LancaSter

wiek jest zmienną niezależną, od której wiele zale
Dołączył
18 Luty 2012
Posty
3 319
Punkty reakcji
40
Coś informacyjnego dla pań o inicjatywie sprzątania przez mężczyznę.
Starałem się, sprzatałem.
Ona przyszła i rzekła : - Dawno nie sprzątane - muszę to odgruzować.
Ja miałem wtedy sokoli wzrok. Ona minus dwie dioptrie ...
Przestałem.
Jest faktem, że ludzie (PŁEĆ NIEISTOTNA) miewają różne spojrzenie na ORGANIZACJĘ PRACY. Niektórzy machają odkurzaczem tu i ówdzie i wreszcie uznają, że już, choć niektórych fragmentów dywanu odkurzacz nie dotknął... Inni odkurzają raz koło razu - dłuuugo, co niecierpliwi obserwatora.
 

annawes

Bywalec
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
2 810
Punkty reakcji
101
Faceci z reguły sprzątają bardzo niedokładnie ,byle jak .Jednak nigdy tego nie krytykuję ,bo już wogóle nie złapie za odkurzacz.
 

karola_gl

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2012
Posty
7
Punkty reakcji
0
Egoizm - największa wada gatunku męskiego. Myślą tylko o sobie, nie mają wyobraźni...pewnie istnieją faceci mniej lub bardziej egosityczni, ale każdy z nich to mały chłopiec, który myśli że wszystko mu się należy - nawet jeśli tego nie pokazuje. Mimo to kobiety ich kochają..... może to właśnie przez nasz instynkt macierzyński tacy są? Bo ich rozpieszczamy? ;)
 

annawes

Bywalec
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
2 810
Punkty reakcji
101
Ja raczej nie rozpieszczam mojego faceta,mogę powiedzieć ,że jest nawet odwrotnie-prawie niczego mi nie odmówi ,jeśli bardzo chcę.Tylko jakoś prace domowe mu nie idą.
 

Bluesia

Bywalec
Dołączył
30 Marzec 2012
Posty
2 124
Punkty reakcji
127
Natręctwo. Nie potrafi taki jeden z drugim zrozumieć, że raz czy dwa z grzeczności odpowiesz i to spokojnie, by nie urazić. Ale ile można ? Na dodatek jak sobie nie może sam poradzić, to zwołuje tłumy heheh. Musi czuć, że ma wsparcie, by ego za bardzo nie ucierpiało. Dla mnie to totalny słabeusz. Szkoda, że jeden czy drugi tego właśnie u siebie nie zauważa.

Co do sprzątania - oj niektórzy to wręcz pedanci. Nie jest tak źle. Zależy kto, co z domu wyniósł, bądź jaki ma charakter.
 
Do góry