napleten nie zsuwa się z żołądzia

qern

Nowicjusz
Dołączył
23 Sierpień 2012
Posty
6
Punkty reakcji
0
Witam, Mam 16 lat, niedługo 17. Mój problem polega na tym, że w czasie wzwodu napletek nie schodzi z żołądzia, owszem mogę go sciagnąc reką bez problemu i bez bólu, ale chciałbym się dowiedzieć czy to nie będzie przeszkadzało mi we współżyciu seksualnym? Proszę o odpowiedź, z góry dziekuje:)

PS> jezeli był tu taki temat to wybaczcie, jestem nowy

POZDRAWIAM :)
 

habiiib

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2012
Posty
317
Punkty reakcji
8
Jeśli nie odczuwasz bólu to nie ma co panikować. Napletek może się trochę rozciągnąć jeśli w trakcie wzwodu będziesz go 'pilnował' w miejscu największego obwodu. ale to może potrwać kilka miesięcy. Rzecz jasna nie próbuj jakichś mechanicznych sposobów... Jeśli będzie ci to przeszkadzać można to wyleczyć za pomocą prostego zabiegu chirurgicznego, poczytaj sobie o stulejce
 

qern

Nowicjusz
Dołączył
23 Sierpień 2012
Posty
6
Punkty reakcji
0
Niee, stulejki nie mam , chyba, bo z tego co wiem, to stulejka to że pierscienie są węźsze od żołędzia i to powoduje ten bol że nie da sie sciągnąć, a ja nie mam tego problemu, schodzi bez problemu jak pomoge ręką, bo gdy jest w czasie wzwodu, to "główka" się nie wysuwa. I dla tego pytam czy jak nie bedzie mi sie głowka wysuwac, to czy nie bede miał jakichś problemów seksualnych, typu, że nie do końca dziewczynę zadowolę ?
 

habiiib

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2012
Posty
317
Punkty reakcji
8
Skoro przy normalnym ściąganiu napletka nie odczuwasz bólu to w trakcie seksu również nie powinno być problemu
 
Do góry