Projekt - same mięśnie w 1 rok

M

MacaN

Guest
Witam was :) trenuję pompki już od ok. 4 lat, jednak ciągle robię jakieś przerwy.

Założyłem temat na forum, aby mieć motywację jeszcze większą, będzie mi po prostu łatwiej utrzymać codzienny trening. Mam nadzieję, że mnie BOSSY nie zatłucze za to, że co dziennie będę tu pisał posta pod postem. Nie będą to posty powyżej 250 znaków, aby nikt mnie o spam nie oskarżył. Po każdym treningu będę tutaj pisał posta, skończę to robić 23.08.2013 roku. Będę robił wszystko, aby trenować co dziennie.

Mój trening to będą pompki, hantle i drążek jednego dnia, oraz brzuszki, spięcia, itp. drugiego.

Moim celem jest wypracowanie super rzeźby w 1 rok. Za rok wkleję zdjęcia z efektem i różnica między dziś a tym, co będzie za rok. Oto, od czego zaczynam :

Moja waga to 78 kg.
 

Attachments

  • DSC00009.JPG
    DSC00009.JPG
    62,1 KB · Wyświetleń: 36
  • Photo0698.jpg
    Photo0698.jpg
    72,4 KB · Wyświetleń: 35

BOSSY

Bywalec
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
1 593
Punkty reakcji
133
Wiek
34
1: nie zatłucze, po to jest DT żeby pisać post pod postem
2: pisz śmiało ile chcesz znaków, żadnego posądzenia o spam nie będzie
3: mam nadzieję że będziesz teraz masował?
4: Fajnie że ktoś jeszcze tu założył temat
5: od września i ja ruszam także swój dt także będę kontynuował i nakłonię swoją dziewczynę na założenie dt :)
6: powodzenia ;)
 
M

MacaN

Guest
1: nie zatłucze, po to jest DT żeby pisać post pod postem 2: pisz śmiało ile chcesz znaków, żadnego posądzenia o spam nie będzie

no to fajniutko :)

3: mam nadzieję że będziesz teraz masował?

Tzn. postaram się przybrać na masie, bo jak widać 78 kg. to bardzo mało przy takiej rzeźbie i wzroście 185 cm.

4: Fajnie że ktoś jeszcze tu założył temat

Jest to bardzo przydatne, bo staje się to ( ćwiczenie ) twoim jakby obowiązkiem :p Jakby to Wałęsa powiedział Nie chcem, ale muszem :D


Dzięki :)
 
M

MacaN

Guest
I po pierwszym treningu :) pompki na fotelu i normalne, 8 serii na każde, max powtórzeń. Przerwa między seriami 30 sec. przerwa między ćwiczeniami 2 min. . To samo z machaniem hantelkaami 12 kg. ( machałem, aby rozbudować triceps, plecki i klate ) oraz hantelki 4 kg. trzymane w wyciągniętych rękach - 5 serii

W sumie jest to pierwsze ćwiczenie od 5 sierpnia ( wtedy zaczynałem prace na budowie i było ciężko cokolwiek ćwiczyć, jednak przerzucałem codziennie od 60 do 100 ton piasku, więc za mocno nie spadło hehe :D )
 
M

MacaN

Guest
Ale catapilerem tak?

Łopatą. Po pierwszym dniu miałem na dłoniach takie bąble, że głowa mała :p

Wpisuj może tez jedzenie.

Też o tym dziś pomyślałem :) Z wczoraj nie pamiętam, ale dziś po treningu napiszę.

Jak chcesz dobry miesięń jakościowo to i kręc aero.

Aerobik ? Wiesz co, zastanawiam się, czy tyle serii to nie podchodzi czasem pod aerobik. W końcu ćwiczę ok. godziny i wyrabiam przy tym 29 serii ćwiczeń, a będzie więcej bo wczoraj nie robiłem drążka :) przy ćwiczeniach na brzuch zobaczymy ile będzie, bo szczerze mówiąc jeszcze myśl nad planem.
 
M

MacaN

Guest
Po ćwiczeniu brzucha...

Nie miałem pomysłu na to, więc brzuszki skrętne,spięcia i odp. komandosa. 3 serie każde ćwiczenie, serie wykonywane tak, że ćwiczenie za ćwiczeniem bez odpoczynku i pod koniec serii minuta odpoczynku.

Spociłem się jak świnia, brzucha nie czuję więc za 2 dni chyba muszę zwiększyć ilość serii do 5,albo 6.

Jedzenie ? płatki zalane litrem mleka, 5 kanapek dopracyy, obiad ( leczo ) trochę ciasta i tortu. Czeka mnie jeszcze kolacja. wypiłem i zjadłem dziś bardzo mało w porównaniu do codziennych dawek. Wypiłem ok. 3,5 litrów
 
M

MacaN

Guest
a czego proponujesz jeść więcej ? Tylko o mięsie nie pisz, jem je ile się da.
 

skalpel1992

Bywalec
Dołączył
12 Styczeń 2008
Posty
941
Punkty reakcji
37
Wiek
31
Miasto
Częstochowa
Sery, jaja, ryby, nie widze byś coś o mięsie wspomniał już nie mówie o oklepanej piersi bo jest sto innych przepisów na smacznego kuraka.
 
M

MacaN

Guest
dzisiaj misa nie jadłem, tzn. Leczo to tam jest mięsa dość dużo w zasadzie... myślę, że pierś cała była :)

jaj kupiłem dzisiaj 30 sztuk, to mogę jeść :D
 

ALAN06

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2011
Posty
1 196
Punkty reakcji
18
Wyglądam mniej więcej tak jak ten chłopak na zdjęciu.Jestem może trochę szczuplejszy.To jest zdjęcie 17 letniego syna Schwarzenegera.
Mam prawie 180 cm wzrostu,chociaż rano jak się mierzyłem to miałem ponad 180 cm,ale to ponoć jest normalne.
Ważę tylko 64-65 kg.Z tym ,że u mnie nie ma przysłowiowego grama tłuszczu.
Powiem szczerze ,że wygląd mojej klaty w zupelności mi wystarcza.Nie chciałbym wygladać jak Pudzian i straszyć kogoś samym wyglądem.
Na co dzień trenuję piłkę nożną.Kiedyś przez trzy lata trenowałem karate.Teraz znowu zacznę chodzić raz w tygodniu na treningi karate,ale tak zupełnie amatorsko,aby przybrać kilka kilogramow masy,zachowując jednocześnie szybkość i gibkość. :)

patrick-schwarzenegger-8ec4e63e11df659fdbadfbda7db3ecab19b4a0ed.jpg
 
M

MacaN

Guest
Mi take nie chodzi o wygląd pudziana. Chcę mieć znakomitą rzeźbę ukrytą, dopóki nie zdejmę bluzy, a nie wygląd kulturysty.

Widziałem jakiś czas temu we Wrocku koło dworca gościa o takiej rzeźbie,o jakiej ja marzę. Nigdy wcześniej nie widziałem takich mięśni. Mam nadzieję, że w rok uda mi się dokonać tego co i on :)
 

skalpel1992

Bywalec
Dołączył
12 Styczeń 2008
Posty
941
Punkty reakcji
37
Wiek
31
Miasto
Częstochowa
Osobiście moim priorytetem nie jest masa, te czasy przemineły ale szerokie barki żeby było widać że coś ćwicze coś jak ś.p. Zyzz nie wiem czy kojarzycie..
 
M

MacaN

Guest
Trening taki jak pierwszego dnia. Za późno zacząłem, żeby na drążek pójść ;/

jedzenie to płatki zalane litrem mleka, serek danio, kiełbaska, zupa ( krupnik ) drugie danie ( schabowy, ziemniaki i jakaś surówka ), sałatka warzywna + 2 kromy chleba, 2 jajka, 3 kromki chleba z szynką i 2 z kotletem mielonym, chałka maczana w jajku z czekoladą i teraz kolba kukurydzy :) Picie to ok. 3 litrów.

Gościa nie kojarzę, bo nie znam w ogóle takich ludzi. Jednak wygooglowałem go i właśnie tak chciałbym wyglądać w przyszłości :)
 
M

MacaN

Guest
Trening na brzuchol jak ostatnio :)

Jedzenie dzisiaj super ubogie, bo cały dzień byłem praktycznie w terenie. Śniadanie to już tradycja, kanapki, 2 kiełbasy, sałatka warzywna i 2 karkówki :)
 
M

MacaN

Guest
trening wykonany, analogicznie do wczoraj pompki i hantle.

Jedzenie ? śniadanie jak zwykle, 5 kanapek do pracy, w domu rosół, noga z kurczaka ( całkiem spora ), 5 naleśników z truskawkami, 2 jajka.. No ogólnie to mało jem.
 
M

MacaN

Guest
Mam ograniczone możliwości. Inaczej będzie, jak rodzice pojadą na wakacje i dadzą mi kase.

Żeby nie było - wczoraj był trening, po prostu zapomniałem napisać.
 

O.N!

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2009
Posty
263
Punkty reakcji
2
Nie zrozum mnie xle ale ja tu diety nie widze, to jak chodzenie po omacku więc i efektów nie będzie. Ale próbuj lepsze to niż siedzenie przed kompem. Jestem ciekaw co wyciśniesz z takiego odzywiania i czy starczy ci zapału.
 
Do góry