Seks

Titaaa

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Czy jeżeli często uprawiam seks to okres może mi się przesunąć? Spóźnia mi się już 5 dzień... Jakiś tydzień temu uprawiałam z moim chłopakiem seks bez zabezpieczenia ale nie skończył we mnie. Czy to możliwe,że mogę być w ciąży? Dodam,że mam 17 lat.
 

Rosalie

stara wiedźma
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
6 045
Punkty reakcji
425
Miasto
.
Seks może opóźnić okres, o całe 9 miesięcy, albo i dlużej jeśli będziesz karmiła piersią.
 

kika868686

Master
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
2 568
Punkty reakcji
130
żal mi takich ludzi, naprawdę.

JAK NIE WIESZ CO TO SEKS TO GO NIE UPRAWIAJ, szkoda dzieci.
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Przecież era internetu jest, nawet rodziców o to nie musiałaś pytać, wystarczyło, żebyś sama wygooglowała odpowiednie hasło i już byś wiedziała, że plemniki wydostają się też przed wytryskiem. A więc tak, możliwe, że jesteś w ciąży, chociaż jednak mam nadzieję, że nie.
 

taka-ja-92

"Ms. irrepressible romantic."
Dołączył
7 Sierpień 2012
Posty
557
Punkty reakcji
23
Wiek
31
Miasto
Gdańsk
Jak można kochać się bez zabezpiecznia jeśli nie chcesz mieć dzieci? Życzę Ci z całego serca byś jednak nie była w ciąży. Nie wiem czemu spóźnia Ci się okres, może stres, może zmania klimatu/ wody (jeśli pozdróżowałaś), może to być ciąża. Masz 17 lat, powinnaś być bardziej odpowiedzialna. Lepiej myśleć za dwoje, żeby później nie trzeba było myśleć za troje.
 

Berkel

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2012
Posty
125
Punkty reakcji
8
Możliwe że jesteś w ciąży, ale trzeba być dobrej myśli. Ale na prawdę, można ci tylko pogratulować takiego chłopaka który nie wie o tym że trzeba się zabezpieczać. To on ci zrobi dziecko, nie ty jemu. Ty później zostaniesz sama z dzieckiem, a on będzie miał Cię w nosie. On nie myślał, to mogłaś ty pomyśleć.
 

gąska83

Nowicjusz
Dołączył
9 Wrzesień 2012
Posty
52
Punkty reakcji
0
Jeżeli facet jest na starcie nieodpowiedzialny to co będzie potem - nie zwalnia to także z odpowiedzialności dziewczyny -0 po prostu jak we wszystkim najpierw pomyśleć potem zrobić.
 
Do góry