Nagrany Głos

General_2

Nowicjusz
Dołączył
16 Sierpień 2012
Posty
8
Punkty reakcji
0
Witam Wszystkich Miłośników STREFY 11 ;) Chciałbym zaprezentować wam krótki fragment który został nagrany wczoraj koło godz.18.00 na cmentarzu.Pojechałem tam z mamą na grób mojej babci by zrobić mały porządek ( byliśmy sami a dookoła nikogo nie było ) i tak ciekawości włączyłem dyktafon w telefonie i zadałem pytanie "Cześć babciu. . . jesteś tutaj z nami ??"..Po odtworzeniu tego w programie Audiacity n a laptopie usłyszałem coś co do końca nie wiem co to może być.Pierwszą odpowiedź jaką usłyszałem jest chyba "mmm" jest to w 5 sek. a druga odpowiedź usłyszałem w 21sek brzmiała ona chyba "widzę" tak mi się przynajmniej wydaje ; w tle jeszcze słychać moją mamę która powiedziała " takie rzeczy to po 24.00"Proszę powiedźcie mi co wy słyszycie i co wy o tym sądzicie ??

p.s PIERWSZY RAZ TAKIE COŚ UDAŁO MI SIĘ NAGRAĆ !!
 

Attachments

  • .mp3
    420 KB · Wyświetleń: 91

SirBeton

Ai Serafu
Dołączył
3 Sierpień 2011
Posty
484
Punkty reakcji
5
Wiek
29
Miasto
England & Dolny Śląsk
Hmmm... Siemasz Witek :D

W 5 sec jest wyraźne "mmm", tak jakby potwierdzenie tego co usłyszała Twoja babcia :) Nie jestem pewien na 100% czy w 21 sec jest słowo "widzę", ponieważ na chwilę obecną nie mam, aż tak dobrego sprzętu, lecz z tego co słyszę jestem w stanie wywnioskować, iż może to być słowo "widzę", nie zaprzeczam.

Czekam na kolejne nagrania ;)
 

General_2

Nowicjusz
Dołączył
16 Sierpień 2012
Posty
8
Punkty reakcji
0
Nie myliłem się co do pierwszego głosu ""mmm" . . . a co do drugiego,noo szkoda ! Bo ja sam osobiście nie mam takigo sprzętu ale programu by móc oczyścić dźwięk ze wszelkich szumów i załamań dźwiękowych by usłyszeć to dokładniej co jest nagrane.Ale dzięki za potwierdzenie ;)

p.s Skąd znasz moje imię ????
 

General_2

Nowicjusz
Dołączył
16 Sierpień 2012
Posty
8
Punkty reakcji
0
Przepraszam że nadpisuje temat, ale chciałbym wiedzieć co inny sądzą o tym nagraniu. Może ktoś coś powie jeszcze ??

P.S Dawno nie tutaj nie było :) Witam Wszystkich :))
 
Do góry