Gdzie najlepsza pizza w Rzeszowie

vvti

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2012
Posty
8
Punkty reakcji
0
Jak już o Kebabie było to chętnie poznam wasze zdanie na temat pizzy w Rzeszowie.
Mnie osobiście nie smakuje : Scorpion na baranówce, kiedyś może była dobra tak głosiły plotki ale ja tej pizzy tknąć za bardzo nie mogłem
Druga kiepska pizza to w Zwięczycy przy głównej - Marias sie chyba zwie.

Znacie jakąś dobrą w tym mieście ?
 
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
1 108
Punkty reakcji
186
Osobiście lubię Maxi Pizzę, z czystej wygody, gdyż mogę zamawiać ją przez internet i przyjeżdża zawsze ciepła i w miarę szybko.
Lokal gdzieś w centrum mają ^_^
 

Tomash3

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2012
Posty
5
Punkty reakcji
0
Numer jeden to Avanti pizza. Takiego chickena nie ma nigdzie ;) Ceny trochę wysokie, no ale... co to na głodnego.
 
S

szyszana

Guest
W Galerii koło Euro RTV AGD macie pizzę Dominium. Kojarzycie lokal? Mnóstwo obrazków, biało-czerwone obrusy, wiszące lampy? Bardzo charakterystyczny. No i tam jak dla mnie jest jedyny lokal w mieście w którym faktycznie ta pizza jest włoska, ma smaczne, cienkie ciasto, no i faktycznie widać że pizzeria dba o jakość składników - po samym smaku to zauważycie. Akurat ja jestem przedstawicielem handlowym i po prostu mam klientów w galerii, dlatego raz na tydzień-dwa tam jestem, i jem obiad. A że na tygodniu w Dominium pizza jest do 13 za pół ceny to mi pasuje. Smacznie i tanio.
 

maczka

Nowicjusz
Dołączył
1 Lipiec 2014
Posty
190
Punkty reakcji
0
Trudno lokalu nie kojarzyć - chyba każdy galerię odwiedził. Pierwszy raz byłam dla promocji, a później już ze względu na jakość i smak jedzenia. Faktycznie ciasto mają wybitne, optymalne, zawsze odpowiednio dopieczone, nie spalone. A co do samej pizzy to bardziej radzej pizzę Dominium, czyli po prostu dopasujecie sobie takie składniki jakie lubicie. No chyba że ten zestawik jest po prostu w menu.
 
S

szyszana

Guest
Ze dwa razy coś tam sam dobierałem, ale chyba jednak te gotowe zestawienia są ciekawsze. Bo samemu to ciężko odpowiednio dobrać. Teoretycznie na takim cieście każdy składnik powinien smakować, ale też trzeba to jakoś mądrze pomieszać. Fajna jest ich Hawajska, albo też La Bella, przy czym wiadomo - kwestia smaku. Akurat w tym lokalu odpowiada mi klimat - sama aranżacja. W miejscu zamieszkania chodzimy do ich lokali z dziećmi - mają dla nich kącik. W sumie dzięki temu zaczęliśmy wychodzić całą rodziną do lokali.
 

Cairaos

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2015
Posty
4
Punkty reakcji
0
Zaskakująco dobrą pizzę mają w Galaktyce. Jest to taka jakby restauracja przy kręgielni. Serwują różne potrawy, dlatego nie miałem wielkich oczekiwań zamawiając pizzę, ale okazało się, że jest bardzo smaczna i mają świetny sos czosnkowy. Keczup natomiast mają bardzo słaby.

Jeżeli chodzi o sosy to polecam Da Grasso. Mają bardzo dobry sos pomidorowy i również dobry czosnkowy. Sama pizza nie jest rewelacyjna, ale na pewno smaczna.

Jest też taka mała pizzeria w Boguchwale. Nazywamy się Pippo i jest prowadzona przez włochów. Wypiekają pizzę w prawdziwym piecu kamiennym. Minus jest taki, że nie dowożą, ale można zadzwonić i zgłosić się po odbiór. Gdy mam jakąś robotę w okolicy i wiem, że będę za pół godziny wracał do Rzeszowa, to dzwonię i tylko wpadam - płacę i odjeżdżam. Pizza jest taka gorąca, że zawsze jak dojadę do domu to nadal jest ciepła. Trzeba wejść sobie na ich stronę internetową, bo w któryś dzień tygodnia mają zamknięte, z tego co pamiętam chyba w Poniedziałek.

Kiedyś jadłem świetną pizzę na bardzo cienkim cieście koło kina Zorza na rynku. Nie wiem czy dalej istnieją, nie pamiętam nawet nazwy.

Pizzy z Dominium nigdy nie jadłem w Rzeszowie, ale jadłem parę razy w Krakowie i była niezła, ale nie najlepsza jaką jadłem. Ceny mieli wyraźnie wyższe niż konkurencja, podejrzewam, że w Rzeszowie jest tak samo.
 
Do góry