Czego słuchają forumowicze ?

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Zapraszam wszystkich do podzielenia się swoim gustem muzycznym. Jestem ogromnie ciekaw którego​
gatunku słucha największa grupa użytkowników Forumowiska.​

Korzystając z okazji zapraszam do dołączenia do naszej grupy na LastFM oraz polubienia nas na​
Facebook'u.​



Jeżeli gatunku którego słuchasz nie ma na liście - pochwal się w komentarzu.​
 

cyganka27

Nowicjusz
Dołączył
7 Czerwiec 2011
Posty
522
Punkty reakcji
12
Zagłosowałam... :)
Słucham prawie, prawie każdej muzyki...ale nie wszystkie gatunki znam z nazwy hi,hi,hi...ale niech i tak będzie.
 
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
1 108
Punkty reakcji
186
Zaznaczyłam metal, muzykę poważną, poezję śpiewaną, pop, reggae, rock i tak myślę sobie, że mi w tej ankiecie folku brakuje ^_^.
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Rock, metal, pop. Trochę też zahaczyłam o DnB, ale właściwie poza Pendulum nie zagłębiałam się w ten gatunek, raczej średnio mi przypadł do gustu.
 

calme

calmeriatka
Dołączył
19 Lipiec 2011
Posty
558
Punkty reakcji
219
Ja tam słucham muzyki zależnie od humoru ;) I tak niekoniecznie jakiś styl.. po prostu są piosenki które bardziej mi się podobają, są też takie które mniej.. Wszystko zależy od sposobu wykonania, słów..
 

Amber

zjadłabym coś..
Dołączył
16 Czerwiec 2009
Posty
942
Punkty reakcji
419
Nie lubię określać gatunków muzyki bo słucham muzyki a nie gatunków ale zaznaczyłam rock and roll, metal, chill out i..... trance bo kiedyś miałam wielką na niego "fazę" a i teraz czasami lubię do niego wrócić ;)
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Amber ja też słucham bardzo różnorodnych gatunków. Trance, muzyka poważna, rock, hip-hop, troszkę metalu i czasami popu. Wszystkiego trzeba spróbować ;)
 

marek70

Stały bywalec
Dołączył
28 Grudzień 2008
Posty
1 268
Punkty reakcji
155
Wiek
53
Miasto
Białystok
Ja słucham wielu gatunków wymienię w wielkim skrócie kolejność nieprzypadkowa
1}metal - głównie thrash ,trochę death metal{polecam bardzo zespół Boltthrower},także metal core{ostatnie płyty Hatebreed wymiatają moim zdaniem dzięki doskonałemu wokalowi}.Nie trawię black metalu i podobnych wynalazków o marnych umiejętnościach muzycznych i wokalnych
2}szeroko pojęta scena tożsamościowa i RAC - większość zespołów polskiej sceny prezentuje bardzo wysoki poziom muzyczny i tekstowy mimo działania wręcz w warunkach podziemnych
3}blues,rock and roll ,rock,hip hop,rap
4}punk,ska,poezja śpiewana
5}reagge,techno
6}pozostałe
nie trawię disco polo nie przepadam za ,jazzem i muzyką poważną

Pytanie jeśli można o techno,bo słabo się orientuję .Kolega {który musiał wyemigrować}kiedyś sprawił mi kilka "składanek techniawek" o mocnym basowym brzmieniu,rytmicznych bez zbędnych pisków i udziwnień ,które bardzo mi się spodobały.Nie znam tytułów ani nazwy odmiany techno tym się charakteryzujących.
Czy poleci mi ktoś jakieś tytuły i co to w ogóle za odmiana basowe rytmiczne techno???
 

Whateva

Wyjadacz
Dołączył
25 Luty 2008
Posty
4 915
Punkty reakcji
347
Wiek
34
Wszystkiego trzeba spróbować

Aye. Najgorsze co można zrobić, to zamykać się na inne gatunki, twierdząc, że są be, w sytuacji, gdy nawet ich się nie odsłuchało. Ba. Gdy nawet ich się nie próbowało odsłuchać!

Sam mam na swoim koncie zaliczone chyba wszystko po trochu z tej listy.
 

Kar1m

Nowicjusz
Dołączył
16 Sierpień 2012
Posty
5
Punkty reakcji
1
Zdecydowanie powinno sie posłuchać wszystkiego po trochu. SAm na poczatku słuchałem Techno pozniej przeszedłem przemiane wewnętrzną :D na punk, rock metal (a właściwie folk metal) także różnica jest :)
 
0

03092010

Guest
z listy: electro i rap. brakuje mi r'n'b (w tym soul). to glownie.
nie zamykam sie na inne gatunki, bo to tak naprawde wszystko zalezy od nastroju :)
 

grzechuu1990

kawopijca
Dołączył
30 Wrzesień 2012
Posty
410
Punkty reakcji
117
Wiek
33
Miasto
MałaPolska
A moja droga muzyczna była, a raczej jest długa i nie mogłem długo znaleźć odpowiedniej muzyki dla siebie. Na początku słuchałem ciężkiego metalu, który szybko mi się znudził, później przerzuciłem się na POP i dance, a następnie w techno(wymiękłem przy nim najszybciej jakieś dwa miesiące słuchania dłużej nie dałem rady:p). Po łupance postanowiłem spróbować Rocka i najnowszego mojego odkrycia czyli metalu symfonicznego. I myślę, że to dla mnie idealny środek. Połączenie klasyki metalu i śpiewu operowego. A ściślej z zespołów to Nightwish, Within Temptation, Evanescence.
Nooo.. i tak się zastanawiam co będzie następne:)
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
A moja droga muzyczna była, a raczej jest długa i nie mogłem długo znaleźć odpowiedniej muzyki dla siebie. Na początku słuchałem ciężkiego metalu, który szybko mi się znudził, później przerzuciłem się na POP i dance, a następnie w techno(wymiękłem przy nim najszybciej jakieś dwa miesiące słuchania dłużej nie dałem rady:p). Po łupance postanowiłem spróbować Rocka i najnowszego mojego odkrycia czyli metalu symfonicznego. I myślę, że to dla mnie idealny środek. Połączenie klasyki metalu i śpiewu operowego. A ściślej z zespołów to Nightwish, Within Temptation, Evanescence.
Nooo.. i tak się zastanawiam co będzie następne:)

Może vocal, emotional lub uplifting trance ?
 

matrioszka

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2008
Posty
177
Punkty reakcji
4
Wiek
34
Miasto
Mazury
zaznaczyłam chillout, dubstep, jazz, electro, muzykę poważną, pop, rock and roll. brakuje mi funky, trip hop, industrial, alternatywy, indie. :)
 

drn

Nowicjusz
Dołączył
23 Maj 2010
Posty
34
Punkty reakcji
1
a ja rożnie co wpadnie mi do ucha, dosłownie wszystko ale lubie dance i electro
 

Bluesia

Bywalec
Dołączył
30 Marzec 2012
Posty
2 124
Punkty reakcji
127
łatwiej mi jest się wypowiedzieć jakiej nie słucham. Przede wszystkim jazz oraz muzyka klasyczna współczesna. Reszta w mniejszym, bądź większym stopniu. Bywa, ze minimalnym, ale przesłucham z czystej ciekawości i poszerzeniu wiedzy.
 

Drakes999

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2013
Posty
16
Punkty reakcji
2
Ja nie jestem wybredny co do gatunków muzycznych,bo w ankiecie musiałbym zaznaczyć wszystko.
 
Do góry