korzystacie z portali erotycznych z ogłoszeniami kobiet?

S

szatanek13

Guest
Zawsze mnie to zastanawiało kto w ogóle z takich portali korzysta i czemu. Swoją drogą ja sam nie wiem czemu to robię.
No i fajnie byłoby poznać jakieś Wasze sprawdzone. Ja mam póki co jeden www.slampa.pl
 

habiiib

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2012
Posty
317
Punkty reakcji
8
Zawsze mnie to zastanawiało kto w ogóle z takich portali korzysta i czemu. Swoją drogą ja sam nie wiem czemu to robię.
Nie wiem czy wiesz, ale sam sobie odpowiedziałeś na zadane przez siebie pytanie. Po co to robisz? Zapewne po to, by spotkać się z kobietą w celu wiadomym. Dlaczego inni to robią? O tym można by pewnie napisać nie jedną pracę naukową
 

xaniax

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2012
Posty
9
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
wlkp
korzystam - ale bardziej randkowy - badoo. Rozmawiam tylko z laskami, jestem bi i traktuje jako mały flirt nic więcej ;)
 

moniquemonique

Bywalec
Dołączył
25 Październik 2011
Posty
1 689
Punkty reakcji
96
Miasto
Śląsk, Częstochowa
Właśnie, szczególnie interesuje mnie czego szukają tam Panowie.
Na przykład tacy w generalnie udanych związkach?
Ostatnio przyjaciółka odkryła taką aktywność swojego partnera, szkoda mi jej...

Zastanawiam się czego ludzie tam szukają, jeśli twierdzą, że mają wszystko :)
 

annawes

Bywalec
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
2 810
Punkty reakcji
101
Jesli tak twierdzą to kłamią-ja byłam na taki portalu gdy czulam,że nie jest tak różowo,że czegoś w związku mi brak.
 

Piniata

Nowicjusz
Dołączył
23 Sierpień 2016
Posty
9
Punkty reakcji
0
A my lubimy w parze razem korzystać... Ale to zwykle z sekstelefonów (wiem, nieco niecodzienne zainteresowanie), lubimy rozmawiać z laskami. Oczywiście zdajemy sobie sprawę jak to działa, ale i tak nas to jara. Można super porozmawiać z tymi babkami, taka rozmowa jeszcze bardziej nakręca na siebie nawzajem. Chociaż to pewnie zależy od związku. Z paniami można na wiele tematów porozmawiać.
 

nana21

Nowicjusz
Dołączył
26 Lipiec 2018
Posty
1
Punkty reakcji
0
Jeśli autor ma na myśli portale z kobietami spotykającymi się za pieniądze to nie...Ale wraz z mężczyzną lubimy sexting, z tym, że wymieniamy się wyłącznie z innymi parami i tylko po wstępnej akceptacji. Uprawiamy wtedy seksting przez np. Snapchat. Nie spotykamy się natomiast z żadną z poznanych par.
 

whamy

Nowicjusz
Dołączył
6 Marzec 2016
Posty
19
Punkty reakcji
0
Tak ja korzystam. Jestem singielką i lubię. Umawiam się na erodate. Tam poznałam kilka ciekawych osób. Można też zarabiać na kamerkach. Można mieć założoną maskę. Wtedy nikt nie rozpozna twojej twarzy
 

Zeus

Nowicjusz
Dołączył
5 Styczeń 2023
Posty
178
Punkty reakcji
19
Przecież to zwykłe wyciąganie kasy i szukanie frajerów, nic tam nie jest realne...
 

Kibic Polski

Stały bywalec
Dołączył
18 Kwiecień 2018
Posty
2 308
Punkty reakcji
199
Przecież to zwykłe wyciąganie kasy i szukanie frajerów, nic tam nie jest realne...
No właśnie czy to nie jest tak że to głównie faceci za kredyty czy monety płacą?
Kobiety zachowują się jakby ich opłaty nie dotyczyły i to może budzić podejrzenia.
Normalnym jest to że lepiej wydać na kobietę "bo może się opłaci"
a nie "dokarmiać portal" tylko dziwnym trafem kobiety mają tego nie rozumieć.
 

PissLover

Nowicjusz
Dołączył
5 Styczeń 2024
Posty
7
Punkty reakcji
0
Przecież to zwykłe wyciąganie kasy i szukanie frajerów, nic tam nie jest realne...
Nie zgodzę się, na Erodate, Badoo, Randkujmy są normalne profile i można się umówić. A wcześniej omówić wspólne zainteresowania, fetysze. To działa całkiem normalnie
 
Do góry