Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
- - - - -

Czy portale randkowe w ogóle mają sens?

zabawa miłość internet portal randkowy

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
195 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#181 Cebulakolandczyk

Cebulakolandczyk

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 357 postów

Napisano 19 kwiecień 2013 - 12:51

W dzisiejszych czasach, gdzie gdy facet zagada do babki na przystanku to uznaje go za dziwaka, albo każdy boi się zrobić ten pierwszy krok, by nie zostać odrzuconym (z powodu wysokich wymagań co do przyszłego partnera) - tak.

Ja podrywam od zawsze w terenie i raczej nikt nie uznał mnie za dziwaka. Nie zostałem też nigdy wyśmiany, bo nie używam tekstów typu: "spadłaś z nieba...", "to twój kasztan?"...za to często słyszałem pochwały dla moich przekonań w tym temacie ze strony kobiet. Poza tym nie wyobrażam sobie poznać kobietę w ten sposób. Muszę ją zobaczyć, poczuć jej perfumy, usłyszeć głos... to dla mnie największa zaleta "klasycznego" podrywu.

• 0

#182 pan k

pan k

Wyjadacz

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2035 postów

Napisano 30 kwiecień 2013 - 12:44

Maja sens . Bo coraz więcej osób spędza czas w internecie i dla osób które są nieśmiałe łatwiej poznać inną osobę. Zobaczy jest profil i zdecyduje czy warto korzystać i po wysyłaniu wiadomości zdecyduje czy warto spotkać się naprawdę i dowie się czy nie jest zboczona  .   . Największy sens mają strony skierowane do konkretnych grup społecznych i religijnych   . Religijne ta osoba traktuje  poważnie swoją religie i oczekuje tego od innej osoby . Znajdzie osobę która należy do tej same grupy religijnej . Dla określonej ideologii . Ta osoba jest Narodowcem  i walczy o czystość rasy . Ta osoba znajdzie osobę która wyznaje tą samą ideologie i będzie miał pewność że  ta osoba jest Biała , nie jest Żydem , Arabem , Czarnym i Cyganem .

• 0

#183 maciek85

maciek85

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 89 postów

Napisano 02 maj 2013 - 09:47

No proszę, proszę, jakie pozytywne wieści przynosisz, Mięta!:) Świetnie, bardzo gratuluję udanych relacji z nią i jej synkiem:) Masz rację, nie ma sensu przyspieszać biegu spraw na siłę, co ma być to będzie. A drobne przekupstwa zawsze w cenie;) Bardzo się cieszę, że wszystko tak dobrze się ułożyło, mimo Twoich początkowych obaw. Powodzenia w kolejnych etapach!;)

Natomiast co do testu na mydwoje, o którym wspomniałeś. Tak, po części rozumiem Twoje obawy, że to strata czasu, bo tak naprawdę to Ty najlepiej wiesz kogo szukasz. I z jakiej paki ktoś ma myśleć za Ciebie i dobierać Ci osoby, prawda? Zgodziłbym się z Tobą, gdyby to była faktycznie jedyna opcja poznania dziewczyny. Że np. dostajesz kilkanaście - kilkadziesiąt ofert, które powinny być dopasowane do Ciebie. Nie, tam tak nie ma, tam możesz sobie sortować według tych punktów dopasowań, jednak finalną selekcję sam przeprowadzasz:) To jest tylko pomoc, z której w ogóle nie musisz korzystać i kierować się zupełnie innym czynnikiem. Jasne, że czasem uśmiech czy jakiś inny drobny szczegół, który nie zostanie wyłapany na podstawie testu, może przesądzić o tym, że stwierdzimy, że ona to ta jedyna. A punktów dopasowania z nią mogę mieć mało. Może źle mnie zrozumiałeś (bo nie miałeś konta na mydwoje, prawda?), że te punkty dopasowania to jedyne i ostateczne kryterium wyboru kobiety. Nie, tak nie jest:) I jak najbardziej rozumiem, że niektórym może po prostu nie chcieć się wypełniać testu przez 40 minut i tak nie wierząc w rezultaty.

Najlepsze jest to, że każdy ma wolny wybór i spośród wieeelu portali randkowych może wybrać sobie ten, który mu najlepij podpasuje:) Pozdrawiam Mięte, pozdrawiam Bissful!:)

• 1

#184 soldier88

soldier88

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 11 maj 2013 - 22:34

Czy ma sens? Jeśli ktoś lubi popatrzeć na zdjęcia poprzerabiane w photoshopie to czemu nie. NIe jestem za ani przeciw czasem można sobie pogadać. Tylko co wtedy jeśli ktoś jest obserwatorem i każdy ruch,gest i śmiech jest dla niego ważny w ocenie no i jak kolega Cebulakolandczyk napisal zapach tez jest ważny

• 0

#185 Monika Nowak

Monika Nowak

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 13 postów

Napisano 13 kwiecień 2016 - 14:13

Jak dla mnie tak! Polecam każdemu, tam poznałam swojego męża :) Według mnie szczęściu czasem trzeba pomóc :).

• 0

#186 Klatida

Klatida

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 01 maj 2017 - 10:09

Masz rację :) Też w to nie wierzyłam, ale ostatnio używałam ciekawej aplikacji - coś takiego: play.google.com/store/apps/details?id=com.fcards i poznałam fajnego faceta z mojej okolicy. Nie wiem jak ta znajomość dalej się potoczy, ale jak na razie jest super :)

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#187 Roselyn

Roselyn

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 170 postów

Napisano 16 maj 2017 - 18:46

Masz rację :) Też w to nie wierzyłam, ale ostatnio używałam ciekawej aplikacji - coś takiego: play.google.com/store/apps/details?id=com.fcards i poznałam fajnego faceta z mojej okolicy. Nie wiem jak ta znajomość dalej się potoczy, ale jak na razie jest super :)

a nie wolisz poznawać ludzi w realnym świcie zamiast online?

• 0

#188 kotka10

kotka10

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 223 postów

Napisano 06 czerwiec 2017 - 10:48

Jak ktoś chce sobie podnieść samoocenęto jak najbardziej. Tam wszyscy piszą komplementy 

• 0

#189 Roselyn

Roselyn

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 170 postów

Napisano 19 czerwiec 2017 - 11:50

ja zawsze uważałam, że nie mają sensu i lepiej poznać kogoś w realu anie na portalu.

• 0

#190 M4lgosia19

M4lgosia19

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 18 październik 2017 - 10:27

Ja polecam portal goldbikiniclub.com 

Dla kobiet darmowy, faceci maja mozliwosc abonamentu. Ale dzieki temu nie ma tam bagna tylko sami kulturalni i rozsądni ludzie. Ja jestem bardzo zadowlona z mozliwosci jakie daje goldclub, bo moge wejsc z luźną relacje albo szukac tam męża, wszystko zalezy ode mnie.

• 0

#191 Mr Papuga

Mr Papuga

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 237 postów

Napisano 21 październik 2017 - 20:02

Jasne, że portale randkowe mają sens, ale ciężko znaleźć kogoś, kto zasługuję, aby związać się z nim na stałe jednak

Użytkownik Mr Papuga edytował ten post 21 październik 2017 - 20:03

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#192 olfi87

olfi87

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 29 październik 2017 - 11:25

Oczywiście, że mają sens. Warto jednak skupić się na tych, które oferują dokładne profile i osoby, które wiedzą, czego chcą. Dla mnie takim portalem jest kochaj.pl. Aktualnie tam szukam miłości. Eksperci gwarantują również test dopasowania.

• 0

#193 OhmyBook

OhmyBook

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 19 postów

Napisano 14 listopad 2017 - 13:28

Ja osobiście nie uważam, że portale to najlepszy sposób dla znajomości, natomiast nic nie mam przeciw, znam historie że ludzie tak znaleźli miłość

• 0

#194 Fulko

Fulko

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 17 postów

Napisano 15 styczeń 2018 - 14:51

No właśnie, niektórym się jakoś udaje.

• 0

#195 ambrozynamarc

ambrozynamarc

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów

Napisano 18 styczeń 2018 - 08:35

Myślę, że mają. Mam kilkoro znajomych, którzy dzięki portalom znaleźli drugą połówkę więc może Tobie też to pomoże.

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#196 karolka123

karolka123

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 31 styczeń 2018 - 14:24

Tez mam znajomych ktorzy poznali sie przez internet przez wlasnie portal randkowy i sa juz razem pare lat. Dla mnie maja one sens ale sama bym raczej nie skorzystala. Chociaz w sumie... :)

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: zabawa, miłość, internet, portal randkowy

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0