Problem z procesem LiveUpd.exe

Status
Zamknięty.

wojtuniek11

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2012
Posty
2
Punkty reakcji
1
Witam , mam problem z minimalizowaniem się gier (chodzi o to że na pasku włącza się jakiś program na ułamek sekundy i przez to gra minimalizuję się) Wszedłem w menedzer zadań żeby sprawdzić jaki to proces , zauważyłem że pojawia się "LiveUpd.exe" . Próbowałem oczyścić komputer programami takimi jak: AVG antivirus i TuneUp Utilities . Nic nie dało , czytałem o tym wirusie na necie i tam pisało że jest to błąd z jakiegoś programu którego nigdy nie miałem. Próbowałem znalezc też plik w rejestrze ale go nie było . POMOCY, słabo znam się na kompie jbc.
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Standard w tego typu sytuacjach to użycie programów SpyBot i HiJackThis. Poprawiłem nazwę tematu. Przeczytaj regulamin zanim napiszesz kolejny post.
 

Dante190884

Użytkownik Roku
Dołączył
28 Maj 2012
Posty
201
Punkty reakcji
7
Miasto
Kraków
Witam , mam problem z minimalizowaniem się gier (chodzi o to że na pasku włącza się jakiś program na ułamek sekundy i przez to gra minimalizuję się) Wszedłem w menedzer zadań żeby sprawdzić jaki to proces , zauważyłem że pojawia się "LiveUpd.exe" . Próbowałem oczyścić komputer programami takimi jak: AVG antivirus i TuneUp Utilities . Nic nie dało , czytałem o tym wirusie na necie i tam pisało że jest to błąd z jakiegoś programu którego nigdy nie miałem. Próbowałem znalezc też plik w rejestrze ale go nie było . POMOCY, słabo znam się na kompie jbc.

Za mało danych, jaki system operacyjny, czy każda gra się minimalizuje czy tylko jedna, od kiedy ten problem
 

wojtuniek11

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2012
Posty
2
Punkty reakcji
1
Już znalazłem błąd . Znalazłem proces LiveUpd.exe w "Process Monitor". nacisnąłem prawy przycisk i kliknąłem "Properties" i tam była podana lokalizacja . zlokalizowałem plik którego nie można było usunąć lub wykryć różnymi programami . (wyjaśniłem dla osób którzy będą mieli ten sam problem)
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Zamykam w takim razie i dziękuję za instrukcję jak poradzić sobie z problemem. Na pewno się komuś przyda.
 
Status
Zamknięty.
Do góry